
Het is inmiddels één van mijn favoriete kersttradities geworden: het verloten van een geweldig pakket vol kerstcadeautjes. Jawel, het kerstseizoen is officieel losgebarsten als het oktober is en ik weer een goedgevulde goodiebox mag weggeven aan één gelukkige. In de blog hieronder lees je wat er allemaal in het pakket zit, plus hoe je kans maakt om hem te winnen!
Yup in de boom | kerstballen
We beginnen even met de mooie ornamenten van het Amsterdamse kerstmerk Yup in de Boom. In de goodiebox zitten drie prachtige kerstballen. Ten eerste een geweldig ornament in de vorm van een zuurdesembrood (€16,95) helemaal on trend. Daarnaast een paarse stoofpan, hij lijkt een beetje op een Le Creuset (€15,95). En tot slot een kaneelbroodje met kandijsuiker (€15,95) Yup in de Boom heeft nog veel meer toffe kerstornamenten geïnspireerd op populaire artikelen en etenswaren. Denk aan een blikje snert en een potje pistachepasta. Via hun website kun je de hele collectie bewonderen en bestellen!


Gingerbread-deken
Een andere topper in de goodiebox is absoluut de Gingerbread deken van VIv! Christmas. Hij is uit hun eigen collectie, heerlijk zacht en knuffelig. Er staan grote gingerbread poppetjes en rood-witte candy canes op. De deken is 152 bij 127cm groot en heeft een waarde van €59,95. Perfect om op je bed te leggen of om onder te kruipen op de bank tijdens het kijken van een nostalgische kerstfilm.


Kerstoorbellen van Tanya
Het is inmiddels ook traditie geworden; speciaal voor de Christmaholic goodiebox maakt Tanya een set prachtige kerstoorbellen. Helemaal met de hand! Dit keer zijn het mooie kerstboompjes, schitterende kerstkransen, dennenappels met een grote rode strik en twee soorten gingerbread huisjes: een kleintje en een grote. De kerstoorbellen hebben allemaal een waarde tussen de €16.95 en €19.95. Mocht je deze (of één van de andere) kerst-oorbellen van ByTanya graag willen bestellen, je kunt ze vanaf nu pre-orderen via haar website.

Gingerbread mokken & meer
Next up zijn de twee prachtige gingerbread mokken (€33,98), het gingerbread bordje in de vorm van een kerstboom (€4,95) en de waxinelichthouder in gingerbread stijl (€11,95) van The Christmas Shop. Perfect om je keuken mee aan te kleden bijvoorbeeld! Dat wordt heerlijk genieten van een kop warme chocolademelk met slagroom en wat lekkernijen erbij.


En verder zitten er nog in de goodiebox:
- twee prachtige kerst-boekenleggers van Oktoberdots (€5,98), superleuk om te gebruiken als je een kerstroman leest de komende maanden
 - twee zaken heerlijk geurende koffiebonen in mooie kerstverpakking (€17,98) met vrolijke candy canes van Independent Coffee Roasters uit Sittard
 - een zakje van mijn lievelingsthee, een heerlijk kruidige winterse rooibos van Blanche Dael (€5,25) uit Maastricht, met o.a. appel, kaneel en steranijs
 - een kerstpuzzel (€27,50) en een set van 5 mooie kerstkaarten (in samenwerking met Christmaholic) van illustratrice Esther Bennink
 


Hoe maak je kans?
Wil je kans maken op dit pakket met een waarde van ruim €300,-? Dan hoef je alleen maar hieronder – middels het reactieformulier – een reactie achter te laten. Vertel me welk van de prijzen in het pakket jouw favoriet is! En als je het leuk vindt, mag je ook vertellen wat je met alle spulletjes zou doen als je wint. Hou je het voor jezelf? Geef je het aan vrienden? Ik ben benieuwd!
Deze winactie loopt van 1 t/m 7 oktober 2025. Daarna wordt een winnaar gekozen. De winnaar krijgt via e-mail bericht, dus zorg dat je e-mailadres klopt als je hieronder een reactie achterlaat. Daarnaast wordt de naam van de winnaar hieronder gepubliceerd. Je kunt alleen meedoen als je 16 jaar bent of ouder en in Nederland of België woont. Alle overige spelvoorwaarden die van toepassing zijn, vind je hier.
Heel veel succes allemaal!
		
									 
					
1.405 reacties
Hoi saskia, wat een geweldige goodie box.
Echt een kado voor de winnaar en natuurlijk superlief van jou en de sponsoren om dit weg te geven.
De mokken, schaaltje en deken zijn echt fantastische.
De rest natuurlijk ook, als ik hem zou winnen zou ik hem zeker delen met anderen waaronder oa mn bonusdochter die ook helemaal gek is op de kerstperiode.
Succes met het kiezen van de lucky winnaar 🙂
Groetjes margreet
Hoi Saskia,
Ik zou graag de kruidige winterse rooibosthee drinken uit die geweldige kerstmok. Met op het kerstboomschaaltje chocolaatjes om bij te thee te eten. Heerlijk!
Hoi Saskia,
Ik volg je al een poosje. Eerst op Christmaholic en later op So Celebrate. Ik doe ontzettende leuke tips op voor m’n lievelings seizoenen (herfst en kerst, natuurlijk).
Ik zou heel graag de kerstpuzzel willen. Mijn favoriete bezigheid bij deze seizoenen. Ik koop elk jaar wel een kerst puzzel. En de andere kadootjes zijn heel leuk voor onder de kerstboom.
Ben benieuwd naar je kerstshow blogs.
Wauw. Wat dingen die ik verzamel maar ook leuke dingen waar ik anderen blij mee kan maken. Zou super zijn omdat ik low budget moet leven. Zou ik toch super kado’s hebben.
Wooooowww dit is echt het gaafste pakket wat je gehad hebt tot nu toe! Alles is geweldig! Ik ben heel benieuwd naar de puzzel, dat vind ik superleuk om te doen. En dan lekker het dekentje over mijn benen, een mooie boekenlegger in mijn boek, kerst thee drinkend uit de mok, ik zie mijn najaarsavond al helemaal voor me!
T is toch allemaal weer heel erg leuk. Unieke cadeaus die je niet overal ziet. Ik zou de koffie schenken met Kerst aan de familie. Ben heel benieuwd naar jouw favoriete thee. Oorbellen voor de schoondochters. Deken voor mijn kleindochters. Ornamenten voor mijn Christmaholic zoon haha. Te leuk
allemaal. ❤️
De ornamenten en gingerbread vind ik erg leuk! Maar de rest eigenlijk ook allemaal. De koffie is voor mijn man en de puzzel een leuk cadeau voor mijn moeder! En de deken zal ik waarschijnlijk moeten delen
Leuk weer! De kerstoorbellen zijn mijn favoriet. Het is toch vooral voor die beauties dat ik elk jaar mijn kans waag. Mooie oorbellen in kerstsfeer maar wel erg stijlvol. Ik zou een deel van de spullen weggeven aan mijn moeder, mijn beste vriend en diens moeder, maar de leukste spullen houd ik natuurlijk lekker zelf, hihi.
Woooh wat een ge-wel-dig kerstpakket Saskia! In de kerststemming ben ik àltijd, maar dit maakt het wel helemaal af natuurlijk! Mijn favoriet? Heel moeilijk, maar de kerstornamenten zijn wel èrg mooi. Heerlijke thee in de mooie mokken, lekkers op het kerstschaaltje, onder het geweldige dekentje, met een kerstboek mèt een kerstboekenlegger, een kerstpuzzel op tafel en natuurlijk bijpassende oorbellen in. Die laatste, zal ik sowieso delen met mijn nichtje. Ik weet zeker dat ze – als kerstfan – er helemaal dol op zal zijn.
Hoi Saskia, wat heb je een fantastisch pakket samengesteld. Vooral de gingerbread spullen springen er voor mij uit. Die dekenwow. Ik heb geen koffiebonenmachine dus die zou ik weggeven met de rest ga ik mijn gezin en mijzelf verwennen.
Groetjes, Linda
Wat een geweldig kerstpakket om te winnen! Alles is leuk, maar kijk heel uit naar de speciale koffie bonen die ik zou kunnen drinken in de mooie kerstmokken. En de rest wordt gedeeld met mijn kerst bestie
Ik ben verliefd op alle geweldige items. Het fijnste product eruit zijn de koffiebonen voor mijn nieuwe koffieapparaat. Ik kan niet wachten om in mijn nieuwe huis in oktober alles te gebruiken om het mijn thuis te maken. Plaid op de bank,kerstboom vol hangen met de prachtige ornamenten, heerlijk boek lezen met de leuke boeken leggers,lekker kopje thee erbij.
Laat de kerst maar komen ik kan niet wachten om mijn nieuwe paleisje om te toveren naar mijn kerstpaleis met deze geweldige produkten. Ik ga duimen.
Wauw! Wat een geweldig pakket! Het zou geweldig zijn om dit te winnen! Vooral de kerstballen en de mokken vind ik geweldig, de koffiebonen en de puzzel zou ik cadeau geven aan lieve familie. Ook de kaarten van ester Bennink zijn zo mooi de thee ben ik enorm benieuwd naar!
Groetjes!!
Altijd leuk zo een winactie. Ik zou wat spullen weggeven zoals de kerstballen, kaartjes. De gingerbread decoratie hou ik zelf want heb hier vorig jaar een thema van gemaakt in mijn keuken en kerstdorp.
Wat een mooi pakket. Ik ben een echt gingerbread liefhebber en thee drinker en zou de rest van het pakket met mijn vriendinnen delen. Voor ieder wat leuks of lekkers
Zooo leuk weer allemaal, met twee schoondochters en mijn eigen dochter van 10 wordt het toch 1 groot kerstfeest met dit pakket.
Matchen met de oorbellen, heerlijk knus zelf onder die geweldige deken.. laat dec maar komen
Ik zou zelf de deken houden, omdat lekker onder een dekentje het ultieme kerstgroet is. De rest gaat naar mijn (bonus) dochters en kleindochters. Die houden allemaal net zoveel van kerst. Na het overlijden van mijn man in oktober 2024 hebben we in 2024 amper kerst gevierd. Kerst zal nooit meer hetzelfde zijn maar met oude en nieuwe tradities proberen we weer om er wat van te maken
Wauw wat een prachtig pakket Ik zou dit pakket aan mijn buurvrouw geven. Ik ken geen andere kerstfan dan mijn buurvrouw welke in augustus al begint met aftellen tot het kerstseizoen.
Wat een mooi pakket. Er zit niets in wat ik niet leuk vind. De combinatie van de grote mok, met koffie en thee dat onder een dekentje kan worden gedronken is geniaal. Dat zou ik graag zelf houden en dan met familie gebruiken. De boekenleggers zijn voor mijn man en mam (Oktoberdots heeft er trouwens meer mooie!). Maar mijn favoriet zijn de oorbellen. Die zou ik zelf nooit kopen, maar hoe langer ik kijk, hoe mooier ik ze vind.
Wat een gaaf pakket heb je samen kunnen stellen!! En een kerstpakket is altijd super leuk om te krijgen, maar thuisblijf moeders krijgen die helaas niet… dus wie weet. Ik zou super blij worden van de dennenappel oorbellen, het schaaltje waar lekkere chocolaatjes op komen, de mokken voor een kop thee lekker op de bank onder de deken. De rest zou ik verdelen en weggeven aan lieve mensen om mij heen.
Je kan beter vragen “wat vindt je niet leuk aan dit pakket”
Mocht ik winnen dan ga ik delen met mijn zus die jou op Facebook volgt
Fijne tijd!
Ik doe heel graag mee! ✨ Ik ben vooral enthousiast over de gingerbread items, koffiebonen en boekenleggers . De ornamenten en een paar oorbellen zou ik cadeau doen aan mijn tante en vriendin, zodat zij ook een beetje kerstmagie krijgen. Fingers crossed!
Wat een geweldig pakket!
Ik ben helemaal fan van de oorbellen! En die deken, fantastisch, ik lig iedere avond graag onder een heerlijk zachte deken.
En die koffie ben ik ook ontzettend nieuwsgierig naar! Maar als ik win, dan zal ik m pas proeven als mijn man terug uit het ziekenhuis is, want dat is de man die extreem van koffie houdt maar ook van kerst!
Wat een leuke goodiebag is het toch. De koffiebonen houd ik lekker voor mijzelf zelf, lijkt mij erg lekker. De rest geef ik weg aan familie en vrienden.
Nou toen even geloot wat het leukste was . Ga toch voor de oorbellen want die kan je niet genoeg hebben . Super mooi pakket weer! Geniet van dit seizoen ♥️
Wauw wat een gaaf pakket en wat een gaaf mens ben jij. Jij maakt de wereld een stuk vrolijker en zeker met dit pakket.
Ik heb 4 dochters dus ga het pakket verdelen onder mijn dochters die het zeker mooi zullen vinden om iets te krijgen uit dit kerstpakket.
Zelf hou ik denk de ornamenten vind deze prachtig en bak zelf ook graag namelijk. Fijne kerstmaanden
Wow zo’n leuk pakket weer om te winnen! Ik zie mezelf al helemaal onder het dekentje zitten samen met mijn vriend in ons nieuwbouwhuis waar we gisteren de sleutel van hebben gekregen 🙂
Wat een GeWelDig pakket.
De gingerbread deken vind ik het allerallerleukst, maar ik ben ook super benieuwd naar de koffiebonen!☕ Een paar van de oorbelen zou ik houden maar ik zal ze ook delen met een vriendin.
Succes iedereen!
Goedemorgen heerlijk oktober! Ik kan niet kiezen allemaal leuk en ik ga het zeker delen! Fijne dag groetjes
Wat een super pakket weer! Ik zou het zo graag willen winnen! Mijn dochter (12 jaar) pikt elke keer mijn kerstoorbellen (.zelfs al in augustus!) en wil ze dan niet meer teruggeven. (Ze is net zo gek op kerst als ik) Als we dit pakket zouden winnen, geef ik de oorbellen aan haar, zodat ze die van mij niet meer pikt. Misschien pik ik dan wel een keer die van haar., want ze zijn zo leuk!
Ik heb haar beloofd dat als we winnen, ze dit jaar een extra grote kerstboom op haar kamer krijgt, waar de ornamenten mooi in passen!
Zelf ben ik weg van de deken en de bekers!!! Ik hou er zo van! Lekker warm op de bank met een kopje thee, onder die fantastische deken!
Op goed geluk dus!!
Beste Saskia,
Als je nog niet enthousiast bent dan word je het wel als je jouw blogs en posts volgt:)
Pff.. ‘t is al weer Oktober! Bij ons in de familie de start van alle verjaardagen t/m de feestdagen. En hoe leuk zou het zijn om de goodies in te pakken en weg te geven! Behalve de kerstbal desembroodje, houd ik zelf.
Graag win ik deze volle box,
Dit pakket is echt geweldig!!! De ornamenten zijn echt mijn favoriet, ze passen helemaal binnen het thema van mijn kerstboom. De koffie en thee is leuk om thuis te schenken bij bezoek in de leuke mokken! Ongetwijfeld zullen er ook enkele dingetjes als een cadeautje worden weggegeven
Wat een prachtig pakket. Ik zou de kerstpuzzel zelf houden want ik ben gek op puzzelen. De koffiebonen zou ik weggeven want ik lust geen koffie. En de rest is eigenlijk te mooi om niet zelf te houden
Hoeraaaaa kerst!!! Wat een fantastisch pakket!!! Mn zus en ik zijn beide kerst gek dus mocht ik winnen dan wordt het sowieso gedeeld aangezien we samen wonen 😀 en mn ouders krijgen al dank ook wel iets!
Mn favoriet is alles, hahaha maar als ik moet kiezen: de deken!
Dit pakket is echt geweldig!!! De ornamenten zijn echt mijn favoriet, ze passen helemaal binnen het thema van mijn kerstboom. De koffie en thee is leuk om thuis te schenken bij bezoek in de leuke mokken!
Gave actie, ben helemaal weg van. Ik vind mok en schaaltje en deken helemaal geweldig. Ik zou de oorbellen cado doen aan mijn schoonmoeder en schoonzusje voor onder de kerstboom. En met rest zal moeten kijken wie ik het nog meer kan geven. :-D.
Wat een prachtg pakket om de jerstperiode mee te beginnen, die zou ik heel graag willen winnen. Alle producten zijn fantastisch, maar de deken, koffie en thee zijn favoriet.
Whoop whoop! Christmasfeelings are ON dankzij jou!! Alles uit het pakket lijkt me fantastisch, maar de deken is toch wel mijn favoriet! Of de mokken…of de thee…of eigenlijk alles!
Geniet van de komende periode!
Liefs, Anita
Hoi Saskia!
Wat een super leuk pakket! Ik waag graag een kansje . De thee, de boekenleggers, de gingerbread items en de oorbellen vind ik het aller leukste maar eigenlijk is alles super leuk!
Wat weer een geweldig pakket. Ik ben erg benieuwd naar de koffie bonen. Vanaf sep staat hier de pumpkin spice smaak op het menu maar een echte kerstkoffie heb / Ken ik nog niet. Ik zou niet alles zelf houden zo’n mooie boekenlegger maak ik mijn moeder blij mee. De kaartjes kunnen mooi naar mijn penvriendinnen in het buitenland. De puzzel maak ik mijn vader blij mee. De gingerbread mokken en schaaltje passen mooi in onze bruine kroeg achter in de tuin en zo kan ik nog wel even door gaan haha
Wat een super leuke goodiebox is er te winnen! Mijn favorieten zijn de gingerbreaddeken van VIV en de mokken/het bordjes en het gingerbreadhuisje van Christmasvillage. Ik zeker spullen uit het pakket delen met anderen, er samen van genieten is leuker dan alleen genieten. Zo leuk om je te volgen ( doe ik al jaren) en inspiratie op te doen en alle nieuwe kersttrends te zien. Ga zo door en heel veel succes deze drukke maar leuke periode!
Kerstpakketten zijn de leukste traditie aan t einde van elk kalenderjaar
Zelf zou ik de kransoorbellen en de deken houden, de rest ga ik verdelen onder de bewoners van mijn werkplek.
O de puzzel is de favoriet, daarnaast zal ik een deel zelf houden zoals de bekkers. Maar helaas heb ik geen gastjes in mijn oren dus daar ga ik mijn vriendin en schoonzus blij mee maken. En als het kan misschien 1 veranderen naar een ornament aan een ketting. Voor mij en mijn bff.
Oh wow dit is toch fantastisch! Ik vind de deken en het servies helemaal geweldig! Ik zou natuurlijk niet alles voor mezelf houden maar met verschillende items allerlei mensen om me heen blij maken. En of course een gave post plaatsen met de spulletjes die ik win. Dus
Wat leuk werr het kerstseizoen is begonnen! Ik vind alle items fantastisch maar ik heb een zwak voor het gingerbread deken. Daar kan ik heerlijk onder gaan liggen op de bank samen met een heerlijke chocomel kertsfilms kijken
Ik zou dit prachtige pakket delen met buren en vrienden.
Ieder jaar maak ik iets lekkers voor hen, vorig jaar een tulband, dit jaar geef ik zelfgemaakte bonbons.
Als ik zou winnen krijgen zij iets uit het pakket. De koffie houd ik zelf, die is voor mijn man.
Heel erg leuk wanneer je zo’n mooi pakket zou winnen! Ik vind de kerstoorbellen (kerstkransen) erg leuk! Sommige spullen zou ik zelf houden, maar ik zou zeker dingen weggeven aan mensen om mij heen.