
Als er één item ultieme kerstnostalgie uitstraalt, dan is het toch wel de kersttrein? Rijdend om je kerstboom heen, of in je kerstdorp. Mocht jij altijd al gedroomd hebben van een prachtig kersttreintje in huis voor de feestmaand, lees onderstaand blogje dan even aandachtig door. Want ik mag vandaag maar liefst twee mensen blij maken met de gloednieuwe My Village x Hornby kersttrein!
My Village: basis voor je kerstdorp
My Village was één van de allereerste merken die met mij samenwerkte hier op Christmaholic. Ze hebben dan ook een fantastische kerstcollectie. De producten van My Village zijn uitermate geschikt als basis voor een kerstdorp of ander miniatuurdorp. De toffe kerstartikelen worden voor een groot gedeelte helemaal zelf ontworpen en ze verrassen je hierdoor ieder jaar weer met leuke, nieuwe, innovatieve items!
Wat er allemaal in de collectie zit? Nou, denk bijvoorbeeld aan mooie bergen die je als basis voor je kerstdorp kunt gebruiken. Maar ook schitterende onder- en achtergronden. En decoratiematerialen zoals steentjes en mos om je kerstdorp mee aan te kleden. Echt een merk om in de gaten te houden als je van kerstminiaturen houdt! Je vindt de producten van My Village steevast op de miniaturenafdeling (kersthuisjes) in vrijwel alle tuincentra in Nederland.

Wat kun je winnen?
Terug naar de winactie! Ik mag deze week twee mensen blij maken met een gloednieuw product van My Village! Het is een fantastische rode elektrische trein op schaal 00 (1:76) van modeltreinspecialist “Hornby” t.w.v. €125,-. Hij is ontwikkeld in samenwerking My Village en heet dan ook – heel passend – de “My Village Express”. De trein is exclusief verkrijgbaar via My Village verkooppunten.
Deze kersttrein van hoge kwaliteit werkt op stroom, dus je hoeft geen batterijen te gebruiken. Je koopt hem als complete set, die meteen alles bevat wat je nodig hebt. De rode trein met gouden accenten is geheel in kerstsfeer, met cadeaus in een open wagon en een mooie illustratie van de kerstman op een dichte wagon. En jazeker: er zit ook een spoor bij!
In je kerstdorp of onder de kerstboom
Het spoor heeft een ovale vorm met een formaat van 94 x 77 cm, maar deze kun je eventueel nog uitbreiden door extra Hornby rails toe te voegen. Zo kun je hem perfect laten passen in je kerstdorp. De snelheid en richting van de trein regel je heel makkelijk met het bedieningspaneel. De trein is natuurlijk niet alleen perfect voor in je kerstdorp, je zou hem ook heel mooi onder je kerstboom kunnen laten rijden in een mooie cirkel!

Zo doe je mee!
Zie jij deze prachtige kersttrein al bij jou thuis rondrijden? Doe dan zeker mee met deze giveaway! Ik mag zoals gezegd twee mensen blij maken met een een elektrische My Village Express trein set. Om kans te maken, vraag ik je om hieronder een reactie achter te laten. Dat doe je door helemaal naar beneden te scrollen en het reactieformulier in te vullen.
Vertel me in jouw reactie waar jij de trein zou laten rijden als je wint! Deze winactie loopt van 8 t/m 15 oktober 2025. Je kunt alleen meedoen als je in Nederland of België woont en ten minste 16 jaar oud bent. Op deze pagina vind je alle overige spelvoorwaarden die van toepassing zijn op deze winactie. Ik wens jullie allemaal weer heel veel succes!

717 reacties
Ik kan een heel lang verhaal maken maar deze schitterende trein schittert in mijn kerst tafereel en laat heel veel mensen genieten.
Kom allen genieten bij mij.
Groetjes en veel bouwplezier allemaal.
Fons Hinten uit ‘s-Gravendeel
Ik doe mee voor mijn schoonvader. Hij is al jaren verzamelaar van modeltreinen en heeft in huis een heel landschap nagebouwd.
Ik ben dol op Kerst, dus zou graag dit cadeau aan mijn schoonvader geven dit jaar tijdens kerst
Liefs, Nathalja
Wat gaaf! Beneden kan de trein nu niet rijden, met 2 speelse kittens die er maar wat graag mee zouden spelen. Ik zou de trein op mijn slaapkamer laten rijden. Dan ga ik daar voor het eerst ook een kerstboom neerzetten. Een goede reden voor nog meer fijne kersthoekjes in mijn huis. Ik verheug me erop!
Ja zo gaaf. Heerlijk kneuterig onder de kerstboom.
Afgelopen zomer nog in een rood treintje door de bergen van Frankrijk gereden.
Ik moest hier meteen weer aan denken toen ik dit zag
Wat een leuke prijs. Word altijd blij als de kerstdorpen weer te zien zijn bij tuincentra. Je denkbeeldig in een winterwonderland wanen. Deze zou prima bij mijn kerstdorp passen.
Ik zou de trein kado doen aan een vriend van mij. Heeft het er al jaren over maar geeft geen budget dus dit zou wel geweldig zijn
Dit zou echt een geweldige verrassing voor mijn man zijn. Elk jaar maakt hij in de vensterbank een groot kerstdorp. We zijn hier tijdens lockdown mee begonnen zodat met name kinderen even afleiding hadden. De lockdown is alweer even geleden, maar we hebben nog steeds elk jaar kinderen in onze voortuin die komen kijken.
Hij begint in november al en dan heeft het dorp een Sint thema, daarna is het vol gas kerst. Een trein wil hij al heel lang voor erbij. Bonus: Hij is ook nog eens op Eerste Kerstdag jarig. 😉
Wat een leuke winactie!! Als ik zou winnen dan mag de trein door mijn efteling kerstdorpje gaan rijden!! Tjoek, tjoek!!
Mijn vriend is helemaal gek op deze trein. Vroeger had zijn vader deze ook altijd staan! Helaas is mijn schoonvader er niet meer. Dus een mooie herinnering aan hem met kerst lijkt mij fantastisch. De trein zal dan heel mooi rond onze kerstboom rijden!
Wat super leuk! Mijn schoonvader zet elk jaar met kerst een kerstdorpje met een kabelbaan op. Sinds 2 jaar is hij opa van mijn zoontje en mijn neefje en die vinden opa’s kerstdorp fantastisch! Deze trein zou dus een hele mooie aanvulling daarop zijn.
Mijn innerlijke kind wordt hier zó blij van (en mijn man en zoon beslist ook). Deze zouden we, om te beginnen, rondom de kerstboom laten rijden. En wellicht op een later moment door het kerstdorp. Ik word al blij als ik eraan denk.
Al zo vaak in onze handen gestaan met een trein maar steeds niet gedaan omdat er nog zoveeeeel leuks was. Keuzes keuzes Maar wat is het toch op en top kerst om DIE rond je kerstboom te laten rijden
Vooral voor mijn man die altijd trouw mijn dochter en ik naar allerlei kerstshows (o.a. jouw tips!) blijft rijden en stiekem toch ook lol krijgt in de voortuin en achtertuin versieren in deze mooiste tijd van het jaar ⭐️
Ik denk dat het kop of munt wordt… Of hij gaat beneden onder de boom of op de kamer van mijn dochter!
Super leuk
Wat ontzettend leuk zou het zijn om deze te gekke trein in ons huis te zien rijden. Gezellig tussende kersthuisjes en boompjes door zou dit een geweldig leuk plaatje zijn en zeker sfeerverhogend zijn !
Altijd al een kersttrein gewild die rond mn boom kan rijden!
Dus ik zou hem rond mijn boom laten rijden, heb ik toch een keer (een trein met) cadeutjes onder de boom.
Wauw, een kerstdorp is pas compleet met een kersttrein, dus deze mag tussen mijn huisjes rijden, lijkt me fantastisch.
Samen met mijn kinderen in onze eigen polar express
Jaaaa! een elektrische kersttrein! Dat is echt dé droom Ik zie hem al helemaal voor me: rondjes rijdend onder de kerstboom, tussen de cadeautjes en de kerstdorpjes. Dat wordt de ultieme kerstsfeer in huis! Fingers crossed
Ow hier zou mijn zoon heel blij van worden. Dan komt de trein te rijden in zijn winter/kerstdorp op zijn kamer. Hij is al druk bezig met zijn dorp maar een trein zou wel heel tof zijn.
Heel leuk!
Ik zou m in mij klaslokaal neerzetten onder de kerstboom. Zullen mijn leerlingen heel tof vinden en de juf ook 😉
Lijkt me leuk voor mijn petekind Sem voor onder de kerstboom met Kerstmis 🙂 De glinster in zijn oogjes als hij zijn treintje door de kamer tjoekt zal het waard zijn!
Wauw, een kerstdorp is pas compleet met een kersttrein, dus deze mag tussen mijn huisjes rijden, lijkt me fantastisch.
Samen met mijn kinderen in onze eigen polar express
In de woonkamer voor mijn twee dochters van 7 en 4, ze zijn dol op kerst en treinen!
Gewoon, omdat het zo kerstig is
De 2e kerst met onze kleine man. Hij houdt van lichtjes en dingen die bewegen. Deze trein zou perfect in ons kerstdorp passen. Ik kan niet wachten om alle christmas-vibes door te geven !!
Elk weekend zitten mijn vriend, zoontje van 5, en ik weer ergens in Nederland om te kijken naar treinen. Gek van treinen is nog zwak uitgedrukt…. Hij vind het magisch. Sinds vorig jaar heeft mijn zoontje mijn kerstdorp ontdekt, en ook daar kon hij uren naar blijven kijken.
En dus kocht ik (naast de grote in de woonkamer) voor mijn zoontje een kerstboom. 1 die hij zelf mocht versieren en waar een rijdende trein in het midden van de boom kwam. Blijer kon je hem niet krijgen. Maar wat ik nu heb gemerkt is dat ik een trein door mijn kerstdorp eigelijk heel erg mis. En deze mooie trein zou een geweldige aanwinst zijn! Dan is mijn zoontje blij met zijn boom en ik nog veel blijer met mijn kerstdorp. En kan hij naar allebei weer uren blijven kijken. En mijn vriend… tja die hoopt dat het huis niet volgebouwd word
Superleuk mijn kids. Ze gaan vaak met de trein naar verre opa ( mijn opa) die ziek is. Ze vinden dat geweldig. Deze kersttrein zal een blijvende herinnering aan hem zijn voor ons allemaal.
Ohlala, deze is zeer welkom. Hij mag starten rond de kerstboom, en wie weet start mijn man nadien wel met zijn droom om op de zolder een heel miniatuur dorp te bouwen, vol treinen.
onder de kerstboom in de living
Wauw, superleuk! Die zou hier goed van pas komen, aangezien ik 2 kerstdorpen in huis heb
Ik heb een skidorp en een Eftelingdorp. In beide zou een rijdende trein een supergave toevoeging zijn!
Ik doe dus graag mee
Hij zou door het kerstdorp kunnen rijden eens iets anders lijkt mij erg leuk !
Voor mijn moeder komt niet zoveel meer buiten kan ik bin haar het dorp mrt trein opzetten
We laten hem rijden rond onze huisjes,dat ontbreekt nog bij ons.
Graag voor mijn zoontje die helemaal gek is op treinen Bij ons zou deze kersttrein onder de kerstboom mogen rijden
In het huis van mijn buren. Daar wonen mijn kleinkinderen en die zijn blij met alles wat rijdt.
Wat een mooie trein! Deze geef ik graag een ereplaats in de living, op de kast onder de boom zou vooral onze huiskat met plezier ritjes maken! Altijd weer een beetje dromen ….groetjes
Elk jaar zeggen mijn man en ik tegen elkaar ons ski kerstdorp
Kan gewoon niet groter…..
Gebrek aan ruimte.
Maar deze trein moeten we er nog effe inpassen.
Voor ons nostalgie de Zillertal bahn dichtbij ons skigebied dat is wat we ermee willen uitbeelden.
Lukt dat niet gaat de trein onder de boom
Fingers crossed
Wat leuk! Ik zou hem laten rijden onder de boom van mijn zus. Ze heeft er al een IN de boom… nu nog een eronder
Net als in de kerstfilm “The Santa Clause”, zou ik de trein in mijn kerstig gedecoreerde slaapkamer rond laten rijden. Zo rijdt de trein in de film om het bed van de kerstman heen. Hoe kerstig zou dat zijn!
Ik zou hem laten rondrijden in onze tuinkamer. Die kamer krijgt rond Kerst een heuse metamorfose. En wordt ook dit jaar een heuse Kerstkamer. Ik blijf leuke spullen daarvoor verzamelen.
Ik zou de trein rondom de kerstboom laten rijden, tussen alle kerstcadeautjes die onder de boom liggen. Dat lijkt mij een vrolijk kersttafereel!
Wij hebben altijd kersthuisjes enz voor het raam. En elke dag staan er dan kindjes voor het raam te kijken . Lichtjes branden altijd als ze uit school komen maar ook smorgen ouders gaan eerder de deur uit. En sommige komen als donker is . Zo geniet iedereen ervan . Nu zou trein nog leuker zijn
Die trein zou heel leuk zijn in ons kerstdorp. We breidden elk jaar ons dorp iets uit en een trein ontbreekt nog.
Ik heb nog nooit zo graag iets willen winnen!
Mijn lieve opa overleed vorige week. Voor mijn oma, die nu alleen achterblijft, wil ik deze graag winnen.
Samen met haar achterkleinkinderen gun ik haar een heel mooie kerst waarin we nieuwe herinneringen maken en bij onze lieve oma naar het treintje gaan kijken rond de boom. Dat lijkt me geweldig!
Ik ben dol op My Village! En wat is deze trein een mooi tijdloos en ultieme kerst decoratie 🙂
Ik zou hem onder en rond onze kerstboom laten rondrijden. Dat maakt de kerstboom toch helemaal af?
Ik sta steeds vol verwondering te kijken naar de prachtige kerstdorpen bij de kerstshows. Thuis ben ik stilaan mijn eigen kerstdorp aan t bouwen, elk jaar een stukje meer. Zo´n prachtige trein zou alles volmaakt maken. Wie weet , misschien rijdt er dit jaar een kersttrein door mijn dorp….
2 mensen blij maken, te gek, 2 maal kans dus, nou ik doe mee.
Wat een leuk initiatief, ik zou hem in mijn dorpje leggen met mischien een leuke brug en/of tunnel:)
Wat een mooie trein!
Ons zoontje van bijna 2 was obsessed door de trein in het kerstdorp van de nieuwe Coppelmans in Veldhoven. Zo leuk!
Geweldig weer zo’n leuke trein. Probeer het gewoon wie weet wie niet meedoet wint zeker niks. Vind het vooral leuk voor mijn kleindochtertje. Maar oma vind het stiekem het leukst
Graag voor in ons kerstdorp wat wij al sinds heel wat jaartjes opzetten. Onze 6 kinderen genieten er ieder jaar weer van. En zeker onze 2 autisme kindjes, heerlijk om ze zo te zien stralen! Trouwens, ook mijn man en ik zijn super kerst freaken. Ik luister het hele jaar door kerstmuziek.
Wat een leuke trein ik denk dat hij als ik m zou winnen bij mijn zoontje op zijn kamer zou laten rijden.