
Al sinds 2016 (toen ik het merk voor het eerst zag op de grote kerstbeurs in Duitsland) ben ik verliefd op de bijzondere, luxe en prachtig afgewerkte kerstornamenten van het Nederlandse merk Vondels. De afgelopen jaren heb ik mijn collectie ornamentjes van Vondels langzaam maar zeker uit mogen breiden. Ieder jaar komen er weer een paar schitterende exemplaren bij. En wie weet, geldt dat dit keer ook voor jou! Want ik heb me toch een leuke winactie voor je in petto…
Luxe kerstornamenten van Vondels
Eerst nog even iets over het merk Vondels. Ik kan het me bijna niet voorstellen dat je als kerstliefhebber nog nooit van ze gehoord hebt, maar mocht het toch het geval zijn, hierbij nog even een korte introductie. Vondels is een Nederlands-Chinees bedrijf, in 2015 gestart door Yan en Loesje. Vondels maakt práchtige, luxe glazen ornamenten. Ze worden met de mond geblazen en met de hand onwijs gedetailleerd beschilderd en gedecoreerd.
Het zijn echte kunstwerkjes en met recht verzamelobjecten te noemen. De collectie is bovendien ontzettend divers. Van stroopwafels tot sushi en van koffiepotten tot racewagens: voor iedere hobby, passie en interesse is wel een passend ornament te vinden. Daarmee zijn het ook superleuke cadeautjes voor je geliefden! Vondels ornamenten koop je in de webshop, maar bijvoorbeeld ook in diverse tuincentra + winkels zoals de Bijenkorf.

Wat kun je winnen?
Ik mag deze week twee van jullie blij maken met een shoptegoed ter waarde van €75,- dat je vrij kunt besteden in de webshop van Vondels! Oftewel: je kunt helemaal zelf bepalen welke ornamenten je ontvangt als je wint. Ik heb zelf ook een paar ornamenten uit de nieuwe collectie uitgekozen voor de foto’s die je in deze blog ziet. Helemaal passend bij mijn kleurenschema & thema voor dit jaar. Hoe tof zijn de eend en het alpenhuisje met sneeuw op de foto’s hieronder? Ik ben ook echt wég van het licht gouden mutsje met zacht bolletje en de bijpassende wantjes.



Hoe maak je kans?
Wil je kans maken op één van de twee cadeaubonnen t.w.v. €75,-? Laat dan hieronder een reactie achter en vertel me in jouw reactie welke ornamenten van Vondels jij zou uitzoeken als je deze prijs wint! Ga vooral even naar de webshop van Vondels om foto’s te bekijken van de honderden kerstballen en kerstversieringen die de collectie telt. Heb je iets leuks gezien? Laat het dan hieronder weten!
Nog een paar belangrijke details
Deze winactie loopt t/m 18 oktober 2023. De winnaars ontvangen via e-mail bericht, dus zorg dat je een correct mailadres invult als je meedoet. Je kunt alleen meedoen als je minimaal 16 jaar oud bent en in NL of BE woont. Het gewonnen shoptegoed moet in één keer gebruikt worden, eventueel resterend tegoed wordt niet uitbetaald in contanten. Het shoptegoed is geldig tot 31-12-2023, daarna vervalt het. Hier vind je alle overige spelvoorwaarden die van toepassing zijn op deze winactie.
Update: deze winactie is afgelopen, je kunt niet meer meedoen. De winnaars zijn Catherina Valeria en Thari.
Heel veel succes allemaal!
988 reacties
Oh wat een super leuke actie zeg! Ik ben dol op de ornamenten van vondels ❤️ Ik zou gaan voor het peper en zout stel want die heb ik namelijk in het echt… Zo leuk!
Succes en genieten van de voorbereidingen, groetjes Andrea
Ze zijn prachtig. Wij hebben een boom met alleen maar kerstfiguren. Ieder jaar kregen onze kinderen een ornament van mijn oma en mijn moeder. Deze zijn allebei overleden en onze jongste zoon is ook overleden. Het is voor ons een herrinneringsboom geworden. De muts en wanten het huisje,prachtig allemaal. Ik zou onze oudste zoon laten kiezen.
Zeker weten het Nijntje ornament. Ben dit jaar voor het eerst oma geworden dus dit mag niet ontbreken in de boom!
Ik ga sowieso voor het alpenhuisje. Ik ga het roer omgooien qua versiering in de boom. Ik wil ornamenten in de boom hangen die ons als gezin ergens aan herinneren. Dus het alpenhuisje staat voor ons favoriete vakantieland Oostenrijk!
Wauw! Vondels heeft weer z’n best gedaan met al die leuke nieuwe ornamenten. Ik vind het huisje leuk doet me denken aan een Zwitsers chalet, de stroopwafels zijn ook super leuk net als het mutsje en de wanten die passen weer bij het Zwitserse huisje .
Oh wat gaaf I love vondels heb al een grote collectie maar ik zou als Bourgondiër echt heel graag de kroket en de mayonaise en ketchup willen maar zou ook graag het kaasje willen en ga zo maar door. Zou het super tof vinden
Wow wat een mooie collectie hebben ze weer!! ik zou dit jaar graag een garlands in de keuken willen en dan met keuken thema ballen erin. Die pie is fantastisch net als zout en peper en de koffiepot ben ik ook verliefd op!!
Zo leuk. Stroopwafels. De cinnamonrol. En ik denk dat mijn oudste voor de truck gaat en de jongste voor het hondje. Lekker een bonte verzameling in de boom haha
Ik vind de handschoenen, muts, knipgarnituur,skihut,beer en de pan super tof!
Wat geweldig toch allemaal! Ik zou voor de pretzel, het van Gogh schilderijtje en een klaver ornament gaan. Wat een keuze!
Super tof! Lastig kiezen hoor. Veel mooie thema’s. Hier zouden we voor de frikandel speciaal, het dropje en de stroopwafels gaan. Al zijn de smileys en nerf items weer super voor de kids
Hallo Saskia.
Wauw wat een schitterende prijs en wat een ontzettend mooie ornamenten. De gouden muts en wanten zijn inderdaad super leuk. Wat ik ook heel erg mooi vond zijn de kolibries. Ik heb altijd 2 bomen in huis. Een unieke vogeltjes boom en een boom met ballen met leuke ornamenten. Die laatste heeft de kleuren goud, groen en cognac kleurige. Daar zou de klavertje 4 goed bij passen. Mocht ik de prijs winnen zou ik ook graag het schildpad uit kiezen voor mijn lieve schoondochter. Die is gek op schildpadjes. We gaan weer een super leuke tijd tegemoet wat mijn favoriete tijd van het jaar is. Vinger crossed Groetjes , Jopie
Wat een super leuke actie!! Van deze ornamenten zou ik graag de muts,handschoenen en stroopwafels willen.
Het ultieme kerst moment. Buiten sneeuwt t… lekkere handschoenen aan en muts op…. onder genot van warme chocomel of cappuccino met warme stroopwafel erbij… de kerstboom opzetten.
Het ideaale kerst moment.
….. is het al zover…. ik kan niet wachten!!!
De bbq, pepermolen, toolbox en de controller. Dan lijkt het tenminste alsof mijn vriend ook wat invloed heeft gehad op de decoratie in de boom. 🙂
Oehh ik zou dan gaan voor roze ornamenten!! Zoals nijntje, de handtas en de haarclip
Ik zou dut graag willen winnen voor mijn man. Hij is het afgelopen half jaar mij grote steun geweest, en nog steeds eigenlijk, omdat ik in een traject zit voor genezing van borstkanker. Het is een pittig jaar ook omdat we in een verbouwing zitten. Dus alles tegelijkertijd.
Elk jaar krijgt mijn man een kerstornament van Vondels voor zijn werkkamer. De stroopwafel is echt superleuk! Maar ook leuk is de Pink boobies (als knipoog naar deze periode) En een fototoestel aangezien zijn hobby fotografie is. Dus mij duimen draaien overuren voor deze superleuke winactie
Zou heel graag voor me dochter willen winnen we zijn allebei zot van kerst elk jaar verkleede we onze hond die we uit een asiel hebben meegenomen uit Curaçao naar Nederland en paar jaar later zijn we in België gaan wonen elk jaar verklede we haar vorige jaar in een pakje van de grinch hellaas heb ze dit jaar niet meer gehaald ze is. 13 jaar geworden zag zo mooie ornament van een bot met woef die zou ik heel graag voor haar willen winnen
Ooeeh Vondels, sinds een jaar of 2 kiezen alle gezinsleden ieder jaar een ornament die op jezelf slaat. Vakantie naar Florida, Formule 1, make-up voor m’n jongste. Dit jaar zou ik gaan voor mijn vriend de gereedschapskist omdat wij een nieuwbouwwoning opgeleverd krijgen, het beugel mondjes voor mijn jongste, de afstudeerhoed voor m’n oudste en het slaapmasker voor mij, of de gekleurde notenkraker of……… ik kan niet kiezen. Dit jaar vieren wij kerst in een tijdelijke vakantiewoning, m’n Vondels ballen liggen klaar de rest kan helaas niet mee dit jaar dus nog beetje meer gezelligheid is altijd welkom! Bedankt weer voor de leuke winactie en jouw gezelligheid!
Wauw wat een geweldige leuke win actie !
Toen ik de eerste ornamenten zag op het filmpje maakte mijn hart al een sprongetje want ik ben heel erg fan van vondels mijn hele boom en lamp hangt er mee vol .
Ik heb als thema frozen candy dus je kan in mijn boom een roze donut en een tompoes tot een spekjes terug vinden nu zou ik dit jaar graag mijn collectie uitbreiden met een schattig roze varkentje een leuk slaap maskertje of een heerlijke diamanten roze aardbei en natuurlijk kunnen roze snow boots ook niet ontbreken in het frozen candy thema .
Weer een leuke actie! Ik zou voor gouden ornamenten gaan vooral die jas met ski’s vind ik heel leuk en ook die gouden notenkraker. Ook die muts en wanten zouden perfect in mijn boom passen.
Een roze en een blauwe nijntje voor onze kleinkinderen,vandaag 60 geworden dus zou een mooi verjaardagskado zijn❤️
De vondels ornamenten zijn allemaal even mooi. Ik zou mijn dochter van 11 mee laten kiezen. Nunmaar duimen!
Ze zijn allemaal zo leuk… de lollipop, wandjes en coffeemaker zijn favoriet, alhoewel het moeilijk kiezen is.
Ik zou sowieso voor het roze ijsje en de paarse smiley gaan. Die passen namelijk bij de rest van de versiering in onze ordi witte boom. En een smiley voor een vriendin van mij (who deserves a smile).
In de groene boom in de keuken gaan traditionele kleuren, dus daar moet de beer met het kerstpakje in!
Wat zijn ze mooi.
Ik zou zowiezo gaan voor de groene schildpad en het eendje, wat zijn die mooi.
Gave winactie! Leuke dingen gezien, zoals de ski lodge, het gouden cadeau, de kerstman met voetbal, de rode auto met kerstboom en zo kan ik nog wel even doorgaan…. Genoeg keus!
Oh wat een super actie! Onze grote kerstboom staat in de keuken. Dus het lijkt me heel leuk om allerlei keukengerei en eten zoals de croissantjes etc. erin te hangen
Oooo jeetje wat moeilijk! Mijn boom is nog steeds rood-wit maar ik zou bijna omgaan naar een kleurrijke met paarse smileys!
Als ik mag winnen dan ga ik toch voor traditioneel… dat skihuis (niet te doen), de raspberry (heerlijk!), de beer in de kerstoutfit met lollystok (zit al in mijn mandje ), en 2 engeltjes (voor onze eigen engeltjes ).
Ps. Ik kan natuurlijk ook voor een hele kleurrijke 2de boom gaan…
❤️
Wat een leuke actie!
Ik zou kiezen voor het sixpack bier, de kettlebell, de vintage naaimachine, de nijntjes, de rode kerstauto, de stroopwafel, de eend…..kortom kiezen is niet mijn sterkste kant
Wat een toffe actie! Mijn vriend en ik zijn allebei kerstgekkies en vieren dit jaar voor het eerst Kerst samen en willen graag een rode boom. Het hart met sleutel past perfect bij ons!
Dit is echt zo’n top winactie. Mijn kerstboom hangt elk jaar vol met ballen in het thema eten drinken koken, dus wat heb ik me weer verlekkerd op de website van vondels. Als ik win dan ga ik voor de prachtige framboos de bbq, de fonduepan, peper en zoutmolen, of toch de mosterd of de stapel stroopwafels. Ai lastig kiezen dus!
Wow wat een prachtige ornamenten heb je uitgekozen.
Ik zou zelf gaan voor de snowboots in rood, de ski lodge, de eekhoorn vind ik echt geweldig en de kerstbeer. Maar kiezen blijft lastig met zoveel keus. Liefs sabine
Waaauw, deze winactie is een droom voor elke kerst liefhebber toch?
In onze keuken hebben we altijd een boompje op het aanrecht staat met alleen maar Vondels ballen en wat aanvullingen. Elk jaar word de boom steeds meer Vondels, helemaal leuk! Ik noem het ook wel een herinneringen boom, want de meeste ornamenten heb ik gekregen voor mijn verjaardag, Sinterklaas of kerst! Zo leuk!
Ik ben verliefd op de pornstar martini, cinnamon roll, de gele met roze pudding en de donut (wit met sprinkles)!
Dit wordt duimen deze week!
Groetjes, Eva
Wat een te gekke actie. Ik ben nog niet zo bekend met het merk maar in ieder geval zouden het ornamenten worden in brons of ivoor kleur. Nu maar duimen
O wat gaaf! Ik zou het heel graag winnen! Dan zou ik eerst de boon van vorig jaar vervangen. Gezien mijn achternaam had ik deze gekocht, maar bij het aftuigen van de boom is deze helaas gesneuveld. Deze zou ik dan voor mijzelf kopen. En daarbij vind ik de kaneelrol leuk voor mijn ene dochter, want die is daar gek op. De stroopwafels voor mijn hubby en de wanten/muts voor mijn andere dochter, want die heeft het altijd koud. En als het lukt dan ga ik mijn vader verblijden met de braadworst. Dat doe ik “in het echt” ook vaak want daar kan die zo van genieten. De kleine dingen des levens zijn door deze kerstprnamenten zo tastbaar en dichtbij
Super gaaf!! Ik loop er altijd voorbij omdat ik de prijzen erg hoog vind. Maar ik zou gaan voor de rode ornamenten, zoals de laarsjes, candycane, beertje, notenkraker en de auto met kerstboom, of als er iets bij zit in gingerbread stijl. Dus ik blijf bij de traditionele stijl. Mijn dochter ging voor de rose items, donuts en ijsje…
Ze zijn allemaal leuk, ik zou er nog lang over twijfelen. Ik koop elk jaar een paar hele bijzondere ornamenten erbij. Doe dit al vele jaren. Heb dit jaar vanwege gezondheidsproblemen nog niet echt geshopt voor Kerst dus deze prijs zou heel welkom zijn
Ik kom denk ik niet aan zelf uitkiezen toe.. als de kids dit zijn hoor ik nu al: regenboog unicorn boormachine en ijsje mama!
Vondels, I love it! ♡
Je hebt me echt helemaal “geinfluenct” (is dat een woord, en schrijf ik het goed??) Maar in ieder geval, dankzij jou en je mooie smalle boompjes op stam, staan er nu ook meerdere te stralen bij mij in huis!! Met en ook zonder sneeuw… en nu was mijn idee voor dit jaar om er een paar exclusieve bijzondere ornamenten in te hangen. Niet te veel. Gewoon een paar die dan ook echt opvallen. En ik denk iets in landelijke / bos stijl. Een boshutje misschien? En een hertje? Misschien een paddestoel oid. Ik heb ideeën zat. Dus nu duimen dat ik wat winnen mag!
Ook hier kiest iedereen ieder jaar een nieuw eigen ornament – van deze Vondels collectie zouden de wintersport ornamenten het goed doen: in ieder geval de kaasfondue en de skischoenen!
Wat leuk! Ik zou gaan voor de aubergine, broccoli, katten en raceauto. Er zitten allemaal privé verhalen achter deze ornamenten.
Hele leuke winactie! Ik hou van hele vrolijke en bonte kerstbomen. Ik zou sowieso gaan voor de pink sleeping beauty mask, the black round fashion bag, de naturel chips en de roze/oranje cowboy laars! Maar het spekje, zonnebloem en de gouden schelp zijn ook echt geweldig.
Aw wat is vondels toch een superleuk merk en wat een toffe winactie, ik waag graag een gokje hihi.
Ik zou kiezen voor de egel de eekhoorn, zo schattig en mijn dochter mag natuurlijk ook een bal uitkiezen, ik gok dat ze het witte katje met vleugels uitkiest en mijn man? Die gaat vast iets voor een worst of hamburger haha
Morge erg leuke actie
Ik zou voor de barbecue gaan voor me man die is daar gek op.
Het skihuisje omdat me dat aan lapland doet denken zou daar graag naar toe willen.om alles daar te zien.
Frikandelspeciaal helemaal leuk voor me jongere zoon daar is hij gek op en zo leuk gedaan hebben ze het.
En voor me oudste zoon de race auto omdat hij gek is op formule 1
En voor me moeder de keukenmachine
Die is gek op koken .
Het zijn erg mooie ornamenten .
Van vondels.en erg leuk in voor iedereen zit er wat bij .te leuk.
Hallo Saskia,
Leuke winactie!
Ik zou sowieso voor de croissant gaan, die vind ik geweldig!
in het nieuwe jaar verwachten we een kleinzoon, dus de beschuit met blauwe muisjes ook heel leuk (alvast voor volgend jaar).
de collectie van Wine en Dine ook helemaal leuk. Zoals de kroket en glas wijn.
Het hondenbot en de bruine teckel met kerstmuts.
Zoals je kunt lezen heb ik geen thema, ik kan heel slecht kiezen en daardoor is mijn kerstboom een gezellige ratjetoe….
Alvast fijne kerst
Jaarlijkse traditie is dat de kids een eigen kerstbal kiezen. De ene kiest de roze regenboog en de ander de monopoly auto. Vondels is fantastisch en deze 2 items een mooie aanvulling. Zelf vind ik de kersen leuk… en voor mijn vriendin een mooie handtas… nu in spanning afwachten… zullen we winnen?
Voor mijzelf zou ik voor een etenswaar denk ik gaan en voor de kids een nijntje of ander snoezige bal. Ik hou zo van deze ballen. Mijn collectie word ook elk jaar uitgebreid in mijn “foute” boom. Waar iedereen graag naar komt kijken wat voor aparte ballen er dat jaar er weer inhangen.
En de kids krijgen van opa en oma elk jaar 1 kerstbal zodat als ze uit huis gaan de boom al aardig vol hebben, hoe leuk is als ik ook deze traditie ga invoeren.
Alle rode aardbeien,race auto,koffiezetapparaat zoveel leuks. Vooral rood thema
Ik zou gaan voor het grachtenpand, de egel en de gouden kolibrie
Enorm lastig kiezen hoor!
Maar dit jaar ga ik voor de stroopwafels. Waarom? Mijn man vertrekt aanstaande vrijdag voor 16 dagen naar het buitenland en de kinderen en ik gaan hem enorm missen. Dan kunnen we hem bij thuiskomst verrassen met een leuke boom( inclusief stroopwafels)
Zijn lievelingskoekjes