Close Menu
Christmaholic.nl
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube TikTok
    Christmaholic.nl
    • Home
    • Versiering
      • Kersttrends
      • Herfstversiering
      • Interieurinspiratie
      • Kersttafel dekken
    • DIY & Creatief
      • Kerstversiering maken
      • Kerststukjes
      • Kerstkaarten maken
      • Knutselen met kinderen
    • Cadeaus
      • Cadeautips
      • Cadeaus inpakken
      • Kleding & Make-up
    • Koken
      • Hapjes & Amuses
      • Voor- en bijgerechten
      • Hoofdgerechten
      • Desserts & gebak
      • Ontbijt & Lunch
      • Complete kerstmenu’s
      • Kerstdrankjes
    • Tradities
      • Kerst geschiedenis
      • Gebruiken & Tradities
    • Amusement
      • Kerstshows in tuincentra
      • Podcast
      • Muziek & Film
      • Kerstmarkten
      • Kerstevenementen
      • Winacties
      • Inspiratie
        • Alles over Kersttradities
        • Alles over Low Budget Kerst
        • Alles over Kerst met kinderen
        • Alles over de Kersttafel dekken
    • Christmaholic
      • Dit is Christmaholic
      • Samenwerken
      • Contact
      • Privacy
    Christmaholic.nl
    Home»Winactie»WIN! 2x kerstpakket met tafelversiering van What a Wonderful Christmas
    Winactie

    WIN! 2x kerstpakket met tafelversiering van What a Wonderful Christmas

    Saskia de LaatBy Saskia de Laat14 oktober 2020Updated:23 oktober 2020392 reacties3 Mins Read

    What a wonderful wednesday! Want vandaag start er weer een nieuwe woensdag windag. Deze week mag ik twee van jullie blij maken met een tafeldekpakket van lievelingswebshop What a Wonderful Christmas. In deze blog lees je wat je precies kunt winnen en hoe je kans maakt op deze prijs. Waag jij ook weer een kansje vandaag?

    What a Wonderful Christmas

    De kerstwebshop What a Wonderful Christmas wordt gerund door het superleuke echtpaar Marieke en Geert. In hun webshop verkopen ze onder andere allerlei kerstdecoraties, ornamenten voor in de kerstboom en prachtige papieren versieringen van het geweldige merk Ginger Ray. Kijk vooral zelf eens rond in hun digitale etalage.

    Nieuw dit jaar zijn de prachtige artikelen in de ‘Natural Green‘ lijn. Een aantal van de items uit die collectie kun je vandaag winnen. We hebben echt een super tof pakket samengesteld. Best wel klassiek én een tikkie natuurlijk. Precies mijn smaak dus, haha!

    Wat kun je winnen?

    Ik mag van What a Wonderful Christmas twee pakketten weggeven waarmee je je kersttafel feestelijk kunt dekken & versieren (plus nog wat extra leuke dingetjes). De pakketten hebben een waarde van ruim €50,-. Wat er allemaal in zit? Let me tell ya:

    • Een guirlande met hulsttakjes en rode besjes
    • 4x stoelversiering ‘Merry Christmas’
    • 6x houten servetring met gewei
    • 6x dennenappel naamkaarthoudertjes
    • donkergroene papieren servetjes ‘Merry Christmas’
    • Glasdecoraties hulst
    • Inpakpapier Mistletoe

    De artikelen die je kunt winnen zie je allemaal terugkomen op de foto’s in deze blog. Bestudeer die dus maar goed, dan kun je alvast beoordelen of het wat voor jou is!

    Hoe maak je kans op deze prijs?

    Is deze prijs wel wat voor jou? Doe dan zeker mee met de winactie! Je maakt 2x kans als je hieronder een reactie achterlaat. Vertel me in jouw comment hoe jij van plan bent om in december de kersttafel te dekken. Wat is jouw geheim? Wat mag er volgens jou echt niet ontbreken? Is het een speciaal servies? Een mooi tafellaken? Kaarsjes?

    Op deze winactie zijn – zoals altijd – de spelvoorwaarden van Christmaholic van toepassing. Daarin staat o.a. dat je minimaal 18 jaar moet zijn en in Nederland of België moet wonen om kans te maken op deze prijs. De winnaars ontvangen via e-mail bericht, verder wordt er niet over de uitslag gecorrespondeerd. Ik wens jullie allemaal weer veel succes!!

    UPDATE: Deze winactie is afgelopen, je kunt dus niet meer meedoen. De winnaars zijn Tessa (achternaam bekend bij de redactie) en Nancy Verstegen. Zij hebben inmiddels een mailtje ontvangen.

    What a wonderful Christmas Winactie Winacties Winacties 2020
    Share. Facebook Twitter Email WhatsApp
    Saskia de Laat
    • Website
    • Facebook
    • Instagram

    Saskia de Laat is de enige, echte Christmaholic. Ze is gek op Kerst en alles wat ermee te maken heeft. Met veel plezier deelt ze hier iedere dag de leukste kerstideeën en tips. Volg Christmaholic ook op Instagram of op Facebook voor nóg meer kerstinspiratie.

    Dit vind je misschien ook leuk

    WIN! | XXL goodiebox met Christmaholic Favourites

    11 december 2024

    WIN | Unieke Christmaholic kerstkaart & kerstpakket van Esther Bennink

    4 december 2024

    WIN! | Super comfortabele kersttruien van JAP Christmas

    27 november 2024

    392 reacties

    1. Toef-ik on 14 oktober 2020 4:43 pm

      Superleuk om te reageren
      Ik verheug me enorm op kerst
      Nog 71 dagen en dan is het kerstavond
      Heerlijk
      De kleuren die ik kies zijn; groen, blauw, rood en
      goud. Op de tafel staan kaarsen, en het servies op een mooie kersttafelkleed.
      Ik houd van kerst, het wordt dit jaar verrassend en fantastisch

    2. Nel Crea on 14 oktober 2020 4:57 pm

      Daar zou ik geweldig blij mee zijn. Wat ziet het er weer gezelligheid.

    3. Brenda on 14 oktober 2020 5:00 pm

      Wauw wat een super leuke winactie

      Wat ik nog mis?
      Nou eigenlijk alles. Had in ons vorige huis een langwerpige tafel en nu een vierkante.
      Het is mij nog niet gelukt om deze tafel leuk en gezellig op te maken
      De keuken zelf is altijd wel gezellig met de guirlander.
      Ik mis vooral een leuke kandelaar en kaarsen, dat zou al een hoop doen.
      Fingers crossed

      • Jacqueline on 14 oktober 2020 5:20 pm

        Oh wow!!!!! Mijn kerstverlichting hangt al! Dus dit zou een prachtige aanvulling zijn op wat er al is…

    4. Guusje de Bruijn on 14 oktober 2020 5:41 pm

      Kaarsjes, verse Hulst, kristallen glazen en kerst servies! Dit jaar voor het eerst kerstdiner met de schoonfamilie in óns huis (2 november krijgen we de sleutel van onze eerste koopwoning!) dus we gaan ‘all-out’ dit jaar! En eigenlijk elk jaar wel.. maar nu voor wat meer mensen!

      • Lisette on 14 oktober 2020 6:48 pm

        Met kerst probeer ik het altijd weer gezellig te maken voor ons gezin. Een mooi kleed, bijpassende servetten, kaarsen. Een duur servies heb ik niet, dezelfde borden is al heel wat haha, er breekt nog wel eens wat.. wie weet eens op zoek naar nieuwe borden, of bij de kringloopwinkel. Wat cadeau’s ingepakt onder de Kerstboom staat ook altijd feestelijk. Maar: dit cadeau zou het natuurlijk helemaal af maken om de tafel te decoreren met deze mooie spulletjes! Lijkt me erg leuk!

    5. Marinka on 14 oktober 2020 5:49 pm

      Superleuk weer!

      Sowieso met kaarsjes en kerst servetten, cadeautjes op de achtergrond

    6. Loes on 14 oktober 2020 5:50 pm

      Ik heb heel veel zin in de feestdagen! Ik dek de eettafel met een mooi kerst-tafelkleed en kerst-servetten. En wat mij betreft mag een mooi windlicht met kerstballen erin ook niet ontbreken!

    7. Kim Opdebeek on 14 oktober 2020 5:56 pm

      Op een kersttafel mogen zeker niet mijn zelfgemaakte kaarsjes en adventskrans ontbreken. Dat is de finishing touch voor een gezellige, sfeervollle kersttafel!

    8. Jill on 14 oktober 2020 6:40 pm

      Wat super leuk! Met Kerst ligt er natuurlijk goud bestek op tafel met honderd duizend kaarsjes en mooie servetten en een lekker stukje zalm met een krokant laagje uit de oven mag dan niet ontbreken!

    9. Bianca on 14 oktober 2020 6:41 pm

      Ik ben gek op kerst en wil alles perfect aangekleed hebben. Bij ons blijft geen een plekje kerst vrij. Wij maken ons huis elk jaar tot een echt kersthuisje dus kan het er goed bij gebruiken

    10. Louisa coens on 14 oktober 2020 7:21 pm

      Ik dek mijn tafel in het groen met rode servies mooie zilveren kandelaars dus een beetje traditioneel maar ik hou ervan

    11. Esty on 14 oktober 2020 7:26 pm

      Mijn Kersttafel is best wel klassiek aangekleed: Het servies en het bestek dat ik van mijn ene oma heb geerfd en de kaarsenstandaard van mijn andere opa en opa. Het tafellaken van mijn ouddtante en in het midden altijd een kerststuk dat mijn moeder maakt. Eigenlijk weinig eer voor mezelf. Ik gebruik het alleen.

    12. Dorus on 14 oktober 2020 7:38 pm

      Wat er dit jaar zeker niet mag ontbreken? Onze dochter en twee hele goede vrienden, 2020 was en is nou niet het makkelijkste jaar.
      Een geheim heb ik niet maar dit jaar komt er een mooi wijnrood tafelkleed op tafel en Ik heb al kleine kerstmutjes met namen van de personen (vrienden van ons) erop aangeschaft om het bestek in te doen. Verder effen kleurige borden. Ook vind ik het mooi om een guirlande op de tafel te draperen.
      Geen kaarsen op tafel daar is de ruimte te klein voor. Dit jaar vieren we voor het eerst Kerst in onze caravan.
      Zou heel graag de prijs willen winnen. Wat een leuke spulletjes!

    13. Lifestyle Mommy's ~ Linda on 14 oktober 2020 7:46 pm

      Aangezien het dit jaar anders zal zijn dan anders zou ik de tafel vooral versieren met knutsels die ik samen met de tweeling zal gaan maken maar wat extra hulp is altijd prettig

    14. Jessica on 14 oktober 2020 7:50 pm

      Hoe ik dit jaar de kersttafel versier? Ik ben er nog niet helemaal uit. Het zal vast mijn groene tafelkleed worden, met wit servies.
      Maar de mensen die aanschuiven zijn het belangrijkst! Als het goed is komen mijn schoonouders en oma van 90! En die is zo dankbaar om voor te koken, helemaal leuk!
      Dus eerst bedenken wat ik ga koken en dan komt de tafel vast goed.

      • Juna on 14 oktober 2020 9:58 pm

        Heb nu al zin in de Kerst
        Op tafel staat bij ons heerlijke kaarsen met een mooi kerststukje erbij. We hebben thuis al een paar dingen wat met kerst te maken heeft.
        Heerlijk eten op tafel , kristallen glazen.
        Maar wat uiteraard niet mag missen is mijn familie ♥️, ze geven mij de.warmte die je nodig hebt tijdens deze kouden dagen

    15. Joline on 14 oktober 2020 7:56 pm

      Een prachtige prijs die jullie weggeven! Wij zijn groot fan van Scandinavië. Ornamenten van hout en veel
      Kaarsjes ontbreken dan ook niet tijdens de kerst. De tafel staat voor gezelligheid met elkaar. Een hygge moment met onze (kleine) familie.

    16. Aline Bouma on 14 oktober 2020 8:07 pm

      Kaarsjes sowieso en wat qua eten niet mag ontbreken is de kerststol.
      Een mooi tafellaken, servies als gewoonlijk maar wél kadootjes

    17. Ester on 14 oktober 2020 8:24 pm

      OHHHH wat een heerlijk pakket dit!! Ik loot graag mee!! Ik zie zo uit naar kerst. Samen met mijn lief. Ik ben dol op m’n familie. Maar een kerst helemaal voor onszelf, daar gaan we toch ook heerlijk van genieten.

      Liefs!

    18. Marion on 14 oktober 2020 8:29 pm

      Ik verheug me altijd op kerst. Meestal dek ik de tafel eigenlijk alleen met een leuk kleedje. Nu zie ik dat het ook makkelijk heel anders kan.
      Wat aan mijn tafel niet mag ontbreken? FAMILIE. Of dat deze kerst weer gaat lukken weet ik niet, maar we regelen het hoe dan ook. Met Pasen hebben we beeldbellen met opa en oma gedaan. Beeld via de tv. Tafel tegen de tv aanschuiven (nee die gaat normaal niet aan tijdens het paas of kerstdiner), en het was net of opa en oma gewoon aan tafel zaten.
      Met dit pakket zou ik de tafel dus extra mooi kunnen maken, maar voor de familie wordt ook weer wat geregeld….. Hoe dan ook.

    19. Shemara on 14 oktober 2020 9:06 pm

      Zwart servies, gouden strikjes mooie kandelaars en goud bestek en leuke naamkaartjes om de tafel af te maken. Hoe leuk zijn de stoelgangen, daar had ik nog nooit aan gedacht

    20. Corine Verrijp on 14 oktober 2020 9:23 pm

      Kerst, ik heb er dit jaar extra zin in. Voor mijn dochter wordt het de eerste kerst en aangezien ze midden in de corona lockdown is geboren verdient ze er een met alles erop en eraan. Normaal deed ik de tafel dekken met zuurstokjes (je weet wel van die gestreepte) met naamkaartjes erop. Een mooi glitter tafelkleed. En natuurlijk kaarsen! De kaarsen laten we dit jaar achterwege want er staat een kinderstoel(met rode kussen natuurlijk) ik kan niet wachten om haar een eerste kerstdiner te geven!

    21. Hannie volkerts on 14 oktober 2020 9:50 pm

      Nou ! Ik had niet op die site moeten kijken hahah wouw wat een leuke spullen ! Maar goed kersttafel : normaal maak ik voor de hele familie ontbijt meestal met ongeveer elf man en dan leuk gedekt . Tafels staan door de hele kamer ( klein huis) maar super gezellig . Mijn servies , het ene is ruim 70 jaar oud aangevuld met een kerst servies . Het diner vindt altijd in een ander huis plaats . Maar komend jaar waarschijnlijk niet dus dan komt dit pakket goed van pas!!!

    22. Tina de Haan on 14 oktober 2020 9:54 pm

      De kerstdagen heeft zeker een mooi tafellaken. Er staan echte kaarsen in mooie kandelaars, en aan de lamp hangt mistletoe, en op tafel echte Hulst. Verder een mooi kerstservies. En mooie glazen ook voor de kids. Genieten en onthaasten. Quality time = Family time

    23. Juna on 14 oktober 2020 9:57 pm

      Heb nu al zin in de Kerst
      Op tafel staat bij ons heerlijke kaarsen met een mooi kerststukje erbij. We hebben thuis al een paar dingen wat met kerst te maken heeft.
      Heerlijk eten op tafel , kristallen glazen.
      Maar wat uiteraard niet mag missen is mijn familie ♥️, ze geven mij de.warmte die je nodig hebt tijdens deze kouden dagen

    24. Cynthia on 14 oktober 2020 10:09 pm

      De tafel dekken vind ik een van de leukste dingen met kerst. Ik kan daar de hele dag mee bezig zijn voor her diner.
      Het gaat dan om het servies, bestek en glazen precies goed neer te zetten met mooie kaarsjes erbij.
      Wat ook zeker niet mag ontbreken is een mooi kerstfiguurtje van het servet.
      Heb er nu alweer zin in!

    25. Kim on 14 oktober 2020 10:10 pm

      Mijn geheim voor de kersttafel is naast het “speciale feestdagen” servies een mooi rustig tafellaken en veel “leven”. Als in: natuurelementen zoals dennenappels, hout, dennentakken & hulst. Dat maakt het voor mij altijd echt af! En dit keer eet mijn lieve meisje voor het eerst mee met het kerstdinner, dus voor haar heb ik al een heel mooi bamboe kerstservies aangeschaft. Dat staat zo mooi met de kersttafel uit dit pakket dat het bijna meant to be is 😉

    26. Marjan on 14 oktober 2020 10:20 pm

      Wat absoluut niet mag ontbreken op mijn kersttafel zijn mooie servetten, een mooie tafelloper en voor de veiligheid leuke lichtjes op batterijen. Een mooi kerststuk maakt het kerstgevoel compleet!!

    27. Fem on 14 oktober 2020 10:21 pm

      Ik hoef niet te winnen, maar is dat schattige boompje op tafel ook van what a wonderful Christmas?

    28. Sanne van Rosmalen on 14 oktober 2020 10:25 pm

      Het versieren van de tafel laat ik aan mijn vader over! Hij werkt al jaren in de horeca en weet daar alles van. Dit zou heel leuk zijn om hem mee te verassen.

    29. Rik Staphorsius on 15 oktober 2020 12:35 am

      Wat een mooie spulletjes zijn dat om de kerst mee te vieren.
      Dat zou voor dit jaar zonder al de gasten en familie door de corona
      zeker de kerst mooier maken in huis .

    30. Marian Zw on 15 oktober 2020 1:12 am

      Het mooie witte damasten tafelkleed op tafel, met kleurige kerst servetten. Em dan maar hopen dat de kids niets omgooien! Ik maak heel graag kans op deze mooie prijs

    31. Marloes Aarssen on 15 oktober 2020 1:14 am

      Het gaat mij dit jaar niet zo zeer om de aankleding van de kersttafel, maar om degene met wie er rond zitten.
      Ik ben mantelzorger van mijn ouders en ik zou heel blij zijn als zij er dit jaar toch weer bij kunnen zijn. Een mooie gedekte tafel komt dan op de tweede plaats.

    32. Daphne de Waal on 15 oktober 2020 6:21 am

      Eindelijk weer eens iets wat de mensen opfleurt dit is toch fantastisch super gezellig

    33. Femke Willemse on 15 oktober 2020 6:37 am

      Ik ben nooit zo goed in tafeldekken…hoop dat deze leuke spulletjes me een heel eind in de goede richting kunnen duwen!

    34. Rianne on 15 oktober 2020 7:11 am

      Een mooi tafelstuk met bloemen en kaarsen mag voor mij niet ontbreken. Iets wat alleen met de kerstperiode op tafel staat. Ik loot graag mee om kans te maken op dit mooie pakket, helemaal mijn stijl.

    35. wilmsen anita on 15 oktober 2020 7:31 am

      Ik trek kersthoezen over de stoelen, rood tafellaken, glittersterretjes er op,mooi servies en aangepaste servietten, mooie champagneglazen, kandelaars.

    ← Older Comments
    Newer Comments →
    Ho Ho Hallo!

    Welkom op mijn blog! Ik ben Saskia, beter bekend als Christmaholic. Ik schrijf & vlog over kerstshows, versiertips, winterse uitstapjes, knutsels, heerlijke kerstrecepten en nog veel meer. Ik wens je veel kerstvoorpret! Lees meer…

    Volg jij me al?
    • Instagram
    • YouTube
    • Pinterest
    • Facebook
    • TikTok
    • WhatsApp
    Nieuwste Kerstvlog!
    Kerstmail

    Elke week kerstinspiratie!

    Schrijf je in voor de Kerstbrief en ontvang iedere zondag de leukste kerstinspiratie in je mailbox.

    Instagram
    Podcast

    Kerstpraat - de Podcast over kerst!

    Creatief

    Kerstversiering voor je poppenhuis | zelf maken & online kopen

    30 november 2024

    DIY | Gingerbread kaarsen maken

    21 november 2024

    DIY | Kerstornamenten maken: schilderijtjes in kleine fotolijstjes

    9 november 2024
    KERSTVERSIERING
    • KERSTDECORATIE MAKEN
    • KERSTKNUTSELEN MET KINDEREN
    • KERSTSTUKJES MAKEN
    • KERSTTRENDS
    • KERSTVERSIERING TIPS
    INSTAGRAM
    KERSTTIPS
    • CADEAUTIPS VOOR KERSTMIS
    • KERSTCADEAUS INPAKKEN
    • KERSTRECEPTEN
    • KERSTSHOWS IN TUINCENTRA
    • KERSTVLOGS & VIDEO'S

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Ad Blocker geactiveerd!
    Ad Blocker geactiveerd!
    Christmaholic wordt mede mogelijk gemaakt door advertenties. Support ons door je ad blocker uit te schakelen.