Close Menu
Christmaholic.nl
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube TikTok
    Christmaholic.nl
    • Home
    • Versiering
      • Kersttrends
      • Herfstversiering
      • Interieurinspiratie
      • Kersttafel dekken
    • DIY & Creatief
      • Kerstversiering maken
      • Kerststukjes
      • Kerstkaarten maken
      • Knutselen met kinderen
    • Cadeaus
      • Cadeautips
      • Cadeaus inpakken
      • Kleding & Make-up
    • Koken
      • Hapjes & Amuses
      • Voor- en bijgerechten
      • Hoofdgerechten
      • Desserts & gebak
      • Ontbijt & Lunch
      • Complete kerstmenu’s
      • Kerstdrankjes
    • Tradities
      • Kerst geschiedenis
      • Gebruiken & Tradities
    • Amusement
      • Kerstshows in tuincentra
      • Podcast
      • Muziek & Film
      • Kerstmarkten
      • Kerstevenementen
      • Winacties
      • Inspiratie
        • Alles over Kersttradities
        • Alles over Low Budget Kerst
        • Alles over Kerst met kinderen
        • Alles over de Kersttafel dekken
    • Christmaholic
      • Dit is Christmaholic
      • Samenwerken
      • Contact
      • Privacy
    Christmaholic.nl
    Home»Winactie»WIN! Luxe kerstornamenten van Vondels
    Winactie

    WIN! Luxe kerstornamenten van Vondels

    Saskia de LaatBy Saskia de Laat9 oktober 2024Updated:17 oktober 2024768 reacties5 Mins Read

    Ik ben zó blij dat ik dit jaar weer een toffe winactie met luxe kerstmerk Vondels mag doen. Vondels ornamenten zijn stuk voor stuk kunstwerkjes. Het zijn echt verzamelobjecten, die met heel veel zorg ontworpen, gemaakt en gedecoreerd worden. Ieder jaar breid ik mijn Vondels-collectie weer een beetje uit. En als jij geluk hebt, kun je dat ook doen! Want ik mag deze week twee lieve mensen blij maken met een Vondels cadeaubon.

    Ken jij Vondels al?

    Ik ga er vanuit dat je Vondels al wel kent. Maar mocht dat niet zo zijn, dan stel ik het Amsterdamse merk graag even aan je voor. Vondels is in 2015 gestart door Yan en Loesje. Het kerstmerk staat bekend om de práchtige, luxe glazen ornamenten, met de mond geblazen en met de hand onwijs gedetailleerd beschilderd en gedecoreerd.

    De collectie is ontzettend divers. Van stroopwafels tot sushi, van Uggs tot golftassen en van koffiepotten tot racewagens: voor iedere hobby, passie en interesse is wel een tof ornament te vinden. Daarmee zijn het ook superleuke cadeautjes voor vrienden of familie! Vondels ornamenten koop je in de webshop, maar ook in diverse tuincentra en winkels zoals de Bijenkorf.

    Het was kerstavond 1996…

    Ik denk dat ik mijn hart verloren ben aan een Vondels kerstornament. Ik kreeg traantjes in mijn ogen toen ik het uitpakte. Als er namelijk één ding is wat me aan kerstvieringen in mijn jeugd doet denken, dan is dit het wel. Ik neem jullie even mee terug in de tijd naar kerstavond circa 1996. Kleine Sas ging met haar ouders, broertje en zusje naar de nachtmis. Om klokslag 12 uur ’s nachts was de mis afgelopen en wensten we elkaar en de mensen om ons heen een zalige kerst. Dat was zo magisch voor mij als klein meisje! In het pikkedonker liepen we terug naar huis.

    Het was ijskoud (in die tijd was het nog koud met kerst ;-)) en we wandelden – nog helemaal onder de indruk van de mis – langs huizen met versierde kerstbomen en duizenden twinkelende lampjes terug naar huis. En dan… kwam het mooiste. Mijn moeder had de tafel voor het ontbijt al gedekt, heel eenvoudig. Meestal met alleen wat strak tafellinnen, wit servies, kaarsen en wat groen.

    winactie vondels ornamenten - worstenbroodjes

    Warme kerstherinnering

    De oven ging aan en de Brabantse worstenbroodjes werden erin geschoven. Een minuut of zes, zeven later was ons speciale nachtmaaltje klaar. We dronken een kopje thee en aten in relatieve rust een worstenbroodje. En dat midden in de nacht! Vervolgens gingen we allemaal lekker slapen, met nog twee heerlijke kerstdagen in het verschiet. Het is een warme kerstherinnering die ik hopelijk nooit meer kwijtraak.

    Dus toen ik de worstenbroodjes ornament van Vondels zag, was ik meteen helemaal verkocht! Een stapeltje van zes broodjes op een Brabants geblokt servetje. Love it! Op moment van schrijven is hij in de webshop uitverkocht, maar je kunt hem gelukkig nog overal in kerstshows in tuincentra tegenkomen. En jongens, er zijn nog zoooveeel meer leuke (nieuwe) ornamenten. De boterham met hagelslag is bijvoorbeeld een heel gewild exemplaar dit jaar!

    winactie vondels ornamenten - golftas
    winactie vondels ornamenten

    Wat kun je winnen?

    Wil jij ook zo’n tof ornament voor in je boom (of twee, of drie?). Dan heb je wellicht geluk! Want ik mag deze week twee lieve lezers heel erg blij maken met een cadeaubon van Vondels ter waarde van €75,- die je naar wens kunt besteden in de webshop van Vondels! Oftewel: je kunt helemaal zelf bepalen welke ornamenten je ontvangt als je wint. Ik heb zelf ook een paar ornamenten uit de nieuwe collectie uitgekozen voor de foto’s die je in deze blog ziet.

    Naast de golftas en het stapeltje worstenbroodjes ben ik ook super fan van de snowboots, het Amsterdamse grachtenpandje met mini kerstkransje en de Bossche bol! Op de foto hieronder zie je nog een aantal andere, prachtige ornamenten van Vondels die ik vorig jaar heb gekregen, ook allemaal zo tof! Genoeg om uit te kiezen dus, als je deze actie wint.

    Hoe maak je kans?

    Wil je kans maken op één van de twee cadeaubonnen t.w.v. €75,-? Laat dan hieronder een reactie achter en vertel me in jouw reactie welke ornamenten van Vondels jij zou uitzoeken als je deze prijs wint! Ga vooral even naar de webshop om foto’s te bekijken van de verschillende (nieuwe) kerstballen die ze hebben. Heb je iets leuks gezien? Laat het dan hieronder weten!

    Deze winactie loopt t/m 16 oktober 2024. De winnaars ontvangen via e-mail bericht en de namen worden hieronder gepubliceerd, dus zorg dat je een correct mailadres invult als je meedoet. Je kunt alleen meedoen als je minimaal 16 jaar oud bent en in NL of BE woont. Het gewonnen shoptegoed moet in één keer gebruikt worden, eventueel resterend tegoed wordt niet uitbetaald in contanten. De cadeaubon is geldig tot 31-12-2024, daarna vervalt het. Hier vind je alle overige spelvoorwaarden die van toepassing zijn op deze winactie.

    UPDATE: Deze winactie is afgelopen. Je kunt niet meer meedoen. De winnaars zijn Angela Grimmelius en Esmeralda Henskens.

    Kerstdecoratie Kerstornamenten kerstversiering Vondels
    Share. Facebook Twitter Email WhatsApp
    Saskia de Laat
    • Website
    • Facebook
    • Instagram

    Saskia de Laat is de enige, echte Christmaholic. Ze is gek op Kerst en alles wat ermee te maken heeft. Met veel plezier deelt ze hier iedere dag de leukste kerstideeën en tips. Volg Christmaholic ook op Instagram of op Facebook voor nóg meer kerstinspiratie.

    Dit vind je misschien ook leuk

    Christmas Home Tour 2024 | gezellig binnenkijken in ons kersthuis

    14 december 2024

    WIN! | XXL goodiebox met Christmaholic Favourites

    11 december 2024

    WIN | Unieke Christmaholic kerstkaart & kerstpakket van Esther Bennink

    4 december 2024

    768 reacties

    1. Lisa on 11 oktober 2024 12:43 pm

      Wauw, wat een leuke wedstrijd!

      Ik ben helemaal weg van de bruine koekoeksklok uit de Aspen collectie. Deze doet me denken aan de koekoek die bij mijn oma in de living hing.

    2. Barbera on 11 oktober 2024 1:08 pm

      Wat een leuke en lieve actie! Als ik zou winnen dan zou ik gaan voor het grachtenpandje met kerstkrans, een poesje en het eendje De ornamenten zijn zo mooi! Altijd een feestje om naar te kijken

    3. Charlotte on 11 oktober 2024 3:05 pm

      Het Amsterdamse huisje & de Singer Naaimachine, als eerbetoon aan oma die coupeuse was en uit Amsterdam kwam. Kerst is sll about family & due zou ik dolgraag in de boom hangen!

    4. Lindsay Elpers on 11 oktober 2024 6:45 pm

      Om onze Vondels kerstboom (een archief waar ik al jaaaaaren mee bezig ben en geen enkel ornamentje is hetzelfde) aan te vullen gaan we voor de friet met mayo (ja Belgen ), best friends om te delen met mijn beste vriendin, de tequila Bottle voor manlief die grote class azul liefhebber is en de transformers collectie voor Seff, die mega optimus prime en bumble-bee fan is! Wish me luck

    5. Cynthia on 11 oktober 2024 8:04 pm

      Wat een leuke winactie! De kerstbal met beschuit met roze muisjes aangezien ik dit jaar voor het eerst tante ga worden van een nichtje, de stroopwafels (want ik kom uit Gouda), de boekenstapel (hou van lezen). Er is eigenlijk veel te veel keus!

      • Jane on 12 oktober 2024 4:26 pm

        Ik doe mee! Ik zou gaan voor meerdere witte kerstkransjes. Voorkom hele gezin als nagedachte aan onze liefste pap/man

        • Lian Vergouwen-Timmers on 13 oktober 2024 9:27 am

          Ik doe graag mee aan deze mooie prijs wat een mooie spulletjes en het poppenhuis is prachtig mijn man is vorig jaar overleden dus de eerste kerst was dubbel voor mij wij hielden beiden zo van de kersttijd maar nu ik dit weer zie krijg ik toch weer zin in de kerst en herinneringen

          • Anneke on 13 oktober 2024 9:43 am

            Zo mooi deze collectie van Vondels. Ik zou voor het huisje gaan, mijn thema dit jaar is huisjes en herten. In augustus ben ik al begonnen met het inkopen van de houten minihuisjes die ik allemaal kerstig ga versieren. Ik ben al begonnen…
            Zo blij trouwens dat ik weer iedere zondag fijne kerstinspiratie krijg, het zou zo maar kunnen dat ons huis al in oktober kerstklaar is.
            Maak er een fijne tijd van!

      • Jane on 12 oktober 2024 4:27 pm

        Ik doe mee! Ik zou gaan voor meerdere witte kerstkransjes. Voor ons hele gezin als nagedachte aan onze liefste pap/man

      • Diane on 13 oktober 2024 9:32 am

        Wat een leuke actie. Ik ga voor de ornamenten van van Gogh, die zijn mooi. De hoge hakken want die draag ik weer nu ik in een rolstoel zit en verder heb ik zoveel keuze gezien. Dat wordt een hele mooie kerstboom als ik win.

    6. Merel van Heese on 11 oktober 2024 8:20 pm

      Hi Christmaholic,
      Wat een onwijs leuke actie dit!! Sinds 2020 sparen mijn vriend en ik Vondels en ieder jaar komen er weer een paar bij ❤️ We gaan dan naar verschillende kerst tuincentra en kopen daar een leuk ornament. Dit jaar had ik op de dag dat de nieuwe Vondels collectie uit kwam mijn wensenlijstje alweer gemaakt. Een paar van mijn favorieten van dit jaar zijn: de Uggs , de glitter skies en de bruine handtas Ik hoop dat ik met de cadeaubon mijn favorieten kan kopen!!! Liefs

      • Chantal on 11 oktober 2024 8:47 pm

        Ooh voor 75 euro kun je ook serieus een aantal ornamenten uitkiezen! Ik zou gaan voor de chocoletter van sinterklaas, (zo kunnen we de boom al voor 5 dec zetten! Haha) en de notenkraker 🙂

      • Paula on 13 oktober 2024 9:13 am

        Ik weet zo niet voor welke ik zou gaan, maar ik vind ongetwijfeld een paar mooie, nog ouderwetse zilverkleurige dingen voor in mijn boom en natuurlijk iets voor mijn schoonzus, die de boom al aan het neerzetten is

      • Paula on 13 oktober 2024 9:14 am

        Ik weet zo niet voor welke ik zou gaan, maar ik vind ongetwijfeld een paar mooie, nog ouderwetse zilverkleurige dingen voor in mijn boom en natuurlijk iets voor mijn schoonzus, die de boom al aan het neerzetten is, want voor 75 euro kerstspullen uitzoeken is grandioos

    7. Kelly Aarts on 11 oktober 2024 10:07 pm

      Vondels ornamenten zijn zo leuk! Ik zou zeker weten voor de Bossche Bol gaan (als Bosschenaar moet je die wel in je boom), en er wellicht ook eentje voor mijn zus kopen.
      En verder natuurlijk de Pringles (die zijn zo lekker) een een My Little Pony (jeugdsentiment!)

      • Shanice van Pelt on 12 oktober 2024 8:35 am

        Wat een super gave winactie en wat ben ik blij dat ik jouw pagina bij toeval heb gevonden Saskia! Wij kunnen namelijk niet wachten op de kerstdagen hier thuis en zijn al van alles aan het inslaan!

        Na jaren overwegen hebben we gisteren voor het eerst kerst ornamenten gekocht. Dit jaar kiezen we dus voor een boom vol ornamenten en die van Vondels kunnen dan simpelweg niet ontbreken!

        Je kunt beter vragen wat we niet in de boom willen hangen, maar om een selectie te noemen die we uit zouden zoeken kies ik even wat favorieten.

        Mijn moeder staat elke dag op met een boterham met hagelslag dus die is zeker een favoriet en kan echt niet missen in onze kerstboom. We zijn thuis ook dol op cappuccino en deze wordt dan ook op elk terras besteld. Nog zo’n topper die dus echt onmisbaar is in onze boom. Mijn vriend en ik zijn dan weer dol op spellen en Monopoly GO is een echte verslaving van mij. Het Monopoly bord verdient dan ook echt een plek in de boom. Een van de cowboyboots horen ook zeker bij ons in de kerstboom thuis. Ik denk dat dat niet eens uitleg nodig heeft, want wie is niet dol op die fashiontrend? De kleur bepalen is alleen wat lastiger… Het zal gaan tussen de roze/oranje, bruin/goud of zwart/goud denk ik. Als laatste kiezen we dan denk ik voor het padelsetje, omdat padel vrijwel elk weekend op de planning staat. Als we snel rekenen moeten we dan nog € 11,75 zelf bij leggen, maar dat is niets in tegenstelling tot de waarde van de Vondels ornamenten.

        Het liefst zetten we nu al de boom, want wij houden van kerst. Halloween en Sinterklaas slaan we graag over. Het winnen van deze cadeaubon zou voelen als een vervroegd kerstcadeautje. De ornamenten worden hier thuis zorgvuldig uitgekozen en zullen een link hebben met ons huishouden. Hoe leuk is zo’n persoonlijke kerstboom? We hopen ontzettend dat wij gaan winnen!

      • Daniella on 13 oktober 2024 9:25 am

        Ik zou voor ornamenten gaan voor onder mijn stolp. Heb een prachtige stolp, en zou hier kiezen voor :Rode auto met kerstboom
        Rode vrachtwagen
        Peperkoeken huis

        En de ijsvogel voor onder de andere kleinere stolp

    8. Lisa on 11 oktober 2024 10:16 pm

      Mocht ik winnen zou ik heel graag mijn Vondels collectie uitbreiden met het Bottega look a like tasje. En het broodje hagelslag vind ik natuurlijk ook heel leuk!

    9. Louis on 11 oktober 2024 10:30 pm

      Oooooh als ik dit zie, wil ik gelijk weer de kerstboom opzetten. Ik mag van mezelf altijd ieder jaar 2 nieuwe Vondels aanschaffen en ik krijg en dan vraag ik er ook nog 1 voor de kerst. En mijn boom kan er nog heel veel gebruiken. Ik zou in ieder geval gaan voor de worstenbroodjes en het haringmeisje. Hoop dat ik deze toe mag gaan voegen :))

      • Kristie on 13 oktober 2024 9:39 am

        Ooh als ik je nieuwsbrief krijg, kriebelt het al. Jouw kersthuis wow en dan nu deze Vondelswinactie.
        Ik zou gaan voor de gondel, de koekoeksklok en Nijntje. Al blijft Nijntje dan het hele jaar hangen op het haakje bijzondere hangers, ballen kan je het namelijk niet noemen.

    10. Henny on 11 oktober 2024 10:32 pm

      Mijn dochter heeft sinds een paar jaar een Vondelsverslaving en dat is een erg prijzige, maar dit blijven haar favorieten. Ik hoop dat ik haar blij mag maken met de Moscow Mule en de worstenbroodjes. Vooral die laatste vind ik geweldig!

    11. Christina on 11 oktober 2024 11:04 pm

      Oh er zijn heel veel leuke ornamenten te vinden op de website van Vondels. Zo zie ik een Nijntje voorbij komen met Delfts Blauw of een tekkel die ik super leuk vind. Oh en ik zie nu een Nijntje hond. En de regenboogvlag. Ik denk dat ik die zou uitkiezen mocht ik winnen 🙂

    12. Eliane on 12 oktober 2024 12:29 am

      Ooh, zo leuk! Wat zou het fijn zijn om voor Kerstmis enkele mooie ornamenten van Vondel te mogen uitkiezen! Kerstmis is mijn favoriete tijd van het jaar. Ik begin elk jaar heel vroeg aan de Kerstversiering, zodat we er zo lang mogelijk van kunnen genieten. Mijn favorieten zijn de leuke handtasjes, omdat ik een echt handtassenverslaving heb. En een mooie Kerstboom moet je persoonlijkheid weerspiegelen, toch?

    13. Patricia Savelberg on 12 oktober 2024 4:13 am

      Hi Saskia,
      Als Dialyse & Palliatieve Zorg Verpleegkundige zou ik graag Nijntje Zuster in mijn bonte kerstboom willen hangen, lijkt me geweldig.
      En voor mijn partner Nijntje Dokter ❤️
      Lieve groetjes Patricia

      • Barbara on 12 oktober 2024 7:04 pm

        Hoi hoi,

        Wat een geweldige actie..

        Zou heel graag t broodje hagelslag hebben en de kadotas met pakjes erin…
        Voor m’n beste vriendin de kaasdragers van Alkmaar….
        En de rest eigelijk ook, want ze zijn allemaal veels te leuk….

        En misschien nog een nijntje..
        Zo lekker Hollands…

        Groetjes Barbara

    14. Petra on 12 oktober 2024 5:06 am

      Jaaaaaa Nijntje natuurlijk… ik zou alle Nijntjes kopen… in de mooie jurk, de zuster ( vroeger was dat mijn droom en gelukkig heb ik het ook een tijdje mogen zijn) de dokter…( mijn man) Nijntje is zo’n schattig konijntje dat doet me echt aan Nederland, koosie ed denken… geweldig al die nijntjes in mijn hopenlijk ook grote boom… stel dat we na 2 jaar huis bouwen toch eindelijk die boom mogen zetten… en dan nijntje erin… ons kerstfeest kan niet meer stuk…geweldig

    15. Nora on 12 oktober 2024 7:43 am

      Dit is toch helemaal geweldig?! Als ik zou winnen, zou ik echt zo’n moeite hebben met kiezen! Maar een paar favorieten: de boodschappenmand, Nijntje, de loempia’s, de worstenbroodjes, de frikandel speciaal en… de zwangerschapstest… ❤️

    16. Nankie on 12 oktober 2024 9:13 am

      Jaaa dit jaar doe ik weer mee hoor met deze actie hoor! Wil zooo graag een aantal van die mooie vondel ornamenten!
      Het is veel te moeilijk kiezen maar een aantal die ik zou willen zijn het Stadhuis van Delft, de cappuccino mok en het gouden grachtenpandje! Ik kan niet wachten om 1 november de boom op te kunnen zetten!

    17. Romy Nijs on 12 oktober 2024 9:48 am

      Al een aantal jaren fan van Vondels! Ik heb er nog niet zo veel in m’n collectie zitten dus die zou ik graag uitbreiden met hun prachtige ornamenten. Als ik zou winnen dan zou ik zeker ook voor de worstenbroodjes gaan, als echte Brabander kan die natuurlijk niet missen. De Uggs lookalike en de matcha mag natuurlijk ook niet ontbreken voor iemand van 27 jaar 🙂

      • Nyn on 12 oktober 2024 11:16 am

        Wat een geweldige Vondels actie! Ik ben helemaal fan van worstenbroodjes, de moscow male, de wintermuts en last but not least de Nijntje Delfts Blauw. Liefs Nyn (je snapt wel waarom ik Nijn zo leuk vind )

    18. Jade on 12 oktober 2024 7:15 pm

      Ik zou het pakje appelsap uitkiezen, een smiley en de Erasmusbrug. En nog een leuk figuurtje die toepasselijk is bij de kerstsfeer van dit jaar maar dat kan in pas na de kerstdagen bepalen hihi maar aangezien mijn kerstboom het hele jaar door blijft staan kan dat geen kwaad.

      • Kristie on 13 oktober 2024 9:40 am

        Ooh als ik je nieuwsbrief krijg, kriebelt het al. Jouw kersthuis wow en dan nu deze Vondelswinactie.
        Ik zou gaan voor de gondel, de koekoeksklok en Nijntje. Al blijft Nijntje dan het hele jaar hangen op het haakje bijzondere hangers, ballen kan je het namelijk niet noemen.

    19. Lynn on 12 oktober 2024 7:20 pm

      De meeste ornamenten van vondels zijn ontzettend leuk. De pindakaaspot zou ik graag in de kerstboom hangen.

    20. Marloes Hoppenbrouwers on 12 oktober 2024 8:23 pm

      Ohh, deze actie is zo geweldig. Ik struin al jaren alle winkels af opzoek naar leuke kersthangers, aangezien ik ze spaar❤️ ik word zo vrolijk van al die hangers en die van Vondels zijn ook nog wonderschoon toevallig heb ik nog niet alle hangers, dus er is nog genoeg plek vrij in de boom. Als ik zou winnen zou ik de volgende kersthangers uitzoeken en een mooi plekje in de boom geven: worstenbroodjes hanger (ik kom uit Brabant), rode fiets met cadeautjes (zo fiets ik zelf ook rond, mand voor op m’n fiets vol met cadeautjes) oat melk hanger (drink veel oat melk), Bruine hoed (ik draag vaak een hoed. Nu duimen:)

    21. Sisca Boonstra on 12 oktober 2024 8:43 pm

      De ornamenten van Vondels zijn mijn favoriet. Maar als ik er 2 mocht kiezen. Zou dat 1 het paardenhoofd zijn, ter nagedachtenis aan mijn dochtertje, haar pony Henkie was bruin. Helaas is zij maar 10 jaar geworden. En als 2de de gouden trein voor mijn man. Hij is heel erg ziek geweest maar is gelukkig nog bij mij en onze zoon.

    22. Christel on 12 oktober 2024 9:40 pm

      Omdat wij zo van spelletjes houden zouden wij kiezen voor monopoly, twister en 4 op een rij.
      Zo wordt het een heel persoonlijke boom, we kopen elk jaar een aantal ornamenten die op ons van toepassing zijn en tijdens onze reizen kopen we er ook 1 van het land waar we zijn. Ze hebben we elk jaar mooie herinneringen op te halen tijdens de feestdagen.

    23. Famke on 12 oktober 2024 9:43 pm

      Ik zag al prachtige matcha kleuren en terracotta voorbij komen wat perfect past in onze boom! Onze boom mag nog meer versierd worden, en dat kan niet beter dan met Vondels ornamenten

    24. Delaplace Isa on 12 oktober 2024 10:07 pm

      De havermelkfles vind ik supermooi, het geeft me inspiratie om ns een blauwe boom te maken met bijv ook de beschuit met muisjes, wordt zeker en vast een Kerstboom die opvalt en leuke gesprekken oplevert!! Ik kijk er al zo naar uit!

    25. Milou on 13 oktober 2024 1:05 am

      Wat een leuke actie ! Ik voeg elk jaar weer nieuwe Vondels toe aan mijn collectie. Voor dit jaar heb ik ook al mijn wishlist weer gevuld. Een paar van mijn favorieten: de pindakaas, de Domtoren en de matcha tea. De cadeaubon zou dan ook meer dan welkom zijn! 🙂

    26. Claudia on 13 oktober 2024 1:48 am

      Ohh dat zou ik graag winnen
      En dan het worstenbroodje het broodje hagelslag kopen maar alles van Vondel is zo mooi

    27. Saskia Steenbergen on 13 oktober 2024 9:07 am

      Uiteraard doe ik mee met deze te gekke win actie.
      De golf tas zou ik voor mij man graag winnen. Een fervent golfer
      Zelf vind ik het Chanel tasje super leuk
      Maar ook alle eet ornamenten zijn zo vet .flink duimen naar

    28. Jacqueline on 13 oktober 2024 9:08 am

      Ik doe heel graag mee voor mijn moeder. Zij verzameld al haar hele leven bijzondere kerstballen en Vondels heeft genoeg keuze.

    29. Pauline Roosen on 13 oktober 2024 9:10 am

      Voor mij en mijn kinderen die enorme kerstgekkies zijn, is dit een supergave prijs. Dus ik doe graag mee!
      Voor mijn dochter zou de glazen kersdecoratie zwarte handtas het ideale ornament zijn, voor mijn zoon het blauwe vliegtuig en voor mij de glazen kerstdecoratie rode auto.

    30. Anna on 13 oktober 2024 9:13 am

      Rondom kerst zit ik waarschijnlijk in het buitenland.. dus ik zou een typisch Nederlandse kerstbal uitzoeken als aandenken, zoals een grachtenpand!

    31. Nathaly on 13 oktober 2024 9:18 am

      Ooooooh wat gaaf, ik zou in ieder geval heel erg neigen naar de (bos) dieren omdat dat echt bij mij past. Het egeltje, de eekhoorn op de brievenbus, het kolibrietje, en misschien ook nog wel de vos. Er is sowieso keuze zat! Zo mooi gemaakt allemaal!

    32. Miriam Kirberg on 13 oktober 2024 9:20 am

      Oh..hoe leuk is dit..
      Nee. Ik ken dit niet.
      Ik ga zeker kijken.
      Ik woon in Duitsland dus kan ik niet mee doen…Jammer.
      Ik zou het leuk vonden zo n huisje te hebben…of een broodje met hagelslag…of..of…of…

    33. Diana Seijsener on 13 oktober 2024 9:23 am

      Wat heb je toch weer een leuke winactie. En dank je wel dat je ons door je leuke blogs en foto’s alvast in kerstsfeer laat komen mijn kleine man van 10 jaar is net als ik en jij ook zo gek op kerst en zingt sinds 3 weken al jingle bells en kijkt me dan lachend aan jaja het is nog te vroeg Hij is 16 dec dus we geven altijd een kerstfeest dus je snapt nooit versiering genoeg als we geluk hebben gaan we voor de ornamenten oliebollen/gluwein en de sushi want buiten kerst zijn we ook gek van sushi!

    34. Carmen on 13 oktober 2024 9:25 am

      Haiii,
      Ik vind de kledingstukken zoals de ijsmuts, wanten en snowboots erg leuk! Kunnen we ook gelijk in de wintersferen / skisferen komen.

    35. Nathalie van t Hof on 13 oktober 2024 9:26 am

      Wat een mooie kerstballen. Ik.zou er voor 2 zeker gaan. De hond, voor mijn lieve buurvrouw. Ze heeft het zwaar maar zoveel steun aan haar lieve hond. En de kerstbal op de foto lijkt zo op haar hond. En de 2de een bossche bol voor mijn lieve man. Aan zijn herinneringen ui den bosch van vroeger en het is zijn lievelings gebak.

    ← Older Comments
    Newer Comments →
    Ho Ho Hallo!

    Welkom op mijn blog! Ik ben Saskia, beter bekend als Christmaholic. Ik schrijf & vlog over kerstshows, versiertips, winterse uitstapjes, knutsels, heerlijke kerstrecepten en nog veel meer. Ik wens je veel kerstvoorpret! Lees meer…

    Volg jij me al?
    • Instagram
    • YouTube
    • Pinterest
    • Facebook
    • TikTok
    • WhatsApp
    Nieuwste Kerstvlog!
    Kerstmail

    Elke week kerstinspiratie!

    Schrijf je in voor de Kerstbrief en ontvang iedere zondag de leukste kerstinspiratie in je mailbox.

    Instagram
    Podcast

    Kerstpraat - de Podcast over kerst!

    Creatief

    Kerstversiering voor je poppenhuis | zelf maken & online kopen

    30 november 2024

    DIY | Gingerbread kaarsen maken

    21 november 2024

    DIY | Kerstornamenten maken: schilderijtjes in kleine fotolijstjes

    9 november 2024
    KERSTVERSIERING
    • KERSTDECORATIE MAKEN
    • KERSTKNUTSELEN MET KINDEREN
    • KERSTSTUKJES MAKEN
    • KERSTTRENDS
    • KERSTVERSIERING TIPS
    INSTAGRAM
    KERSTTIPS
    • CADEAUTIPS VOOR KERSTMIS
    • KERSTCADEAUS INPAKKEN
    • KERSTRECEPTEN
    • KERSTSHOWS IN TUINCENTRA
    • KERSTVLOGS & VIDEO'S

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker geactiveerd!
    Ad Blocker geactiveerd!
    Christmaholic wordt mede mogelijk gemaakt door advertenties. Support ons door je ad blocker uit te schakelen.