
Zodra de temperaturen omlaag gaan, het weer eerder donker wordt en de avonden alsmaar frisser worden, heb ik zin om met mijn kerstbadjas en in mijn kerstpyjama op de bank te gaan zitten. Om vervolgens lekker inspiratie op te doen voor nieuwe kerstdecoratie. En om alvast de eerste nieuwe kerstspulletjes te shoppen. Want jahoor, het is weer zover: de kerstcollecties beginnen te verschijnen in de winkels en webshops! Hieronder vind je mijn favorieten van dit moment.
Gingerbread feestje!
De pyjama en de badjas met rode strepen en gingerbread poppetjes op de foto hierboven en hieronder vond ik gelijk zo leuk toen ik ze zag bij Next dat ik ze niet kon laten liggen. Het leuke is dat het een familielijn is, dat wil zeggen dat er ook een versie voor heren is en voor kinderen. En – heel fijn voor lange dames – er is een tall lijn! Dus ik heb de extra lange broek gekozen, ideaal. Het gingerbread kussentje op de foto hieronder vind ik ook al zo te gek!


Nieuwe kerstspulletjes
Hieronder vind je linkjes naar het kussentje, de pyjama en de badjas + nog een 60-tal andere leuke nieuwe kerstspulletjes. De meeste kun je gewoon online bestellen. Ik heb er ook een paar items van Primark bij gedaan. Die moet je wel in de winkel zoeken, maar je kunt de voorraad wel meteen controleren op de website. Dus dat is handig!
Hoe deze blog werkt? Klik op de plaatjes hieronder om direct naar het desbetreffende artikel op de website te gaan. Daar vind je ook meer informatie over de merk, prijs, voorraad en levertijd. Uiteraard heb ik daar geen invloed op. En je weet – met seizoensartikelen kan het altijd heel snel gaan. Er zijn geen grote voorraden. Dus vooral niet te lang wachten / twijfelen als je iets leuks ziet!




















































Nieuwe kerstspulletjes – iets voor jou?
En, heb je iets leuks gezien tussen de nieuwe kerstspulletjes hierboven? Ik hoor natuurlijk graag wat jou het meest opvalt / er het meest voor je uitsprong! En heb jij al iets van nieuwe kerstdecoratie aangeschaft dit jaar, of wacht je nog even tot de kerstshows in de tuincentra open gaan en meer winkels en webshops hun kerstcollecties online zetten? Tot slot nog even een zorg wegnemen: er staan een flink aantal artikelen hierboven van de Britse webshop Next. Geen zorgen, je betaalt geen importkosten ofzo als je daar bestelt. En terugsturen is gratis!
21 reacties
Dank! Er zitten weer erg leuke spulletjes tussen. Die deurmat, het gingerbread bordje, het lint met de belletjes, de Jellycat knuffel (gingerbread huisje) en de smalle kerstboom zijn erg mooi. Ik heb weer lekker zitten genieten. Oja, elk jaar zijn er wel hondenkerstmandjes te koop maar helaas nooit in een maat (en betaalbaar) voor grotere honden. Hopelijk weet je zoiets nog op te sporen!
Hai Saskia, dank je wel voor al je speurwerk. Er zit weer veel leuks tussen that spark joy!
Wat een leuke spulletjes weer!
Wordt er helemaal hebberig van haha.
Zo leuk weer vooral alles met het koekmannetje, heb er nu zelf ook sneakers van love it
Veel te veel mooie spullen!! Ik begrijp je kerstthema van dit jaar steeds meer als ik deze prachtige kleuren zie! De borden, de glazen, de kussens, de pyjama’s, de gouden sterren….. er zit zoveel moois tussen, dat wordt moeilijk keuzes maken.
Heel leuk! Helaas doet het witte kussen met de kleine gingerbreadmannetjes het niet. Waar komt die vandaan?
Groetjes
Ziet er heel leuk uit allemaal.
Zit helaas helemaal niks tussen dat ik zou willen kopen dit jaar…
En ja ik heb al iets gekocht dit jaar
En mijn vriendin uit Amerika bracht vorige week ook al wat spulletjes mee..
Ik heb haar meegenomen naar tuincentrum Avri. De winkel hangt al goed vol.
En daar heeft zij weer dingen gekocht..
Wat een leuke dingen zeg! Die bar als kerstboom ornament
En de kussens zijn ook erg leuk!
Bedankt voor het doorgeven
Echt een hoop leuke kerstspullen! Ik ga zeker even naar de Bijenkorf voor de kerstornamenten cocktailbar en de tuinkas! Ook de badjas vind ik helemaal te gek, maar krijg de link niet. Ik speur zelf wel even rond hoor. Liefs Suzanne
Heerlijk deze kerstinspiratie! Vorig jaar heb ik afscheid genomen van veel oude kerstversiering, dus nu is er weer plek voor nieuwe dingen. Ik maak het nooit te gek, maar ga zeker een paar dingetjes scoren. Zelf vind ik het leuk om in de goedkopere winkels (Zeeman, Wibra, Action) de pareltjes eruit te vissen. Ook maak ik soms zelf ornamenten voor in de boom of neem een souvenir mee van vakantie (bijv. een rood minikopje of een kerstornament van een brocante). En er komen hier ieder jaar grote chocolade musketkransen in de boom. Ik verzamel alle nieuwe dingen vanaf september in een mand tot het versieren gaat beginnen in december. Cadeautjes voor onder de boom koop ik door het jaar heen in de aanbieding. Zo spreid ik de voorpret èn de kosten. Jouw blogs verhogen de kerstvreugde enorm, Saskia. Bedankt!
Wat een prachtige selectie! Ik vind de smalle kerstboom van de h&m zooo mooi die ga ik bestellen! Ik vind ook echt dat de primark steeds meer leukere seizoens decoratie heeft ik heb voor de herfst ook al zulke leuke dingen gekocht! Ik ga vanmiddag ook zeker heen voor o.a het strik kussen. Bedankt voor de inspiratie ik heb al zoveel voorpret!
Liefs Tessa !♡
oooow die pluche hondhanger is precies zoals mn overleden hondje eruit zag. deze zit al in mn mandje . word er zo happy van
Oh Saskia, wat doe je me aan!! Zo veel leuke dingen! De ontdekking is wel de webshop van Next! Ik ga nog even wachten want half oktober ga ik naar Intratuin Duiven, en dan start het seizoen voor mij. Bedankt voor al de mooie tips.
Zie heel veel wat ik zou willen kopen, maar helaas ik moet eerst mijn verhuizing afwachten. Maar wat een top spulletjes weer. Echt genieten.
Dat witte kussen met die gingerbread mannetjes erop is fantastisch! Met nachtblaue en taupe als thema zijn veel kerstspulletjes niet passend (want meestal zijn ze toch groen of rood) maar in jouw lijstje staan toch passende dingen, superleuk hoe je zo’n bonte verzameling hebt gevonden!
Vind het wierookhuisje zo leuk maar koop het niet. Wierook is zo enorm giftig en zeer slecht voor je gezondheid. En ik heb astma dus ik kan het hoe dan ook la niet branden. Maar het is voor iedereen giftig. Of moet ik het huisje toch kopen en gewoon voor de sier neerzetten?
Kun je tegen essentiele olie? Je zou een favoriete geur op een watje kunnen doen. en in het huisje stoppen (als er een opening in het huisje is). Een takje verse rozemarijn of ander kruid dat je lekker vindt, sinaasappelschil? Maar als dat niet kan, gewoon neerzetten! Het is schattig.
Ik heb er weer zin in zo leuk alle ideeën, sfeer en kerst shows heerlijk.
Dankjewel
Leuk om weer de kerst nieuwsbrief te krijgen!
HOE moet ik in hemeltjes naam gaan slapen nu? Ik heb zooooo veel leuks gezien, niet normaal meer. Van Next had ik nog nooit gehoord en toen ik op de Viv! Christmas site kwam zag ik dat die zaterdag een winkel openen in Dreumel of all places, dat is hier heeeeel dichtbij, hemelsbreed maar 2 kilometer denk ik, maar ik zal toch de Waal over moeten om er te komen. Daar ga ik zeker een keer kijken, ik ben heel benieuwd. Het gingerbread huisje van ze vind ik namelijk helemaal leuk voor in de box van mijn kleindochter…..Bxxx
Wauw wat een prachtige hebbedingetjes, heb de pagina’s maar opgeslagen, het zijn best wel een aantal shops.
Eindelijk weer genieten van alle kerst spulletjes. ❤️
Liefs MarVeld.