Close Menu
Christmaholic.nl
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube TikTok
    Christmaholic.nl
    • Home
    • Versiering
      • Kersttrends
      • Herfstversiering
      • Interieurinspiratie
      • Kersttafel dekken
    • DIY & Creatief
      • Kerstversiering maken
      • Kerststukjes
      • Kerstkaarten maken
      • Knutselen met kinderen
    • Cadeaus
      • Cadeautips
      • Cadeaus inpakken
      • Kleding & Make-up
    • Koken
      • Hapjes & Amuses
      • Voor- en bijgerechten
      • Hoofdgerechten
      • Desserts & gebak
      • Ontbijt & Lunch
      • Complete kerstmenu’s
      • Kerstdrankjes
    • Tradities
      • Kerst geschiedenis
      • Gebruiken & Tradities
    • Amusement
      • Kerstshows in tuincentra
      • Podcast
      • Muziek & Film
      • Kerstmarkten
      • Kerstevenementen
      • Winacties
      • Inspiratie
        • Alles over Kersttradities
        • Alles over Low Budget Kerst
        • Alles over Kerst met kinderen
        • Alles over de Kersttafel dekken
    • Christmaholic
      • Dit is Christmaholic
      • Samenwerken
      • Contact
      • Privacy
    Christmaholic.nl
    Home»Winactie»WIN! Een bomvolle Christmaholic goodiebox met kerstcadeautjes
    Winactie

    WIN! Een bomvolle Christmaholic goodiebox met kerstcadeautjes

    Saskia de LaatBy Saskia de Laat2 oktober 2019Updated:16 oktober 2019977 reacties4 Mins Read

    Het is de eerste woensdag van oktober en dat betekent maar 1 ding: de wekelijkse winacties gaan weer van start! En we beginnen met een publiekslieveling: de Christmaholic goodiebox. Een doos vól kerstcadeaus die ik zorgvuldig voor je heb samengesteld. Wat er precies ín de goodiebox zit en wat je moet doen om kans te maken op deze prijs, dat lees je hieronder natuurlijk!

    The season of giving!

    Gosh, jongens, het seizoen vordert echt rap. Deze maand gaat de klok een uurtje terug, gaan alle kerstshows open, vinden de eerste kerstevenementen plaats… Mijn favoriete tijd van het jaar is hier! En ik ben van plan om er optimaal van te genieten. Eén van de leukste dingen aan de kersttijd is toch cadeautjes geven. It’s the season of giving! Ik koop er ieder jaar 24 voor mijn man (en hij voor mij). Maar ik koop ook af en toe leuke dingetjes die ik tegenkom. Zomaar, omdat ik ze leuk vind, en omdat ik er vast wel iemand blij mee kan maken. Die spulletjes stop ik nu dus allemaal in één grote doos. En misschien ben jij wel degene die ik er gelukkig mee maak!

    Christmaholic goodiebox: wat zit erin?

    Mocht je de Christmaholic goodiebox nog niet kennen: het is precies dat wat de naam zegt. Een box met goodies! En dan natuurlijk allemaal kerstgoodies. Ieder jaar geef ik er minimaal één weg. En elke keer zit er wat anders in. Dit keer is de inhoud een combinatie van gesponsorde items én wat cadeautjes die ik dus zelf gekocht heb. Ik ga niet exact vertellen wat er in de goodiebox zit (een beetje verrassing is wel leuk natuurlijk). Maar om jullie een idee te geven en te overtuigen van het feit dat je écht mee wil doen met deze winactie, vind je hieronder een selectie van de inhoud. Er zit o.a. in:

    • Het geweldig nieuwe kookboek ‘Kerst’ van The Holy Kauw Company.
    • Heerlijke kerstchocolade in een prachtige verpakking (geïllustreerd door Floor Rieder).
    • Deze Mistletoe guirlande van mijn favo kerstwebshop What a Wonderful Christmas, zie de foto hieronder.
    • Deze hanger met ‘Merry Xmas’ erop, ook van What a Wonderful Christmas, zie de foto helemaal bovenaan deze blog.
    • En verder zitten er kerstsokken in, servetten, hangers voor in de boom en nog meer leuks :).
    De guirlande op deze schouw van What a Wonderful Christmas zit in de goodiebox

    Kerst kookboek & kerstchocolade

    Misschien had je hem al langs zien komen op mijn Insta-stories: het gloednieuwe kerstkookboek van The Holy Kauw Company (Uitgeverij Snor). Ik volg ze al een tijd op Instagram. En toen ik zag dat ze een kerstboek gingen maken, móesg ik hem natuurlijk hebben. Vorige week heb ik een recensie-exemplaar ontvangen, en het is echt een heerlijk boek! Maar het belangrijkste: ik heb dus ook een extra exemplaar gekregen om weg te geven in de Christmaholic goodiebox. Geweldig toch!?

    Naast het boek krijg je ook nog eens twee repen héérlijke kerstchocolade, eveneens van Uitgeverij Snor. Het doosje waar de chocolade in zit is prachtig geïllustreerd door Floor Rieder. De letters glanzen (het is een mooie gouden foil print). Wat mij betreft een superleuk cadeautje om te geven dit jaar met Kerst. Ik vermoed dat de repen straks o.a. bij de Bijenkorf en de Sissy Boy zullen liggen. Maar je kunt ze ook via de Snor-webshop kopen.

    Wat moet je doen om kans te maken op deze prijs?

    Om het maar weer over Instagram te hebben – daar ben ik nou eenmaal super actief – een tijdje geleden heb ik een poll gedaan. Ik vroeg aan jullie: als ik een goodiebox vol kerstcadeaus weggeef, wil je die dan voor jezelf winnen of voor een ander? De uitslag? 65% stemde ‘voor mezelf’. Haha, heerlijk die eerlijkheid!

    Maar ik weet het goed gemaakt: je mag gewoon kiezen. Laat hieronder in een reactie weten voor wie je de Christmaholic goodiebox wil winnen. Is het voor jezelf? Vertel me dan waarom je de prijs graag wint. Is het voor een ander? Dan hoor ik graag wie die persoon is en waarom hij/zij de goodiebox verdient! Iedereen maakt evenveel kans :).

    Deze winactie loopt t/m 9 oktober 2019. Daarna kies ik 1 winnaar uit. Die ontvangt via e-mail bericht, dus zorg dat je een geldig e-mailadres invult als je hieronder reageert. Op deze winactie zijn de spelvoorwaarden van Christmaholic van toepassing. Daarin staat o.a. dat je 16 jaar of ouder moet zijn om mee te doen, en dat je in Nederland of België moet wonen. Ik wens jullie allemaal heel veel succes! 🙂

    UPDATE: Deze winactie is afgelopen, je kunt helaas niet meer meedoen. De winnaar (Ingrid, achternaam bekend bij de redactie) heeft inmiddels via e-mail bericht gehad! Nog t/m Kerst komt er elke woensdag een nieuwe winactie online.

    Christmaholic goodiebox Christmaholic winacties Goodiebox Kerst kookboek kerstcadeau's Kerstkookboeken Kookboeken kerst Winacties 2019
    Share. Facebook Twitter Email WhatsApp
    Saskia de Laat
    • Website
    • Facebook
    • Instagram

    Saskia de Laat is de enige, echte Christmaholic. Ze is gek op Kerst en alles wat ermee te maken heeft. Met veel plezier deelt ze hier iedere dag de leukste kerstideeën en tips. Volg Christmaholic ook op Instagram of op Facebook voor nóg meer kerstinspiratie.

    Dit vind je misschien ook leuk

    WIN! | XXL goodiebox met Christmaholic Favourites

    11 december 2024

    WIN | Unieke Christmaholic kerstkaart & kerstpakket van Esther Bennink

    4 december 2024

    WIN! | Super comfortabele kersttruien van JAP Christmas

    27 november 2024

    977 reacties

    1. Myrthe on 5 oktober 2019 6:24 pm

      Voor mijn lieve vriendin Karin, nog grotere kerstfilm dan ik. Na een paar heel pittige jaren heeft ze dit jaar weer heel zwaar nieuws en tegenslagen gehad. Ondanks dat is ze er toch waar mogelijk voor me. Een super vriendin.

      • Tamara van Veen on 6 oktober 2019 10:15 am

        Voor mijzelf. Ik ben een enorme kerstgek en omdat ik momenteel niet heel goed in mijn vel zit, gun ik mezelf wel zo’n mooi cadeau.

      • Pc Bosman on 6 oktober 2019 10:33 am

        Voor mijzelf en een vriendin van mij. Delen geeft het vast alleen nog meer plezier en past ook wel bij de kerstsfeer. Wij zijn allebei dol op kerst en maken elkaar al wat maandjes gek met het feit dat het al snel december is. Het winnen zou een extra leuke kickstart zijn voor feestdecember!

    2. Kirsten Nieling on 5 oktober 2019 7:29 pm

      Heel graag zou Ik de box voor mijn moeder willen winnen. Kerstmis was toen ik nog gewoon thuis woonde het feest waar je in vele opzichten na uit keek. Mijn vader die het hele huis in kerstsfeer optuigde van boven tot onder en buiten. Moeders die dagenlang in de keuken stond voor de lekkerste creaties . De hele familie bij elkaar met cadeautjes . Wat een feest was het !! Totdat mijn vader plotseling overleed veel te jong. Weg kerst in alle opzichten . Al willen we met zijn alle mijn moeder helpen met optuigen lekker eten of wat dan ook ze vindt er niet veel meer aan zonder mijn lieve papa. Hoe leuk zou het zijn om haar te verassen met veel cadeautjes wie weet komt dan de twinkeling terug. Liefs Kirsten

      • Emanuella on 6 oktober 2019 10:17 am

        Hoi, ik wil de box graag delen, samen met mijn moeder! Het was namelijk een onwijs zwaar jaar.. Mijn hondje van 2 heeft artrose in beiden knieën en is hierom 2 keer geopereerd. Nu dat allemaal achter de rug is hebben we om de maand controle. Wat blijkt nou? Alles geneest helemaal goed, maar hij heeft wel een gezwel op zijn voorpootje.. Kanker, goedaardig dat gelukkig wel.. Wij kunnen dit jaar niet zo knus kerst vieren zoals normaal omdat het geld gewoon op is en ik denk dat deze box een hoop goed zal maken!

        • Loes on 6 oktober 2019 10:29 am

          Eerlijk gezegd, zou ik de box voor mezelf willen winnen. Dit is het eerste jaar dat ik samen met mijn vriend kerst ga vieren in ons appartement, waardoor het wel wat meer versiering kan gebruiken!
          Kijk er echt naar uit!

    3. cobi on 5 oktober 2019 8:01 pm

      heerlijk ik kan niet wachten om het weer gezellig te maken in huis

    4. Wieteke on 6 oktober 2019 10:04 am

      Love christmas! En vooral het koken voor de hele familie. Ik kan wel nieuwe ideeën gebruiken voor het kerstdiner. En wie houdt er niet van chocolade, ik wel!
      Ik hoop dat ik deze prijs mag winnen

    5. Jacqueline Bellis on 6 oktober 2019 10:06 am

      Lekker voor mezelf. Aan de ander denk ik altijd en loop mezelf dan voorbij.

    6. Lucie on 6 oktober 2019 10:06 am

      Normaal zou ik ook zeggen: lekker voor mezelf. Maar dit jaar is anders. Mijn dochter komt met haar gezin vanuit Engeland na 12 jaar terug naar Nederland en ook nog eens in de kerstperiode. Het kopen van een huis hier, andere baan, hypotheek, school voor de kinderen, alles moet geregeld worden (behalve de baan, die heeft ze al). Reden om haar vast een beetje kerstsfeer te geven, want dit jaar komt er natuurlijk niets van huis versieren.

    7. Susanne on 6 oktober 2019 10:07 am

      Voor mijzelf (ja, ik ben eerlijk), mijn man en mijn drie dochters. We zijn allemaal echte Kerst-fans, we koken graag, we houden van chocolade én van warme sokken, dus deze goodie-box zou goed van pas komen.

      • edwin on 6 oktober 2019 10:22 am

        Voor mij en mijn gezin. Heerlijk het huis weer lekker gezellig maken

    8. Inge on 6 oktober 2019 10:07 am

      Heel eerlijk: het liefste voor mezelf! Maar ik zie ook leuke dingen voorbij komen waar ik mijn moeder blij mee kan maken, dus ik zou de box heel graag delen met haar 🙂

    9. Remke on 6 oktober 2019 10:07 am

      Lieve Saskia, ik wil graag de goodiebox winnen. Zoals je weet ben ik geen hele grote kerstfan, dus ik moet altijd een beetje overtuigd worden, dus kom maar op met een box vol leuke kerst goodies om zelf deze niet kerstfanaat te overtuigen het hele huis weer te gaan decoreren 😉 Gr Remke

    10. Shanna on 6 oktober 2019 10:09 am

      Ik zou ‘m graag willen winnen voor mijn mams en mij! Dol op kerst, gezelligheid, familie en cadeautjes. Daar hoort dit mooie cadeau ook bij 😉

    11. Elianne on 6 oktober 2019 10:10 am

      Voor mezelf en mijn gezin! Dit wordt de eerste kerst met z’n viertjes: onze zoon is in juni geboren. Het huis moet er natuurlijk helemaal top uitzien voor alle foto’s die we gaan maken! Moet wel lukken met die toffe box..

    12. Kaat Bijlmakers on 6 oktober 2019 10:10 am

      mijn zus Margot gun ik de Goodiebox. Zeheeft nog veel nare bijwerkingen van de borstkankeroperatie en toch staat ze weer klaar voor iedereen.

    13. Marieke van Ommeren on 6 oktober 2019 10:10 am

      Wat een mooie prijs. Ik wil hem graag voor mezelf winnen. Want………. de mensen om me heen zijn niet zo into Christmas als ik. Misschien dat ik de prijs wel met mijn lieve broer ga delen die is meestal ook vroeg met kerst decoratie neer zetten.

    14. Jolanda Hendriks on 6 oktober 2019 10:12 am

      Als ik win dan is de box voor mijzelf…. OK ik zal echt wel wat delen met anderen. Maar ik gun het mezelf gewoon om die box vol kerstpracht te openen.

      Groeten Jolanda

    15. Lisa on 6 oktober 2019 10:15 am

      Ik zou deze leuke goodiebox heel graag samen willen delen met mijn lieve collega. Beiden houden we heeeeeel erg veel van kerst en vinden het altijd heerlijk als de winkel weer versierd is dit jaar hebben we afgesproken dat ik een versierinkje meeneem uit Disney en zij uit NYC, maar een beetje extra christmas spirit kan natuurlijk nooit kwaad ✨

    16. Emanuella on 6 oktober 2019 10:16 am

      Hoi, ik wil de box graag delen, samen met mijn moeder! Het was namelijk een onwijs zwaar jaar.. Mijn hondje van 2 heeft artrose in beiden knieën en is hierom 2 keer geopereerd. Nu dat allemaal achter de rug is hebben we om de maand controle. Wat blijkt nou? Alles geneest helemaal goed, maar hij heeft wel een gezwel op zijn voorpootje.. Kanker, goedaardig dat gelukkig wel.. Wij kunnen dit jaar niet zo knus kerst vieren zoals normaal omdat het geld gewoon op is en ik denk dat deze box een hoop goed zal maken!

    17. Marleen Woestenburg on 6 oktober 2019 10:16 am

      Voor donna, mijn collega omdat we elkaar al het hele jaar in ieder kerstverlichting taggen. We zijn al het hele jaar aan het aftellen….nog 79 nachtjes.

    18. Michelle on 6 oktober 2019 10:18 am

      Voor mijn lieve vrouw Riet omdat ze altijd het ultieme kerstgevoel bij me naar boven haalt en het huis altijd omtovert in iets heel speciaals.
      Ook omdat dit jaar onze laatste kerst samen wordt omdat we samen een kindje verwachtten!!!

      Omdat dat proces niet altijd even makkelijk was voor haar gun ik haar deze goodie bag!

      Deze laatste kerst samen wordt een hele mooie en zeker zo mooi worden de herinneringen die we met ons kindje gaan maken!!!

      Liefs Michelle

    19. Marjolein on 6 oktober 2019 10:18 am

      Graag zou ik hem winnen voor mijn gezin! Al twee jaar vierden we kerst met dozen en dit jaar niet meer! We kunnen dus heerlijk uitpakken dit jaar en als het goed is hebben we in december zelfs een keuken om heerlijk in te koken! Veel kerstversiering hebben we niet dus de Guirlande is wel echt een hele mooie versiering! En de rest zoals de chocolade kan deels ook onder de boom!

    20. Marjon on 6 oktober 2019 10:19 am

      Graag voor mijzelf nu ik door ziekte thuis zit probeer ik toch positief te blijven en mijn zinnen te v erzetten ook ben ik dol op kerst dus heel graag

    21. Floor Kat on 6 oktober 2019 10:19 am

      Dat zou ik heel graag voor mezelf winnen want ik ben dit jaar verhuisd van groot naar klein en heb met de verhuizing bijna alle oude kerstspullen weggedaan om met een frisse start opnieuw een mooi kersthuis van mijn woning te maken.

    22. maurice kuipers on 6 oktober 2019 10:20 am

      Voor mijn vrouw Susan. Omdat ze al heel lang met mij moet leven en met mijn kerstgevoel. Ze wordt er soms gek van.
      Na een paar moeilijke jaren, die we allebei hebben gehad met onze exen, kunnen we nu eindel8jk samen genieten met onze 2 kindjes van al het leuke wat kerst te bieden heeft.

    23. Carla van Alphen on 6 oktober 2019 10:20 am

      De goodiebox wil ik graag weggeven aan mijn moeder. Zij heeft het de laatste jaren niet makkelijk gehad met een enorme zware operatie waar ze nog steeds complicaties van heeft. Maar desondanks staat ze altijd voor mij en mijn gezin klaar ondanks pijn en andere ongemakken.

    24. Hanny on 6 oktober 2019 10:20 am

      Wauw wat een prachtige prijzen, hier droom je toch van. Vorige kerst is hier wat in het water gevallen zeg ik maar, dus deze kerst wil ik natuurlijk extra feestelijk vieren. Kijk er al weken naar uit, ben al wat begonnen en een paar lantaarns heel gezellig gemaakt. Staat zo gezellig als ze branden, ben ook echt een gezelligheid mens.

    25. Rianne on 6 oktober 2019 10:21 am

      Voor mijzelf om te delen met mijn gezin. Kerst vier je met elkaar. Net zoals de jongens helpen met het huis in herfstsfeer te brengen werken wij ook met elkaar aan de kerst. Oke eerlijk is eerlijk, de boom blijft toch een dingetje (die doe ik het liefst zelf op de lampjes na, dat doet man lief) Het kookboek is echt voor ons allemaal! Elke zaterdag en zondag willen onze 2 acht-jarige de keuken overnemen. Kookboeken worden doorgebladerd, ingredienten ingekocht. Dus ja de goodiebag is voor mij, voor ons gezin.

    26. Chantal van Berkel. on 6 oktober 2019 10:22 am

      Voor mijn dochter emma. Zij zit nu al heerlijk kerstmuziek te luisteren zo gauw ze van school (brugklas) komt. Er staat al een klein kerstboompje in haar slaapkamer om het geheel compleet te maken. Ze zal het fantastisch vinden om nog iets extra te krijgen.

    27. Saskia on 6 oktober 2019 10:25 am

      Oh jouw nieuwsbrieven vind ik zo fijn. Meestal heb ik weinig tijd voor het decoreren van het huis, kopen van geschenkjes’ maar door jou ben ik helemaal klaar. Een goodiebag zou al een mooi begin zijn om nu echt tijdig aan kerst te beginnen, niet?

    28. Marjo Groeneveld on 6 oktober 2019 10:26 am

      Jaaa, gaaf, die wil ik graag voor mezelf, je geeft jezelf niet zo snel kerstcadeautjes. Je koopt alleen af en toe wat voor de sfeer is huis. Ga graag en regelmatig naar kerstmarkten als mijn gezondheid en het weer het toelaten.. Zou heerlijk zijn om dit als cadeau te winnen. Heb ik ook een keer een echt kerstcadeau.

    29. Rebekka on 6 oktober 2019 10:27 am

      Ik zou dit voor mijzelf willen winnen. Ik ben een echte Kerstliefhebster. Als kind ben ik er thuis mee opgegroeid, 1 december wordt de boom opgezet (hier tel ik trouw ieder jaar tot af), het huis versieren, extra tijd met familie en vrienden. Gewoon de mooiste tijd van het jaar! Na een behoorlijke dip in mijn gezondheid kan ik zo’n box wel gebruiken, zodat ik samen met mijn familie een heerlijke maaltijd kan bereiden. Waar we dan samen van kunnen genieten.

    30. Marjolein on 6 oktober 2019 10:29 am

      Lekker eerst zelf kijken wat ik wil houden en de overige dingen geef ik weer aan lieve vriendinnen en mijn schoonmoeder.

    31. Suus on 6 oktober 2019 10:29 am

      ooooh voor mijn vriend. We zitten zo in een dip. Hij woont in het buitenland en blijkt nu doodziek te zijn. Moeilijk om er zomaar even naar toe te gaan…. Zou toch fijn zijn samen Kerst te vieren met mooie dingen uit de goodiebox!!
      Lieve groet

    32. Tineke on 6 oktober 2019 10:29 am

      Ik zou het dan heel graag aan mezelf willen geven,ik ben een echte kerstdag en ik denk alle dagen aan een ander behalve mezelf. En dat moet ik af en toe flink bezuren.
      Ik kijk uit naar deze tijd van het jaar en ben al op zoek naar cadeautjes voor mijn zoon van bijna 9.

      Duimen draaien!

    33. Truus on 6 oktober 2019 10:30 am

      Voor mij zelf want ieder jaar komt bij mij de familie bij mij om kerst te vieren zou een leuk cadeau zijn voor onder de kerstboom. Kerst is het mooiste feest van het jaar..

    34. Lianne Clappers on 6 oktober 2019 10:31 am

      Ik doe graag eens mee voor mezelf. Heerlijk samen kerst vieren met kinderen en kleinkinderen,dat is toch de bedoeling van kerst. Zo leuk om mijn huis eens met nieuwe spulletjes in een mooie kerstsfeer te brengen!!

    35. Pascalle on 6 oktober 2019 10:31 am

      Deze geweldige christmaholic goodie doos zou ik me broer Danny gunnen. Zou het onwijs leuk vinden om samen met hem de goodie doos te ontdekken. Hoop stiekem dat hij het stokje overneemt van me moeder en dat hij en ik nu de kerst voorpret samen gaan doen.

    ← Older Comments
    Newer Comments →
    Ho Ho Hallo!

    Welkom op mijn blog! Ik ben Saskia, beter bekend als Christmaholic. Ik schrijf & vlog over kerstshows, versiertips, winterse uitstapjes, knutsels, heerlijke kerstrecepten en nog veel meer. Ik wens je veel kerstvoorpret! Lees meer…

    Volg jij me al?
    • Instagram
    • YouTube
    • Pinterest
    • Facebook
    • TikTok
    • WhatsApp
    Nieuwste Kerstvlog!
    Kerstmail

    Elke week kerstinspiratie!

    Schrijf je in voor de Kerstbrief en ontvang iedere zondag de leukste kerstinspiratie in je mailbox.

    Instagram
    • Error: 190: Error validating access token: Session has expired on Wednesday, 18-Dec-24 22:04:53 PST. The current time is Thursday, 22-May-25 21:53:01 PDT.

    • Error: 190: Error validating access token: Session has expired on Wednesday, 18-Dec-24 22:04:53 PST. The current time is Thursday, 22-May-25 21:53:05 PDT.

    Podcast

    Kerstpraat - de Podcast over kerst!

    Creatief

    Kerstversiering voor je poppenhuis | zelf maken & online kopen

    30 november 2024

    DIY | Gingerbread kaarsen maken

    21 november 2024

    DIY | Kerstornamenten maken: schilderijtjes in kleine fotolijstjes

    9 november 2024
    KERSTVERSIERING
    • KERSTDECORATIE MAKEN
    • KERSTKNUTSELEN MET KINDEREN
    • KERSTSTUKJES MAKEN
    • KERSTTRENDS
    • KERSTVERSIERING TIPS
    INSTAGRAM
    KERSTTIPS
    • CADEAUTIPS VOOR KERSTMIS
    • KERSTCADEAUS INPAKKEN
    • KERSTRECEPTEN
    • KERSTSHOWS IN TUINCENTRA
    • KERSTVLOGS & VIDEO'S

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker geactiveerd!
    Ad Blocker geactiveerd!
    Christmaholic wordt mede mogelijk gemaakt door advertenties. Support ons door je ad blocker uit te schakelen.