Close Menu
Christmaholic.nl
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube TikTok
    Christmaholic.nl
    • Home
    • Versiering
      • Kersttrends
      • Herfstversiering
      • Interieurinspiratie
      • Kersttafel dekken
    • DIY & Creatief
      • Kerstversiering maken
      • Kerststukjes
      • Kerstkaarten maken
      • Knutselen met kinderen
    • Cadeaus
      • Cadeautips
      • Cadeaus inpakken
      • Kleding & Make-up
    • Koken
      • Hapjes & Amuses
      • Voor- en bijgerechten
      • Hoofdgerechten
      • Desserts & gebak
      • Ontbijt & Lunch
      • Complete kerstmenu’s
      • Kerstdrankjes
    • Tradities
      • Kerst geschiedenis
      • Gebruiken & Tradities
    • Amusement
      • Kerstshows in tuincentra
      • Podcast
      • Muziek & Film
      • Kerstmarkten
      • Kerstevenementen
      • Winacties
      • Inspiratie
        • Alles over Kersttradities
        • Alles over Low Budget Kerst
        • Alles over Kerst met kinderen
        • Alles over de Kersttafel dekken
    • Christmaholic
      • Dit is Christmaholic
      • Samenwerken
      • Contact
      • Privacy
    Christmaholic.nl
    Home»Winactie»Win het heerlijke kerstkookboek van Donna Hay
    Winactie

    Win het heerlijke kerstkookboek van Donna Hay

    Saskia de LaatBy Saskia de Laat4 december 2019Updated:17 december 2019468 reacties3 Mins Read

    Je hebt ‘m waarschijnlijk al een paar keer zien langskomen hier op Christmaholic.nl: het nieuwe kerstkookboek van de Australische tv-chef Donna Hay. Ik deelde o.a. al een heerlijk recept voor gevulde appeltjes uit haar boek met jullie. En deze week mag ik 4 van jullie onwijs blij maken met een exemplaar van dit boek. Althans, ik hoop dat je er heel blij van wordt als je wint ;-). Hoe je kans maakt, vertel ik je hieronder!

    Wat vind je in ‘Kerst’ van Donna Hay?

    Maar eerst natuurlijk even wat informatie over het boek. Wat staat er precies in? En wat vind ik zelf van het boek? Ik ken Donna Hay al jaren en heb diverse kookboeken van haar in mijn boekenkast liggen. Donna staat bekend om haar heerlijke, super smaakvolle recepten. Waar je meestal niet mega veel ingrediënten voor nodig hebt en die ook nog eens relatief eenvoudig zijn om te maken.

    Dat laatste is in ‘Kerst’ wel ietsjes anders. Logisch ook natuurlijk, het is niet voor niks een kerstkookboek. De receptjes zijn nog steeds niet super ingewikkeld hoor, maar sommige wel net ietsje uitgebreider dan ik van Donna gewend ben. Het boek begint met heerlijke hapjes die je bij de kerstborrel kunt serveren of als amuse / voorgerecht. Denk aan mini-quiches met ui en brie. En lekkere dipjes, zoals hummus of munt-spinaziedip.

    Het kerstigste kookboek

    Vervolgens komen de hammen, kalkoenbereidingen, krokant buikspek en verschillende feestgerechten met vis- en schaaldieren langs. Gevolgd door heerlijke bijgerechten zoals hasselback-pompoen met honing en amandelen en tarte tatin met gaglaceerde wortels. Het boek sluit af met meer dan 100 pagina’s aan zoete verwennerij. Heerlijke koekjes, taarten, vijgentulbandjes met peperkoekgeweien, diverse trifles en zoete geschenkjes passeren de revue.

    Als je het mij vraagt is dit het meest kerstige kookboek dat er bestaat. Het is lekker dik, de foto’s zijn prachtig en de recepten passen precies bij mijn beleving over ‘kersteten’. Ik ga er dan ook absoluut uit koken voor ons pre christmas dinertje dit jaar! Mocht je het boek zelf willen aanschaffen of cadeau willen geven, dat kan natuurlijk. Je koopt het onder andere hier bij Bol.com. Daar kun je ook het digitale inkijkexemplaar even doorbladeren.

    Hoe maak je kans op 1 van de 4 boeken?

    Heb je meteen naar hier doorgescrolld? Dat snap ik wel hoor ;-). Je wil dit boek ook gewoon winnen! Ik mag – zoals ik al zei – vier exemplaren van Donna Hay – Kerst ter waarde van €24,99 weggeven aan mijn lezers. Om kans te maken vraag ik je om hieronder een reactie achter te laten. Vertel me in jouw reactie welke plannen je hebt voor het kerstdiner dit jaar! Weet je al wat je gaat koken? Wordt het gourmet? Of een uitgebreid diner? Heb je al receptjes klaarliggen of zoek je echt nog inspiratie? Ik hoor het graag!

    Op deze winactie zijn uiteraard weer de spelvoorwaarden van Christmaholic van toepassing. Daarin staat dat je alleen mee kunt doen wanneer je in Nederland of België woont en minimaal 16 jaar oudt bent. Deze winactie loopt t/m 11 december 2019. Vul een geldig e-mailadres in als je mee doet, want de winnaars ontvangen via mail bericht. Daarnaast plaats ik hieronder een update met de namen van de winnaars zodra die bekend zijn. Ik wens jullie allemaal weer veel succes en natuurlijk alvast een hele smakelijke Kerst!

    Donna Hay | Kerst – het kookboek | EAN: 9789000370276 | Uitgever: Spectrum

    Update: deze winactie is helaas afgelopen. Je kunt niet meer meedoen. De winnaars zijn: Maartje van Esch, Yvonne Drenth, Anne Koornstra en Sophie Scholten. Zij hebben inmiddels via e-mail bericht ontvangen.

    Donna Hay Kerstkoken Kerstkookboek Kerstkookboeken
    Share. Facebook Twitter Email WhatsApp
    Saskia de Laat
    • Website
    • Facebook
    • Instagram

    Saskia de Laat is de enige, echte Christmaholic. Ze is gek op Kerst en alles wat ermee te maken heeft. Met veel plezier deelt ze hier iedere dag de leukste kerstideeën en tips. Volg Christmaholic ook op Instagram of op Facebook voor nóg meer kerstinspiratie.

    Dit vind je misschien ook leuk

    WIN! | XXL goodiebox met Christmaholic Favourites

    11 december 2024

    WIN | Unieke Christmaholic kerstkaart & kerstpakket van Esther Bennink

    4 december 2024

    WIN! | Super comfortabele kersttruien van JAP Christmas

    27 november 2024

    468 reacties

    1. Myrthe on 8 december 2019 9:05 pm

      Ik maak meerdere gangen, vegetarisch of met vis. Vooral heel veel groenten. Een kerstmocktail met borrelhapjes, dan een amuse, blini’s met zalmkaviaar, voorgerecht van verschillende visbereidingen en het hoofdgerecht is nog even een twijfelgeval, maar waarschijnlijk een hartige tarte tatin met rode ui, groene asperges in een aardappelcrepe, venkelsalade met geitenkaas en sinaasappel, bloemkoolpuree. Spoom tussendoor. Een klein kaasplankje, een dessertamuse en vervolgens een proseccopeertje met tijm rumble. Maar dat kan zomaar veranderen haha.

    2. Maaike on 8 december 2019 9:28 pm

      Ieder jaar mogen we iets anders maken met Kerst, kerstavond met vrienden en 1e en 2e kerstdag bij ouders en schoonouders. Dit jaar dan ook bij de een hoofd, bij de ander een borrelhapje en bij de ander dessert. Heb helaas nog niet echt bedacht wat het gaat worden dus wat inspiratie doe ik graag op!

    3. Lucia de Jong on 8 december 2019 9:40 pm

      geweldig!!! wat zou dit een mooi kado voor onder de kerstboom zijn,maar zo denken de andere er uiteraard ook over, suc6 allemaal!! en ja toch hoop ik stiekem om dit boek te winnen, na elk jaar traditioneel gekookt te hebben,gevulde kalkoen met heerlijke groentes erbij en variaties van aardappelen de zoete en gewone op verschillende manieren, indische rijsttafel 8 personen, teveel om op te noemen besloot ik dit jaar voor het gemak lekker gourmetten, met vlees,vis.en wederom verschillende groentes erbij,wokgroenten,peertjes..
      maar volgend jaar zal ik weer 2 dagen van te voren in de keuken bezig wezen voor een kerstdiner…hoe mooi zou het dan zijn met de recepten uit het boek van Donna Hay!!!
      fijne dagen allemaal

    4. Mary Scheffer on 8 december 2019 10:07 pm

      Ik mag dit jaar achterover leunen en genieten van onze 2 kleinkinderen, terwijl mijn man en de kinderen het feestmaal klaarmaken!

      Na jaren veel regelen mag ik nu niks doen.
      Moeilijk en heerlijk !

      Wens jullie allemaal ook gezellige dagen !

      Mary scheffer

    5. Mendy Bruggink on 8 december 2019 10:21 pm

      Wij vieren kerst met 30 familieleden. Nog elk jaar met alle nichtjes en neefjes en daar zelfs alweer de kinderen van. We vieren dit bij mijn ouders thuis waar mijn moeder een uitgebreid buffet klaar maakt. Ik vind het erg knap dat dit haar lukt en dat ze hier altijd zin in heeft. Ze verrast ons los van de kerst ook vaak met heerlijke recepten. Dit kookboek zal ik haar dan ook gunnen zodat ze nog meer lekkere recepten voor ons kan maken.

    6. janneke eisenga on 9 december 2019 12:55 am

      lijkt me superboek ! idee voor kerst is altijd welkom hier. ben altijd op zoek naar recepten die voldoen aan allergie eisen of aan te passen zijn!

    7. Margarita on 9 december 2019 6:48 am

      Jippie ja jee
      Een kerstboek van Donna Hay
      Ik ben super gek op koken, dus daar kan ik wel wat mee
      Normaliter een traditioneel kerstdiner:
      krabcocktail met whiskeysaus, rollade, stoofpeertjes, boontjes in spek, gebakken aardappeltjes, en als afsluiter ijs en een kopje koffie of thee.
      Alleen deze kerst hier en daar een kleine variatie op dit idee.
      Wie weet met daarbij nog wat heerlijke gerechtjes van deze fantastische culinaire vrouw!
      Ik schud dit rijmpje in één keer uit mijn mouw,
      maar dit prachtige kookboek lijkt me dan ook helemaal WauW
      Lieve Saskia, nu maar hopen op een positief berichtje van jou

      MERRY CHRISTMAS!!!

      • Margarita on 9 december 2019 6:51 am

        Ah, waar is mijn ‘kerstige’ lay-out nou gebleven?

    8. Elma on 9 december 2019 7:52 am

      Ik zou het kerstboek graag winnen om meteen door te geven aan mijn dochter. Die geeft het kerstdiner voor het eerst bij haar thuis en kan waarschijnlijk wel wat inspiratie gebruiken. Donna Hay is een echte moderne kok dus dat sluit helemaal op mekaar aan. En als jij en ik samen ervoor kunnen zorgen dat ze niet hoeft te stressen over moeilijke recepten …. is dat geen ultieme kerstgedachte

    9. Silvia on 9 december 2019 8:31 am

      Met Kerst maak ik Tomaten groente soep met Kaas twisters. Champignon Stroganoff en een Rijstepudding met warme Kersensaus toe. Best om lekker voor te gaan zitten. Toch zou ik graag voor een Engels Kerstmenu gaan. Je ziet het wel op tv, met Kalkoen, Baked potatoes, Brussels sprouts en Cranberry sauce. Oh en een Christmas Pudding als dessert!! Ik ben nog nooit in Engeland geweest, of heb daar een traditioneel Engels Kerstmenu gegeten. Het zou geweldig zijn om het thuis te kunnen maken voor mijn gezin!

    10. Joyce on 9 december 2019 10:17 am

      ik doe heel graag mee! Ik ben net als jij groot kerst fan en daarnaast stroomt de Australische cultuur door mijn aderen. Donna Hay is mijn favoriete kookboeken auteur en deze ontbreekt nog in mijn verzameling!

    11. Yvonne Baas on 9 december 2019 10:44 am

      Ik ga voor het eerst koken voor de familie dus extra hulp van Donna Hay kan ik wel gebruiken.
      Tevens lijkt het me een mooi boek om door te bladeren om prima in de kerstsfeer te komen.
      De voorkeur gaat uit naar een heerlijk voorgerecht en lekker vlees als hoofdgerecht met een versassend toetje.
      Geen carpaccio of tomatensoep maar iets bijzonders, Voor het hoofdgerecht iets met de vergeten groente.
      Ben benieuwd wat Donna mij kan adviseren 🙂

    12. Matanga on 9 december 2019 11:15 am

      Onze gezin viert Kerst met traditionele Tsjechische kersttradities en eten. Ook dit jaar gaan we vissoep en gebakken vis met aardappelsalade eten. Daarna gaan we nog van traditionele zelfgebakken kerstkoekjes smullen.

    13. Rene Kuijsten on 9 december 2019 11:17 am

      dit jaar komen mijn ouders en mijn zus met haar vriend voor het eerst bij mij eten met de Kerst. Voor de zekerheid gaan we gourmetten, daar kan immers niets aan mislukken, maar volgend jaar wil ik wel zelf iets gaan koken., Misschien met behulp van dit mooie kerstkookboek van Donna Hay.

    14. Annelies Meijne on 9 december 2019 11:22 am

      Dit jaar wordt er in ons kersthuis voor het eerst door meerdere mensen gekookt en/ of iets meegenomen. Ik heb dit zo lang mogelijk weten uit te stellen, maar mijn fysieke gezondheid laat me geen keus meer, tenminste als ik zelf nog wil kunnen genieten van de dag zelf!
      Jaren heb ik alles zelf gedaan, als moederkloek voor alles en iedereen alles willen regelen. Tot en met een kerstdiner voor alle vrienden en vriendinnen van onze zoon (30 man ) in het laatste jaar dat hij thuis woonde aan toe. Geweldig was dat, de geur en de sfeer alle dagen er omheen. En op kerstavond de vraag van een van zijn vrienden of ik een catering bedrijf had ingehuurd, omdat de keuken er zo opgeruimd uit zag.
      Maar goed, tijden veranderen en mijn gezondheid laat te wensen over (zonder te willen klagen). Nog altijd is het traditie dat op een van de kerstdagen, onze kinderen met aanhang bij ons Kerst komen vieren, met alles erop en eraan. En dat blijft genieten, alleen gaat dat niet meer zonder hier en daar een helpende hand. Maar is dat niet waar de kerstgedachte om draait? Elkaar helpen en steunen waar dat nodig is. In ons gezin zit dat wel goed en ik ben dus een hele dankbare vrouw en heel trots als ons kringetje met kerst om onze tafel zit.
      Allemaal heel fijne, gezellige dagen!

    15. Neline van Erkel on 9 december 2019 11:38 am

      Jarig op 25 december!!! Verzin dan ieder jaar maar eens wat nieuws. In ieder geval maak ik 2 kleurige stoofperen. In witte wijn. Steeltjes eraan laten. Dan in laagje rode port zetten. Dus half wit half rood zijn ze dan. Echt super mooi.

    16. Suzanne on 9 december 2019 12:33 pm

      Dit jaar hoef ik weinig te doen, beide kerstdagen uitgenodigd, Volgend jaar ben ik weer aan de beurt, dus dan komt dit boek zeker van pas,

    17. esther on 9 december 2019 3:25 pm

      na tig jaren gourmetten dit jaar heel iets anders, heb zin om lekker lang in de keuken te staan en voorbereidingen te treffen, nog wel ideetjes nodig dus zeer benieuwd naar het boek, gaat zeker gebruikt worden

    18. Dino Neutel on 9 december 2019 4:35 pm

      Geweldig kookboek. Nu hopen dat deze op tijd op mijn deurmat ligt 😀

    19. Patty van Amsterdam on 9 december 2019 4:35 pm

      Dat zou heel fijn zijn! Vorige kerst had ik een indiaas kerstdiner bedacht. Met als voorgerecht samosas, bijgerecht gefrituurde bloemkool. Laat ik het er op houden dat het geen succes was :’) de keuken een bende en de frituurpan van m’n vader niet bruikbaar is (verstopt enzo). Nou heeft de familie natuurlijk niet echt meer vertrouwen in mijn kookkunsten.. Wellicht kan ik met dit boek hun verwassen en laten zien dat ik het wel kan 😉

    20. Ingrid van Kaam on 9 december 2019 7:37 pm

      Het perfecte kerstcadeau voor mijn man. Hij is de kok bij ons in huis. Maar daarnaast is hij ook groot fan van Donna. Als je zegt koop dan haar boeken dat vind hij dat niet nodig of te duur. Als je vraagt wat wil je voor kerst dan weet hij het niet. Maar nu breng je me op een goed idee. Dus graag loot ik mee hoor.

    21. Ingrid on 9 december 2019 9:48 pm

      Eerste kerstdag is mijn verjaardag en dat vieren we sinds het overlijden van mijn vader bij mijn moeder thuis. Dit jaar neemt iedereen wat te eten mee waarin we alleen onderscheid maken in de gang. Zo hebben we verschillende lekkere dingen waar we samen van gaan genieten. Zo wordt eerste kerstdag een warm samenzijn.
      Wat ik precies ga maken weet ik nog niet, maar ben al op verschillende sites inspiratie aan het opdoen. Het wordt in ieder geval iets verrassends!

    22. Lieke van Leeuwen on 9 december 2019 10:11 pm

      Afgelopen jaren hebben mijn man en ik uitgebreid gekookt voor onze familie. Heerlijk met bijpassende wijnen. Dit jaar gaan we voor het eerst gourmetten. Niet met de hele familie; wel met ons dan bijna vier jaar oude dochter. Dit mede om ons enthousiastme voor koken ook op deze wijze aan haar over te brengen. Desalniettemin zou ik toch het boek willen winnen. Waarom? Ik zou graag inspiratie willen opdoen, willen bekijken of sommige gerechten misschien ook op gourmet niveau of als bijgerecht of wellicht als heerlijk nagerecht in ons diner geïntegreerd kunnen worden om zo ook dit diner weer wat extra glans te geven.

    23. Eline van den Bos on 9 december 2019 10:33 pm

      Gevulde runderrollade en wild is het hoofgerecht wat bij ons op tafel komt te staan.
      Voor en nagerechten ga ik nog op creatieve wijze bedenken.
      Het te winnen kerstkookboek zou daarom ook een geschenk voor mij zijn!

    24. MarVeld. on 10 december 2019 1:18 am

      Hoihoi,
      Wij, dat wil zeggen de hele familie, aanhang, neefjes, nichtjes, kleinkinderen, moeder en zussen eten al jaren 1 dag met Kerstmis samen. (Mijn vader ook voorheen, maar is helaas overleden).
      Het wisseld ook wel eens omdat niet altijd iedereen op deze dag kan, maar ze proberen het altijd.
      De ene keer gaan we uit eten, andere keer bij mijn dochter thuis omdat mijn kleindochter 1 ste Kerstdag jarig is.
      Ik zou het heel erg leuk vinden om een keer totaal andere gerechten- en nagerechten te maken.
      Met zoveel mensen val je snel terug op hetzelfde eten, vooral makkelijk en het liefst snel klaar.
      Tijd voor wat verandering lijkt me, ik denk dat het Kerst kookboek van Donna Hay daar vast wel iets aan kan bijdragen.
      Ik heb het digitale inkijkexemplaar al bekeken het is behalve een kookboek ook een ontzettend mooi boek vol met prachtige foto’s.
      Groetjes Marijke.

    25. Wilma van 't Hof on 10 december 2019 3:25 am

      HELP.
      Ik heb nog helemaal geen idee wat ik met Kerst op tafel zal zetten. De inspiratie ontbreekt helemaal.

    26. Alicia on 10 december 2019 12:09 pm

      Jaaaaaaah Kerst!!!! Wij hebben onze ouders en schoonzusje uitgenodigd en gaan een spel verrassings 5 gangen diner maken. Ze krijgen cryptische omschrijvingen waar ze een antwoord op moeten verzinnen. De nummers van de vragen vullen ze in op een menukaart….. en dan verrassing het voorgerecht is het toetje zonder bestek maar met de broodjes van het voorgerecht whahaha beter om het goede antwoord bij de vragen te krijgen maar wat we precies gaan maken is nog niet samengesteld

    27. kirsten on 10 december 2019 2:12 pm

      Ik zou heel graag dit kookboek van Donna Hay willen winnen, zodat ik een heerlijke kerstmaaltijd voor mijn gezin kan bereiden! Ik ben gek op de gerechten van Donna. Helaas ben ik zelf niet zo’n kookwonder, wat soms wel lastig is met 3 kleine meisjes in het gezin.

    28. Sylvia on 10 december 2019 3:52 pm

      dit jaar gaan we beide kerstdagen bij familie eten. Maar volgend jaar mogen wij de familie uitnodigen, en dan kan ik dit prachtige kerstkookboek van Donna Hay daarvoor gebruiken ter inspiratie.

    29. Jet de Leeuw on 10 december 2019 4:21 pm

      het laatste nippertje, daar ben ik van. Mijn kinderen waren geschokt toen ik op 6 dec al een kerstboom had gekocht. Normaal doe ik dat véél later (20 dec, soms nog later), in de kamer zetten zal ook nog wel een week of zo duren. Zelfde geldt voor kerstdiner: ik weet meestal pas laat met hoeveel we zijn, dus beslissen en inkopen gebeurt laat. Al kijk ik al lang naar mogelijkheden, zodat dat beslissen niet veel tijd kost.
      En zolang er in huis hier nog weinig gebeurt, geniet ik met volle teugen van christmaholic. Dank je wel.

    30. Anja on 10 december 2019 4:30 pm

      Ik kan dit jaar nog wel inspiratie gebruiken, aangezien ik veel werk en nog steeds niet weet wat te maken voor de mooiste tijd van het jaar !

    31. Dagmar on 10 december 2019 8:12 pm

      Ik kook elke dag heel graag, maar met Kerst is het vaak de vraag. Wat zet ik op tafel als spektakel stuk, vandaar beproef ik mijn geluk.

      Koken als Donna Hay en in feestelijke sfeer, dat zou geweldig zijn en smaakt naar meer. Eens geen rauwe aardappeltjes uit de oven, of een runderpot die te lang heeft staan stoven.

      Dit jaar een maaltijd met zorg bereid, volgens goed recept dat werd eens tijd. Mijn zus is een goeie kok en vraagt mij, kom bij ons eten dan is iedereen blij?

      Zou graag zelf de ster zijn op ons familie Kerstdiner, zeggen tegen zus kom bij mij en neem extra gasten mee. Want ik ga iets speciaals doen uit mijn nieuwe recepten boek, en de mensen verwennen tijdens hun bezoek.

      Aan mijn mooie Kersthuisje al helemaal klaar, nu nog uitgekozen worden vandaar. Mijn gedicht is klaar over dit kook juweel, want nu is het tijd voor warme chocolademelk met kaneel!!

    32. Florentine Japikse on 10 december 2019 8:52 pm

      Het wordt weer een last minute kerstdiner. Geen idee nog of we met 8 of 16 man zijn. Het moet bovendien voorbereid worden vóór kerstavond en nee naar frankrijk genomen op eerste kerstdag, waar het makkelijk en snel op de kersttafel moet kunnen komen. Ik denk porchetta, geroosterde bloemkool met granaatappel en amandelen en aardappelgratin.. Meringue met kastanjes toe en een mooie makreelrillette vooraf. Mijn mee op reiskerstdiner! De wijn staat al klaar.

    33. Barbara on 10 december 2019 9:59 pm

      Dat lijkt me een geweldig boek vol kerst inspiratie

    34. Bianca Prins on 11 december 2019 8:43 am

      Hoi!
      Ik zou graag het kerst kookboek van Donna Hay winnen.
      Super leuk om wat extra inspiratie op te doen voor het Kerstmenu.
      Er staat hier ieder jaar een heerlijke rollade uit de oven op tafel…

      Alvast fijne kerstdagen!

    35. Sarah van der Spek on 11 december 2019 1:12 pm

      Op de valreep toch maar een gokje wagen.. Ik schaamde me eigenlijk om te zeggen dat ik dit jaar géén plannen heb met Kerst. Behalve dan lekker thuis met mijn honden kerstfilms kijken en vast ook wel wat lekkers smikkelen, maar nog geen idee wat. Iets met relatie verbroken, familie woont aan de andere kant van het land en ondanks dat ze mij wel uitgenodigd hebben, heb ik geen vervoer. Gelukkig ga ik binnen een paar maandjes verhuizen en woon ik weer in de buurt van OV. Meer vrijheid om te gaan en staan waar ik wil!! En ook weer dichter in de buurt van vrienden en kennissen. Ondanks de hele toestand kan ik zelfs dit jaar nog erg genieten van Kerst. Het blijft het mooiste feest van het jaar, en stel dat ik één van deze kookboeken win, dan ga ik daar volgend jaar in m’n eigen huisje lekker wat uit koken!!❤

    ← Older Comments
    Newer Comments →
    Ho Ho Hallo!

    Welkom op mijn blog! Ik ben Saskia, beter bekend als Christmaholic. Ik schrijf & vlog over kerstshows, versiertips, winterse uitstapjes, knutsels, heerlijke kerstrecepten en nog veel meer. Ik wens je veel kerstvoorpret! Lees meer…

    Volg jij me al?
    • Instagram
    • YouTube
    • Pinterest
    • Facebook
    • TikTok
    • WhatsApp
    Nieuwste Kerstvlog!
    Kerstmail

    Elke week kerstinspiratie!

    Schrijf je in voor de Kerstbrief en ontvang iedere zondag de leukste kerstinspiratie in je mailbox.

    Instagram
    Podcast

    Kerstpraat - de Podcast over kerst!

    Creatief

    Kerstversiering voor je poppenhuis | zelf maken & online kopen

    30 november 2024

    DIY | Gingerbread kaarsen maken

    21 november 2024

    DIY | Kerstornamenten maken: schilderijtjes in kleine fotolijstjes

    9 november 2024
    KERSTVERSIERING
    • KERSTDECORATIE MAKEN
    • KERSTKNUTSELEN MET KINDEREN
    • KERSTSTUKJES MAKEN
    • KERSTTRENDS
    • KERSTVERSIERING TIPS
    INSTAGRAM
    KERSTTIPS
    • CADEAUTIPS VOOR KERSTMIS
    • KERSTCADEAUS INPAKKEN
    • KERSTRECEPTEN
    • KERSTSHOWS IN TUINCENTRA
    • KERSTVLOGS & VIDEO'S

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker geactiveerd!
    Ad Blocker geactiveerd!
    Christmaholic wordt mede mogelijk gemaakt door advertenties. Support ons door je ad blocker uit te schakelen.