Close Menu
Christmaholic.nl
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube TikTok
    Christmaholic.nl
    • Home
    • Versiering
      • Kersttrends
      • Herfstversiering
      • Interieurinspiratie
      • Kersttafel dekken
    • DIY & Creatief
      • Kerstversiering maken
      • Kerststukjes
      • Kerstkaarten maken
      • Knutselen met kinderen
    • Cadeaus
      • Cadeautips
      • Cadeaus inpakken
      • Kleding & Make-up
    • Koken
      • Hapjes & Amuses
      • Voor- en bijgerechten
      • Hoofdgerechten
      • Desserts & gebak
      • Ontbijt & Lunch
      • Complete kerstmenu’s
      • Kerstdrankjes
    • Tradities
      • Kerst geschiedenis
      • Gebruiken & Tradities
    • Amusement
      • Kerstshows in tuincentra
      • Podcast
      • Muziek & Film
      • Kerstmarkten
      • Kerstevenementen
      • Winacties
      • Inspiratie
        • Alles over Kersttradities
        • Alles over Low Budget Kerst
        • Alles over Kerst met kinderen
        • Alles over de Kersttafel dekken
    • Christmaholic
      • Dit is Christmaholic
      • Samenwerken
      • Contact
      • Privacy
    Christmaholic.nl
    Home»Amusement»WIN! Prachtige geurlamp + kerstgeuren van Ashleigh & Burwood
    Amusement

    WIN! Prachtige geurlamp + kerstgeuren van Ashleigh & Burwood

    Saskia de LaatBy Saskia de Laat12 oktober 2022Updated:2 november 20221.028 reacties4 Mins Read

    De wekelijkse winacties zijn één van mijn favoriete rubrieken hier op de site, want het betekent dat ik cadeautjes mag uitdelen! Cadeautjes geven hoort voor mij bij absoluut bij het kerstseizoen, dus ik ben helemaal blij dat ik deze week weer een drietal mensen blij mag maken. En wel met een prachtige geurlamp met vier verschillende kerst geuroliën van Ashleigh & Burwood!

    Ashleigh & Burwood

    Vorig jaar maakte ik kennis met de geurlampen van Ashleigh & Burwood. Het is een Brits merk dat ook in Nederland volop te koop is in o.a. cadeauwinkels, geurboutiques en tuincentra. Ook online kun je de producten van dit merk natuurlijk kopen. Geurlampen zijn fantastisch, omdat ze een grote ruimte kunnen vullen met een heerlijke geur en tegelijkertijd ook nog eens de lucht zuiveren!

    Nare luchtjes, zoals die van een avondje gourmetten met Kerst of oliebollen frituren voor Oud & Nieuw, verdwijnen als sneeuw voor de zon. En er zijn zooooveel verschillende geurolieën te koop van Ashleigh & Burwood. Waaronder een aantal heerlijke kerstgeuren, die je vandaag hier op Christmaholic.nl kunt winnen!

    Wat is een geurlamp eigenlijk?

    Geurlampen zijn anders dan geurkaarsen. Je kunt ze vullen met elke geur die je wil en eindeloos blijven hergebruiken. Hoe het werkt? Eerst vul je de lamp met de olie. Dan doe je de lont erin en het dopje erop, en laat je de olie 20 a 30 minuutjes in de lont trekken. Vervolgens steek je de steen aan en laat je de lamp 2 a 3 minuutjes branden. Nu wordt de steen lekker warm.

    Na een paar minuten blaas je de vlam uit, zet je de sierkroon op de lamp en kun je lekker genieten van een heerlijke geur. Als de olie op is, koelt de steen vanzelf af en gaat de lamp ‘uit’. Wil je hem eerder uitzetten? Zet dan het dopje weer op de lamp, daardoor koelt de steen af en kun je de rest van de olie later opbranden.

    Wat kun je precies winnen?

    Ik mag drie gelukkige lezers blij maken met een amberkleurige geurlamp van Ashleigh & Burwood ter waarde van zo’n €40,-. Plus vier verschillende kerst-geurolieën a 500 ml voor in de lamp, elk ter waarde van zo’n €19,-. Het pakket heeft dus een totale waarde van bijna 120 euro! De eerste geurolie heet Christmas Nights en ruikt naar kerstmarkt! Een mix van kaneel, kruidnagel en karamel gecombineerd met esdoorn en eikenhout. De tweede geur is mijn favoriet: Christmas Spice.

    Hij ruikt naar frisse sinaasappel, kruidnagel, nootmuskaat, vanille en gember en ik brand hem stiekem het hele jaar door als ik in de Christmas Spirit wil komen. De derde geurolie heet White Christmas, deze ruikt onder andere naar winterbesjes, kardemom, mirre en vanille. Heerlijk! En de vierde fles geurolie is zo nieuw, hij staat niet eens op de foto’s. Hij heet Festive Fizz en ruikt naar een kerstfeestje!

    Hoe maak je kans?

    Wil jij meedingen naar deze prijs? Laat dan hieronder uiterlijk een reactie achter en vertel me in jouw reactie wat voor jou de geur van Kerst is. Hoe zou jij het omschrijven? Ik ben heel benieuwd naar jullie verhalen! Deze winactie loopt van 12 t/m 19 oktober 2022. In de periode daarna worden de winnaars geselecteerd. De winnaars ontvangen via e-mail bericht, dus zorg dat je een juist e-mailadres invult als je meedoet!

    Daarnaast komt de naam van de winnaar hieronder te staan. Verder wordt er niet over de uitslag gecommuniceerd (dus als je vraagt of de winnaar al bekend is, krijg je geen antwoord ;-)). Je kunt alleen meedoen aan deze winactie als je minimaal 16 jaar oud bent en in Nederland of België woont. Voor alle overige spelvoorwaarden, klik hier.

    UPDATE: Deze winactie is afgelopen, je kunt niet meer meedoen. De winnaars zijn: Kim Kuypers, Anne de Mol en Janine Veerman.

    Ashleigh & Burwood Geurlamp Kerstgeur Kerstgeuren Winacties
    Share. Facebook Twitter Email WhatsApp
    Saskia de Laat
    • Website
    • Facebook
    • Instagram

    Saskia de Laat is de enige, echte Christmaholic. Ze is gek op Kerst en alles wat ermee te maken heeft. Met veel plezier deelt ze hier iedere dag de leukste kerstideeën en tips. Volg Christmaholic ook op Instagram of op Facebook voor nóg meer kerstinspiratie.

    Dit vind je misschien ook leuk

    Kerstversiering opbergen: handige tips! | podcast

    19 december 2024

    9x leuke spelletjes voor kerstavond, kerstborrel of kerstdiner!

    16 december 2024

    WIN! | XXL goodiebox met Christmaholic Favourites

    11 december 2024

    1.028 reacties

    1. Femke Willemse on 12 oktober 2022 2:46 pm

      De geur van kerstgroen, sinaasappels en speculaas! Helemaal kerst!

    2. Wendy on 12 oktober 2022 2:46 pm

      Voor mij is het de combinatie van kaneel, sinasappel, kardemom, anijs, kruidnagel, appel ,vanille mmm of bakgeuren…of dennengeur….haha beetje dat dus allemaal!

      • Annick on 12 oktober 2022 3:03 pm

        De geur van kerst is voor mij warme chocolademelk, kaneel en de geur op de heerlijke kerstmarkten van zowel, braadworst als pannekoeken ☺️

      • Petra van Heugten on 12 oktober 2022 3:08 pm

        De geur van de echte kerstboom en sinaasappel met kruidnagels gecombineerd met alle heerlijke luchtjes van de lekker dingen die je in de aanloop naar kerst kookt en bakt. Als ik win geef ik hem aan mijn dochter die de 1e kerst in haar nieuw huis viert…kan ze meteen genieten van al die heerlijke erstgeuren zodat het meteen als thuis voelt

        • Mariska van Beek on 12 oktober 2022 4:27 pm

          Dennentakken, eucalyptusn en een vleugje zoet (warme appel bijvoorbeeld)… Nu nog even op vakantie op een zonnig eiland maar als ik zondag terug ben stort ik me op kerstdecoratie plannen/verzamelen!

      • Chantal Kolb on 12 oktober 2022 3:19 pm

        Wauw wat een toffe actie! Zo lief dat je dit doet en vooral in de tijd dat het leven alleen maar duurder wordt en dit soort items niet altijd bovenaan een lijstje staan om aan te schaffen
        Ik zou dit zo aan mijn moeder gunnen! Hij past perfect in haar interieur en qua geur: vooral de ‘warme’ geuren doen ons altijd aan kerst denken. Dennennaalden, warme dranken zoals chocolademelk of gluhwein, maar ook bijvoorbeeld vanille of een houtachtige geur.
        Wie weet mag ik haar verrassen met deze beauty

    3. Petra Meijer on 12 oktober 2022 2:47 pm

      De geur van kerst is niet specifiek “iets” . Het is de combinatie van een mooie kerstboom, lichtjes, de geur van sinaasappel, appel en kaneel, met de vrieskou nog in je neus. En dan samen zijn met mijn dochter van 12 en de mensen die ons dierbaar zijn. Dat samen is de geur van kerst….

      • Petra on 12 oktober 2022 3:08 pm

        De geur van de echte kerstboom en sinaasappel met kruidnagels gecombineerd met alle heerlijke luchtjes van de lekker dingen die je in de aanloop naar kerst kookt en bakt. Als ik win geef ik hem aan mijn dochter die de 1e kerst in haar nieuw huis viert…kan ze meteen genieten van al die heerlijke erstgeuren zodat het meteen als thuis voelt

        • Pamela on 12 oktober 2022 3:49 pm

          Wat een leuke win actie!
          Daar doe ik heel graag aan mee!
          Als ik denk aan een kerstgeur, dan denk ik aan appel/kaneel (verse appelcrumble uit de oven) of een lekkere stoofpeertjes geur.
          Stoofpeertjes staan hier eigenlijk standaard met de kerst op tafel.
          Gezellig met z’n alle genieten aan de tafel van elkaar, het eten en de gezelligheid meer heb je toch niet nodig met de kerst.

      • Marita on 12 oktober 2022 3:55 pm

        De geur van kerst is voor mij: dennengeur, gluhwein, kaneel & de geur van haardvuur. Zodra ik deze geuren ruik, lijkt het alsof ik in een tijdmachine ben gestapt. Even terug naar de geweldige tijd waar we kerst met vele dierbare personen vierden in de berghut en ik kennis maakte met deze heerlijke geuren die bij kerst horen ✨

    4. Garbrielle on 12 oktober 2022 2:47 pm

      Wat een gave winactie, ik heb nu alweer zó veel zin in kerst! Mijn ultieme kerst geur…. De geur van warme chocolademelk en een kopje kaneel thee (ja ik drink graag beide een op hetzelfde moment, ik ben heel speciaal 🙂 ) Heerlijk op de bank met het gezin, een kleedje over me heen en een lekkere cliché kerstfilm op de tv… Ja, ik kan niet wachten!

    5. Laura on 12 oktober 2022 2:49 pm

      Mijn favoriete geuren zijn of een echte goede dennengeur maar ook de geur van een frisse sneeuwochtend. Dan is het net of je de vorst binnen ruikt, heerlijk.

      • Anneloes Lindeboom on 12 oktober 2022 3:06 pm

        Kerst is niet in een geur samen te vatten, het is een mengeling van geuren. De geur van dennen, een knapperend haart vuur, de geur van eten wat de keuken en kamer vult enz enz. Maar wat kerst voor mij kerst maakt is samen zijn met de mensen die mij lief zijn. Een frisse wandeling maken met zijn allen en daarna op de bank ploffen met een dekentje en een mok warme chocolademelk ❤️.

        • Lindsay Telkamp on 12 oktober 2022 4:10 pm

          Oee heel leuk dit! De geur van kerst is voor mij de geur van dennen naalden, de openbaart als je lekker door de straat loopt, de geur van kou. Ook is het de geur van kruiden, sinaasappel, kaneel, kruidnagel, stoofvlees, zoetigheden en parfum. Van alles. Als ik dit schrijf dan ben ik zo blij dat ik weer lekker met kerst bezig mag zijn. Liefs!

          • Susanne on 12 oktober 2022 4:35 pm

            Hey Saskia, ik kan weer echt genieten van jouw filmpjes met de heerlijke kersthebbendingen. Krijg er al helemaal zin in.
            Wanneer ik aan kerst denk, komt toch echt wel de geur van dennenbomen in mij op……..
            Al vind ik de hars hiervan op mijn vingers iets minder ha,ha.
            En daarnaast vind ik kaneel ook een echte wintergeur.
            Gezellige tijd gaan we tegemoet.
            Groetjes

    6. Tanja Schijlen on 12 oktober 2022 2:52 pm

      Net zoals een liedje herinneren kan boven brengen, kan een reuk dat ook. Kerst en de daarbij behorende reuken zijn herinneringen waarvan er ieder jaar weer bij komen die je met familie en vrienden maakt.

    7. Saskia on 12 oktober 2022 2:52 pm

      Mijn ultieme kerst geurtjes: dennengroen, eucalyptus, sinaasappel, kruidnagel, gember en kaneel.
      Heaven…..I’m in heaven lalalalalalalalalalalaaaaaaaaaaa

    8. Mireille Swinkels-Cuijpers on 12 oktober 2022 2:57 pm

      De geur van kerst is voor mij: de geur van dennenboom, gemengd met zelfgebakken kerstkoekjes, kaneel, en sinaasappel/ mandarijn en een beetje haardvuurgeur. Heerlijk

    9. Nicole on 12 oktober 2022 2:58 pm

      Absoluut de geur van dennengroen beetje vermengt met de lucht van kaarsen. Het werpt mij terug naar mijn kindertijd. Op 1e kerstdag de woonkamer binnenkomen en dan die geur. Ik vond t magisch

    10. Nankie on 12 oktober 2022 3:00 pm

      Glühwein begint het mee en de frisse geur van dennen en sneeuw!! Sneeuw ruikt misschien nergens naar maar het gaat om die extra vlaag van frisheid aan de dennengeur! Met deze heerlijke olielamp kan ik die geuren heerlijk in huis hebben als ik die win! Fingers crossed!

      • Hermine on 12 oktober 2022 4:29 pm

        M’n huisje naar kerst laten ruiken ,klinkt heerlijk.
        Kerstgeur : vers dennengroen, van de boom of in losse takken.

    11. Yana on 12 oktober 2022 3:04 pm

      Een combinatie van dennengeur met de geur van een houtkachel en een vleugje vanille en kaneel! En natuurlijk de geur van een heerlijke kerstdiner die uit de keuken de woonkamer binnenkomt!

    12. Rianne on 12 oktober 2022 3:07 pm

      De geur van kerst is voor mij de kerstboom, kaneel, rode wijn en sinaasappel. Ik vind het heerlijk als het hele huis hier naar ruikt!

    13. Suus on 12 oktober 2022 3:10 pm

      Ik ben gek op kerst geuren, altijd samen met mijn zoon alle geurrekken af bij kerstshows! Onze favoriete zijn die waar kaneel, steranijs, dennengeur of sinaasappel in zit, meer de warmere, cozy, geuren!

    14. Suus on 12 oktober 2022 3:11 pm

      Wij zijn gek op kerst geuren, altijd samen met mijn zoon alle geurrekken af bij kerstshows! Onze favoriete zijn die waar kaneel, steranijs, dennengeur of sinaasappel in zit, meer de warmere, cozy, geuren!

      • Suus on 12 oktober 2022 3:13 pm

        Sorry, dubbel

        • Christel on 12 oktober 2022 3:30 pm

          De geur van sinaasappel, speculaas, kaneel, vanille en dennen…. Heerlijk!!

    15. Lianne v Vuren v Dijk on 12 oktober 2022 3:21 pm

      Oh dennengeur, sinaasappel, vleugje kaneel, manderijn.. Warme appeltaart, geroosterde noten, Onder ’t genot van een bakkie thee onder een kleedje bij de boom, heerlijke oude kerstliedjes op de achtergrond….

    16. Eveline Hasenbalg on 12 oktober 2022 3:22 pm

      Geur van kerst denk ik aan vroeger, geur van kalkoen die mama altijd maakte, ik ben de jongste van 12 kinderen , en zij zorgde altijd voor de fijnste kerst herinneringen

      • Irene Karssemakers on 12 oktober 2022 3:35 pm

        Mijn kerst geur is eh… dennenbos, kaneel, chocolade melk, gluhwein en al het zoets van de kerstmarkten. Héérlijk gewoon. Maar wat een gave geur lamp zeg.. Zo apart met die steen. Ik doe weer graag mee. Fingers crossed

      • Lieneke on 12 oktober 2022 3:48 pm

        Hm, lastig te zeggen als je niet echt een voorkeur hebt, maar de geur van dennegroen vind ik altijd heerlijk ruiken en linkt voor mij ook echt wel aan kerst, al kunnen wij in huis helaas geen echt dennengroen hebben in verband met allergieën. Heel jammer, maar ach…kerst is meer dan alleen dennengeur van echte dennetakken….. zoals onder andere (kerst)muziek, (geur)kaarsjes, sfeerverlichting en kerst-/winterversiering en niet te vergeten het samenzijn met familie. Het lijkt me heerlijk om dan via deze prachtige geurlamp toch van heerlijke geurtjes in huis te kunnen genieten.

    17. Elly Hoogstra on 12 oktober 2022 3:31 pm

      De geur van kaneel met sinaasappelen een verse kerstboom

    18. Chayenne on 12 oktober 2022 3:32 pm

      De geur van kerstgroen omdat ik vroeger mijn oma altijd deed helpen met het maken van kerststukjes voor op de kerstmarkt in haar flat en de afgelopen 2 jaar haal ik steeds een kaneel geurkaars rond de kerst, ruikt zooo lekker!

    19. Anika on 12 oktober 2022 3:36 pm

      Ohhh wauw, prachtige win actie zeg! De geur die mij aan kerst doen denken is de geur van vanille en kaneel, van stoofpeertjes en van eucalyptus!
      De geuren van warmte voor de mooiste tijd van het jaar!

    20. Ylse Jacobs on 12 oktober 2022 3:44 pm

      Kerstgeuren, natuurlijk alle geuren die hier al voorbij zijn gekomen maar ook stoofpotjes, ‘snert’, ragout, English pie, worstenbroodjes, paté en cumberlandsaus tja buiten de lekkere geuren hou ik ook van het lekkere herfst/winter eten

      • Bea Korver on 12 oktober 2022 4:19 pm

        Wanneer het buiten goed koud is en mensen komen binnen.
        Dan ruik je de kou.
        Heerlijk .

    21. Bibi Van Ommeren on 12 oktober 2022 3:47 pm

      Hmmmm kerst… kaneel, anijs, vanille… dennegeur… heerlijk!!! Kijk er al naar uit!!!

    22. Chantal on 12 oktober 2022 3:52 pm

      De geur van kerstmis is voor mij de geur van samen gezellig en uitgebreid lang tafelen, alle heerlijke geuren uit de keuken die de kamer intrekken en zich vermengen met de gezelligheid. Met natuurlijk een topnoot van dennenaalden.

    23. Irene Karssemakers on 12 oktober 2022 3:52 pm

      Mijn kerst geur is eh… dennenbos, kaneel, chocolade melk, gluhwein en al het zoets van de kerstmarkten. Héérlijk gewoon. Maar wat een gave geur lamp zeg.. Zo apart met die steen. Ik doe weer graag mee. Fingers crossed

    24. Chantal van Kempen on 12 oktober 2022 3:52 pm

      De geur van kerstmis is voor mij de geur van samen gezellig en uitgebreid lang tafelen, alle heerlijke geuren uit de keuken die de kamer intrekken en zich vermengen met de gezelligheid. Met natuurlijk een topnoot van dennenaalden.

    25. Arianne Meulmeester on 12 oktober 2022 3:54 pm

      Voor mij is de ultieme kerstgeur, de geur van een dennenboom. Deze geur geeft mij het gevoel van de magie die rond de kerstperiode hangt. Het brengt mij in gedachte naar een winter wandeling in een dennenbos, dat vol ligt met sneeuw. Daar waar de sneeuw knispert onder de voeten en alle geuren van de natuur rond je heen hangen. Aan het einde van deze wandeling wacht er een klein cafeetje, wat volledig versierd is in de kerstsfeer en waar ik kan opwarmen met een heerlijke warmte kop choco of thee. Geweldig!

    26. Marieke on 12 oktober 2022 3:54 pm

      Mijn ultieme kerstgeur is eigenlijk gewoon de geur van winterthee. Dat brengt mooie herinneringen boven van vroeger samen kerstkaarten maken met mijn moeder (met uiteraard dus bekende winterthee ☺️).

    27. Trijna de Groot on 12 oktober 2022 3:58 pm

      Ik ben hier zooooo ontzettend benieuwd naar. Mijn favoriete geur is toch wel Den, sinaasappel en kaneel samen

      • Ingrid koops on 12 oktober 2022 4:06 pm

        Super actie! Favoriet en het hele jaar door, kaneel, sinaasappel kruidnagel. Maar eigenlijk is kiezen lastig…zodra de “R” in de maand is krijg ik kriebels. Bakken, koken versieren en cadeautjes, zoals elk jaar de adventsmand. Dus ook de geur van baksels. Stoofpotjes en eucalyptus zijn voor mij kerst . Maar cinnamon / spices. Het hele jaar door….

    28. Femke Dieleman on 12 oktober 2022 3:59 pm

      Voor mij ruikt kerst naar pommanders (sinasappels waar kruidnagels ingeprikt zijn) die maakte ik als kind ieder jaar met kerst. En de afgelopen 12 jaar maak ik ze weer ieder jaar samen met mijn dochter. Dan maken we een mooie schaal op met daarin onze pommanders.
      Daarnaast vind ik de geur van een openhaard ook wel een echte kerstgeur. Als we in de wintermaanden ’s avonds een wandeling maken en je ruikt dan de geur van een openhaard, dan krijg ik meteen zo’n gezellig gevoel. En het gevoel dat die geur oproept staat voor mij gelijk aan kerst. Warm, sfeervol, kruidig, maar ook citrusachtig en natuurlijk een vleugje dennengeur.
      (Oooh, hierover nadenken zorgt al dat ik super veel zin in kerst krijg)

    29. Bea Korver on 12 oktober 2022 4:16 pm

      De geur als het buiten koud is ,liefst vorst, en mensen komen naar binnen.
      Dan ruik je de koude.
      Heerlijk.

    30. Milou Vroomen on 12 oktober 2022 4:17 pm

      Het is kerstochtend. Een nieuwsgierig meisje wordt wakker en ruikt vanuit haar bed al de geur van verse broodjes en koffie. Ze trekt haar slofjes en badjas aan en schuifelt naar onder. Wanneer ze de deur open doet, vermengen de ontbijtgeuren zich met de geuren van de kerstboom; dennegroen en kruidnagel. De gezelligheid straalt overal vanaf en is het begin van een mooie dag.
      In de middag gaat ze op bezoek bij opa en oma. Wanneer ze de kamer binnen loopt, vullen haar neusgaten zich met de geur van warmte en vers gebak. Er wordt gelachen, cadeautjes uitgepakt en genoten van elk moment. En later in de middag komen er heerlijke nieuwe aroma’s haar neusje in. Een heerlijk kerstdiner wordt gekookt. En mengeling van kruiden en zoetigheid maken haar opnieuw nieuwsgierig en haar maagje begint te knorren.
      Na een smaakvolle maaltijd trekt ze tevreden haar nieuwe pyjama aan, die ook nog nieuw ruikt, en droomt tevreden weg over een prachtige kerstdag.

    31. Bianca Prins on 12 oktober 2022 4:19 pm

      Kerst heeft voor de mij de geur van Sinaasappel, kaneel en dennenboom…heerlijk.
      Sneeuw, kaarsjes aan, wijntje…deken op de bank én een kerstfilm kijken.

    32. Charlotte on 12 oktober 2022 4:21 pm

      De geur van kerst zit voor mij vooral in warmte. Het zijn vooral kruidige geuren.

      Mijn moeder maakte bijvoorbeeld kerstballen van piepschuim met kruidnagel erin en we hadden sinaasappelen met kruidnagels erin.

      Kaneel blijft voor mij ook wel favoriet. Kerst was de periode dat ik veel kaneelthee dronk.

    33. Gerrie on 12 oktober 2022 4:21 pm

      Heerlijk die kerstgeuren in huis!voor mij is dat kaneel,sinaasappel ,dennengroen en vooral eucalyptus !ik haal in december elke week een nieuwe bos en hang die op met een rode strik erom ,eucalyptus ruikt vond ik naar een bloemenwinkel waar ze kerststukjes verkopen

    34. Lara on 12 oktober 2022 4:24 pm

      Dé geur van kerst is voor mij de geur van dennenbomen, kan niet wachten tot deze weer bij de tuincentra staan.
      N boom gaat niet door dit jaar i.v.m. n (sloop) vogel maar er gaan wel n paar verse takken in n kerststukje

    35. Anja van Gestel on 12 oktober 2022 4:25 pm

      De geur van Kerst is voor mij een geur die mij meteen een warm gevoel geeft. Dus denk dan aan kaneel, kruidnagel, sinaasappel en wat kruiden. Dus zo een geur in een geurlamp, ik zeg: laat maar komen. Zou super geweldig staan straks in ons nieuwe huisje. Als ik dan binnenkom en de heerlijke Kerstgeur mij tegemoet komt.

    ← Older Comments
    Newer Comments →
    Ho Ho Hallo!

    Welkom op mijn blog! Ik ben Saskia, beter bekend als Christmaholic. Ik schrijf & vlog over kerstshows, versiertips, winterse uitstapjes, knutsels, heerlijke kerstrecepten en nog veel meer. Ik wens je veel kerstvoorpret! Lees meer…

    Volg jij me al?
    • Instagram
    • YouTube
    • Pinterest
    • Facebook
    • TikTok
    • WhatsApp
    Nieuwste Kerstvlog!
    Kerstmail

    Elke week kerstinspiratie!

    Schrijf je in voor de Kerstbrief en ontvang iedere zondag de leukste kerstinspiratie in je mailbox.

    Instagram
    Podcast

    Kerstpraat - de Podcast over kerst!

    Creatief

    Kerstversiering voor je poppenhuis | zelf maken & online kopen

    30 november 2024

    DIY | Gingerbread kaarsen maken

    21 november 2024

    DIY | Kerstornamenten maken: schilderijtjes in kleine fotolijstjes

    9 november 2024
    KERSTVERSIERING
    • KERSTDECORATIE MAKEN
    • KERSTKNUTSELEN MET KINDEREN
    • KERSTSTUKJES MAKEN
    • KERSTTRENDS
    • KERSTVERSIERING TIPS
    INSTAGRAM
    KERSTTIPS
    • CADEAUTIPS VOOR KERSTMIS
    • KERSTCADEAUS INPAKKEN
    • KERSTRECEPTEN
    • KERSTSHOWS IN TUINCENTRA
    • KERSTVLOGS & VIDEO'S

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker geactiveerd!
    Ad Blocker geactiveerd!
    Christmaholic wordt mede mogelijk gemaakt door advertenties. Support ons door je ad blocker uit te schakelen.