
Samenwerking – Sommige kerstdecoraties toveren meteen een glimlach op je gezicht. Een muisje op ski’s, een pinguïn op schaatsen of een kerststalletje van zacht vilt: bij Sjaal met Verhaal vind je volop van die kleine sfeermakers. En achter al dat moois zit ook nog eens een bijzonder verhaal. Samen met Sjaal met Verhaal mag ik een leuke winactie organiseren! In deze blog lees je wat je kunt winnen en hoe je meedoet.
Fairtrade & fairmade
Sjaal met Verhaal maakt fairtrade, fairmade (dus eerlijk gemaakte) producten van vilt. De items zijn stuk voor stuk prachtig, maar het mooiste is nog wel dat Sjaal met Verhaal werk creëert voor meer dan duizend vrouwen (en mannen) in Nepal. Een eigen inkomen helpt hen om een zelfstandiger bestaan op te bouwen en draagt bij aan de toekomst van hun gezin.
Het startte allemaal met de verkoop van sjaals, maar groeide uit tot een collectie vol handgemaakte accessoires en decoraties voor alle seizoenen en feestdagen. De naam is dus gebleven, maar inmiddels zijn er ook vilten bloemen, kransen en allerlei vrolijke dierenfiguurtjes. De producten van Sjaal met Verhaal koop je in hun eigen webshop, maar bijvoorbeeld ook in allerlei (cadeau)winkels en tuincentra.

Handgemaakte vilten kerstversiering
Voor Kerst is er een hele mooie, uitgebreide collectie. Van vilten hangers voor in de boom tot kerstfiguurtjes waarmee je een gezellig tafereeltje op de vensterbank maakt. De verschillende collecties hebben ieder hun eigen sfeer: Winter Wonderland combineert bijvoorbeeld ijsblauw, wit en lichtgroen. English Christmas heeft echt die klassieke kerstuitstraling met rood en groen. Van dit thema zijn ook de ornamenten op de foto’s in deze blog, ik heb er de kerstboom en de vaas met takken in mijn kantoortje thuis mee versierd.
Wil je liever lekker kleurrijk en een tikje uitbundig? Dan is er Kitschmas, met onder andere roze poedels en versieringen met panterprint. En er zijn nog meer thema’s! Naast kerstboomornamenten heeft Sjaal met Verhaal ook super schattige handgemaakte kerststalletjes. En het fijne van vilten versieringen is natuurlijk dat het allemaal ‘onbreekbaar’ is. Daarmee zijn de decoraties perfect voor wie sloopgrage katten, honden met zwiepende staarten of andere wildebrassen in huis heeft ;-).



Wat kun je winnen?
Ik mag deze week twee lieve lezers blij maken met een cadeaubon van €75,- die je vrij kunt besteden in de webshop van Sjaal met Verhaal. Wil je kans maken? Laat dan hieronder uiterlijk 4 november 2026 een reactie achter. Neus even rond op de website en vertel me in jouw reactie welke versieringen jij zou bestellen als je de cadeaubon zou winnen!
Belangrijke details & voorwaarden
Deze winactie loopt van 28 oktober t/m 4 november 2026. Daarna worden er twee winnaars gekozen. De winnaars krijgen via e-mail bericht, dus zorg dat je een juist mailadres invoert hieronder als je meedoet. Ook worden de namen onderaan deze blog bekend gemaakt. Verder wordt er niet over de uitslag gecommuniceerd. Je kunt alleen meedoen met deze winactie als je minimaal 16 jaar oud bent en in Nederland of België woont. Verder zijn ook deze spelvoorwaarden van toepassing.
Veel succes allemaal!

162 reacties
De krans met roodborstje super gaaf. Ook het roodborstje voor in de boom
Ontzettend leuk weer! Ik zou sowieso voor de prachtige krans gaan met rode besjes en het roodborstje. En de hanger Engels huisje, wat lijkt op een gingerbread huisje
Wat een leuke en mooie website van Sjaal met een verhaal. Kende het nog niet. Ik ben gek op huisjes dus dat zou ik zeker gaan kopen. Maar het is echt moeilijk kiezen, zoveel moois gezien.
Ik had op insta vermeld dat ik voor burgundy accessoires zou gaan maar nu ik net op de website alle artikelen heb gezien ga ik toch voor de kerststal in rood-groentinten. Opslag verliefd!
Zo leuk! Ik denk dat ik voor een combinatie zou gaan van de ginger bread en holly berry ornamenten maar de kerstengeltjes zijn ook zo schattig!
Wat een mooi producten en zo mooi die hangers. Ik zou een ieder geval gaan voor iets met een roodborstje. Zo mooi vogeltje. Of een Gingerbread huisje. Wat een keuze zeg! Ik doe graag mee. Waag een kansje!
Heb al diverse decoratie van sjaal met verhaal maar zou nog graag een kerstkrans willen. Dus heel welkom dat shoptegoed!
De English Christmas collectie zou erg mooi staan bij de andere natuurlijke versiering in mijn kerstboom. Ik doe graag mee.
De English Christmas ornamenten zijn mijn favoriet. Als het engels is dan weet ik zeker dat ik geniet Maak mij maar blij met deze geweldige verwennerij, dan is hier straks de hele familie blij
Sowieso de geborduurde kerststerren uit de Engelse lijn, maar de vilten bloemen (bessentakken) en krans van hulst zijn ook prachtig! Handgemaakte kerst geeft zoveel warmte aan het feest en de voorpret! Dit past perfect!
Ik vind alles wel mooi, maar zou voor English Christmas gaan.
Wauw ik ben verliefd zo veel mooie leuke dingen. O mijn 75 euro zou zo zijn. Ik zou voor allerlei ornamenten van Kitschmas gaan om een boompjes te versieren in mijn keuken. Helemaal in het thema door heel mijn huis heen. Veel kleur en gezelligheid. En als je dan ook nog mensen kunt steunen hierdoor is dat zeker een grote pluspunt. Misschien ga ik nu zelf alvast wat uitzoeken. Liefs Jolanda
Ik vind deze spulletjes zo zacht en cosy uitzien! Zelf heb ik al een Sinterklaas en Piet waar ik heel blij mee ben.
Als ik zou winnen dan zou ik voor hangertjes gaan in dezelfde kleur als die van jouw werkkamer. Ik heb me vorig jaar laten inspireren door jou en heb 2 douchestangen gekocht, die ik voor onze ramen kan klemmen. Daar zou ik de ornamenten aanhangen, met wat lichtjes en wat groen.
Ik vind de kerststalletjes geweldig. De multicolor is superleuk, maar ik denk toch voor groen en rood te gaan. Klassiek en tijdloos.
Ik kan niet kiezen tussen de prachtige hangers van de English Christmas of de Mistletoe Dreams
Onze boom wordt ieder jaar aangevuld met een paar nieuwe ballen en ornamenten die typisch zijn voor iets wat dat jaar gebeurd is. Zo hebben we een boom vol herinneringen. Ik heb nog nooit in mijn leven een winactie gewonnen, dus hoe leuk zou het zijn als dat memorabele moment de aanvulling van dit jaar zou zijn?!
Heej Saskia,
Wat een mooie winactie.
Ik zou graag meedoen niet mezelf maar voor mijn ouders.
Op dit moment kunnen ze wel een lichtpuntje gebruiken in deze hele zware periode.
Ik hoop dat ze samen met de bon van sjaal met verhaal iets moois kunnen uitzoeken en dat dit wat kracht en hoop kan brengen.
Wat prachtig allemaal, ik zou denk ik kiezen voor de felle ornamenten voor in mijn kitsch boom. Ik heb 4 bomen in verschillende thema’s dus ik kan ook mixen. O moeilijke keuzes om te maken.
Ze hebben zoveel leuks! Ik was laatst bij een intratuin waar zij een hele hoek vol met spullen van sjaal met verhaal hadden, ik werd er helemaal blij van! Ik zou voor de kerst wat willen kopen. Ik, zag onwijs leuke teckel, maar ook hele leuke muizen. Ik heb een grote Stolp staan waar ik nu een grote muis, de heks variant in heb gezet met wat nep spinnenweb eromheen, en een paar kleine plastic spinnen. Ziet er zo leuk uit!
Wat een mooi verhaal! Ik zou zeker kiezen voor de English christmas serie, vooral de hertjes en roodborstjes vind ik zo mooi!
Sjaal met verhaal is verweven in de events van ons gezin. Met kerst de kerstengel, daar past het rendier (roodborstje)mooi bij, in het voorjaar mijn paashaasjes + vogeltjes en in de zomer de beach vrienden incl surfplank. In de herfst de paddo’s en voetbalt nedeland dan staat onze cruijfmuis naast de tv. Het zeeuws meisje wordt met sint ingeruild voor de muispiet. En die mist nog de sint en paard. Met die drie zou ik ook al zo blij zijn (hert, sint, piet) en als er nog iets over is? Voor de meiden een passende kersthanger uit de collectie. Maar dat uitzoeken duurt langer dan voor mij zelf
Ik vind het allemaal zo kleurrijk! Een beetje vrolijkheid in deze, op dit moment, donkere wereld.
Je moet het toch echt zelf gezellig maken.
Vooral de kerstkrans met gekleurde vilten bollen….
Wat een prachtige collectie English Christmas! Dit jaar wil ik met kerst echt een nostalgische, sprookjesachtige sfeer in huis halen, alsof je zo een ouderwets kerstprentenboek binnenstapt. Ik zou daarom kiezen voor het hertje met roodborstje, een kersthuisje en een paar van die prachtige geborduurde sterren. Samen met wat dennengroen en warme lichtjes lijkt me dat zo’n gezellig tafereeltje op de schouw! ❤️
Hele leuke winactie! Ik zou graag verschillende bloemen uitkiezen om een mooi vilten boeketje van te maken.
Ik wil graag winnen vorig jaar een pompoen ornament gekocht maar zit thuis met een gebroken enkel dus kan niet naar het tuincentrum zou het heel leuk vinden om te winnen
Wat een leuke actie! Ik heb zelf al een pimpelmeesje van vilt als jaarrond deco en ik koop regelmatig vilten kerstornamenten om cadeau te doen, maar voor mezelf heb ik het nog niet gekocht . Ik ben helemaal obsessed van de English Christmas ornamenten, met name het hertje met zn roodborst trui . Ook de traditionele ballen vind ik heel leuk en passen perfect in mn mix boom van traditioneel en vogels.
Heel erg leuk!!! We zijn thuis gek op Sjaal met verhaal. Van onze buurvrouw krijgen de kindjes elk jaar een nieuwe voor in de boom. Dus inmiddels al een mooie verzameling. Ik zou het graag aanvullen met wat vilten kerstballen, maar de sjaal met verhaal kerststal staat ook al lang op mijn verlanglijstje!!
Goedemorgen, ooooh ik zag deze ornamenten ook in het tuincentrum, echt schitterend. Nostalgisch gevoel en ook nog fair trade Ik zou ornamenten van the English Christmas lijn bestellen voor mijn kindjes. Zoooo knus!!!
Zo’n leuke spullen van Sjaal met een verhaal. Ik zou zeker kiezen voor het hangertje met de roodborst erop om in de boom te hangen als herinnering aan mijn overleden zus.
Oooo my Christmas laaaaawd, ik zou alles met een vogeltje erop bestellen. We wonen in het bos, en ik ben gek op alles Engels, dus de roodborstjes zijn hier echt enorm favoriet!!!
Ik vind de engelse serie zo leuk. Al paar keer staan kijken. Ik zou voor de hertjes, de huisjes en natuurlijk een roodborstje gaan. Anders dan anders en sinds we tegenwoordig kleinere bomen hebben zou dat zo leuk zijn om deze in te hangen ❤️
Zo leuk! Ik zou voor mijn dochter haar boompje, die ze dit jaar voor het eerst heeft opgezet (en al staat!) van die leuke teckel hangertjes bestellen. Zo schattig! Gaat ze helemaal geweldig vinden!
Prachtige producten en geven een goed (kerst) gevoel. Ik heb gelijk een bestelling gedaan . De prijs zou ik gebruiken voor een kerstcadeau voor m’n schoonzus. Een mooie sjaal of plaid, daar ben ik nog niet aan uit. Mocht ik niet winnen dan ga ik het cadeau daar sowieso bestellen.
Hoi hoi,
Ik vind jou vaas echt fantastisch! Ik doe ook heel graag mee aan deze winactie…
Ik zou zeker iets kiezen uit de English Christmas collectie! Te leuk allemaal!