Jaaa, de eerste dag van de jubileumweek is eindelijk aangebroken! Omdat Christmaholic 5 jaar bestaat gaan we 5 dagen lang gaan elke dag een toffe kerstprijs weggeven. En we starten de week met deze superschattige romantische rendieroorbellen. Zijn ze echt wat voor jou (of voor je moeder, zusje, oma, dochter, kleindochter, beste vriendin of vrouw?) doe dan zeker mee!
Schattige roze kerstoorbellen
Ik heb zelf ook een setje van deze schattige oorbelletjes en ik draag ze heel graag. Ook buiten de kerstperiode zijn ze hartstikke leuk. Stijlvol, een mooie warme kleur en niet zo mega opvallend. Ik krijg er veel complimenten over! Op de foto hierboven in mijn hand heb ik natuurlijk mijn eigen oorbellen vast, je ontvangt zelf een compleet dicht pakketje met oorbellen die nog niet gebruikt zijn ;-).
Hoe maak je kans op deze dagprijs?
Meedoen is hartstikke eenvoudig, het enige wat je hoeft te doen is hieronder een reactie achterlaten. Maar, ik ben wel op zoek naar een beetje creativiteit. Laat jij op de leukste, origineelste, tofste manier weten waarom je deze oorbellen wil winnen? Dan ben jij de gelukkige!
Let op: deze winactie duurt maar 24 uur!
Let op: deze winactie duurt maar 24 uur! Je kunt alleen meedoen tussen 9 uur ’s ochtends op maandag 9 november en 9 uur ’s ochtends op dinsdag 10 november. Als je na die tijd een reactie plaatst, maak je helaas geen kans meer. Maar dan kun je natuurlijk wel meedoen met de winactie van dinsdag! Kijk hier voor een overzicht van alle winacties van deze week.
Op deze winactie zijn natuurlijk weer de spelvoorwaarden van Christmaholic van toepassing. Daarin staat o.a. dat je 18 jaar of ouder moet zijn om mee te kunnen doen en dat je in Nederland of België moet wonen.

![5 jaar Christmaholic: win romantische rendieroorbellen [cadeau #1]](https://christmaholic.nl/wp-content/uploads/2015/10/DSC_0782-1024x680.jpg)

326 reacties
Waarom ik deze wil winnen? Hmm de vraag is eerder waarom ik ze niet zou wil winnen! Ze zijn namelijk super!!
Als voornaamste reden had ik ze graag gewonnen voor mn dochtertje die net gaatjes geprikt gekregen heeft. Ondertussen voor de 2e keer,de eerste keer heeft ze ontzettende pech gehad met ontsteking enzo 🙁
Ze zou zo hard schitteren met deze oorbellzn en als ik het lief vraag mag ik ze misschien lenen met Kerst? 😀
Met deze Rudolph-jes in je oren
Zul je iedereen bekoren
Het wordt een kerst als nooit te voren!
De oorbellen zijn echt prachtig !!!, ik doe graag mee, zou prachtig staan bij mijn kersttrui !!!
Helaas niet op tijd om mee te doen aan deze mooie winactie 🙁 Wat een ontzettend mooie oorbellen! Waar kan ik deze kopen?
Hey Joyce, ik heb ze via deze webshop gekocht.
Ik zou graag die Rudolphjes aan mijn lieve zus Astrid geven. Zij kan niet bij ons familiefriendsdiner zijn en met die Rudolphjes is ze toch een soort van bij mij/ons 🙂
Ik zou ze heel graag willen winnen voor m’n dochter.. mama is gek op rendieren, en dochterlief is er inmiddels mee aangestoken. Speciaal voor kerst zou ze dit natuurlijk geweldig vinden! En heeft ze ook gelijk voor het eerst andere oorbellen om in te doen, na haar knopjes die ooit gezet zijn!
Ik loop al jaren met zuurstof, dus iedereen kijkt me altijd een beetje vreemd aan!
Wat zou het leuk zijn om deze rendiertjes in mijn oren te doen, dan kijken ze misschien eens ergens anders naar!!!
Soms kan je zo blij worden van mooie dingen….
Super leuk!! Wedden dat de kids deze geweldig vinden!! Met Mijn 4 mannen in huis hoef ik de ook nog niet eens te delen
die zijn echt heel erg leuk voor de kerst, op de valreep doe ik nog even mee
Net op het nippertje nog…DIE zijn van mij!!!!
Wauw wat een prachtige oorbellen,
Die zullen geweldig staan in mijn oorlellen.
Om nu al te dragen,
Dat vind ik niet erg.
Ik draag ze met trots
Elke dag tot aan de kerst
Superleuke oorbellen!!
Jingle bells, jingle bells,
Jingle all the way,
Oh what fun it is to win,
Deze rendieroorbellen yay!
😀
Super gave oorbellen! Mijn vriendin en ik kopen elk jaar voor kerst unieke kerstoorbellen. Deze winnen zou super zijn!
All I want for Christmas…. zijn deze super oorbellen wany ze zijn super CUTE!!!
Dat zou een mooi cadeau zijn voor mezelf! Meestal koop ik als echte ‘christmaholic’ voor mijn 4 kinderen en man leuke kerstcadeautjes voor onder de boom maar vergeet altijd mezelf. ieder jaar neem ik me voor beter voor mezelf te zorgen maar iedere keer gebeurt het toch weer opnieuw!
Dus als…………
Met Kerst deze rendieroorbelletjes in mijn oren, voel ik mij net een Kerstvrouwtje als nooit tevoren!
Deze wil ik graag winnen voor mijn zus, zij is gek op sieraden en heeft wel een opkikkertje nodig deze dagen.
Wowwie, die zijn echt supermooi! Waarom? Die blingbling, die rendiertjes, en gewoon het hele kerstgevoel dat ik er bij krijg. I just love them!
Omdat het me nog nooit gelukt is zulke leuke kerst oorbellen te vinden! Ik zou ze daarom ook gewoon eens lekker voor mijzelf houden in plaats van weggeven 🙂
Geweldig mooi kado:-) ik heb een feest met de kerst. Wie weet ben ik de gelukkige
De winter is helemaal ons seizoen en de kerst de mooiste dagen van het jaar. Mijn man wordt dit jaar 30 op eerste kerstdag! Tijd om er extra feestelijk uit te zien en dat gaat met deze juweeltjes vast makkelijk worden 🙂
Wauw! Ik zou ze graag willen winnen omdat een van de eerste woordjes die ik mijn kleine neefje(1) heb geleerd, hertje is!
Wauwie mooi ! Je voelt je met deze oorbellen net de kerstman achter zijn slee haha .
ik zou deze heel graag winnen. Gewoon omdat ze zo ongeloofelijk schattig zijn eigenlijk, ik ben al een tijdje op zoek naar oorbellen die ik veel zou dragen en dit zijn ze
omdat ze zo leuk zijn en ik rendieren leuk vind.
Ho ho ho,die rudolphjes wil ik zooooooo!!! Ze zijn om te geven aan mijn zus,die ze heel hard verdient,en dat klopt als een bus!!!!
Very merry Christmas greetings !!!!!
need it-want it-like it!!
Deze zou ik graag willen winnen voor mijn dochter, omdat ze nu eenmaal helemaal gek is van kerst en alweer heel lang bezig is haar kerst dorp op te bouwen!!
Voor haar duurt kerst het hele jaar!!!
Waarom ik ze wil winnen. Allereerst omdat ze heel gaaf zijn! Tsja, en kerstverslaafden zijn we allemaal. Dus dat is geen reden. Ik denk dat ik ze voor mijn oudstr dochter zou willen winnen. Ik ben druk bezig haar aan te steken met het Kerstvirus. Ze is nu 4 en geniet volop van de lichtjes en de sfeer. De eerste Kerstshow, in de Avri, vond ze weeral prachtig. Wat is dan mooier om de Kerst door te brengen met zulke prachtige oorbellen.
Met drie meiden in huis vindt Rudy altijd wel een fijn plekje om de oren te sieren. Glimstenen en Rudolph, een perfecte combi! Wij duimen….
Enorm leuk cadeautje namens mijn zoontje voor zijn oma. Mijn schoonmoeder houdt ontzettend van rendieren én sieraden. En natuurlijk van ons zoontje. Dus top combinatie met kerst! ☺️